Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
kalva4aa
пн апр 01 2024, 09:01
Регистриран потребител #37349
Регистриран: чт юли 13 2023, 04:58
съобщения: 2
Ник:kalva4a
Вид наказание:
Kicked :"Bannat si na 01.04.2024 ot SnOpO, ostavashto vreme: 720 chas(a). Prichina: no recoil."
Сървър:MASSIV+d2+int
Админ:Snopoo
[натисни тук] - Линк за сваляне
Годината е 2024, има нещо, наречено wargod Как ни забранявате за глупости, без дори да поискате проверка? Това са пълни глупости, с това темпо няма да останат добри играчи на сървъра. Не искам да си развалям уважението, но това се случва заради вашите глупости.

и ти прояви неуважение към един мой приятел Ronnie . Забранихте го заради тези глупости NO RECOIL HAHAHAHA От колко години играем на сървъра? Колко пъти сме давали демо на wargod + снимки? но не вярвате на сканирането и снимките Гледали сте демонстрация и сте решили, че използваt recoil Ние сме на 22/23 години, а вие сте на 30 40 И въпреки че сте толкова стар, не знаете нищо за тази игра.

Леле какви админи Какво научиха от гледането на демонстрацията? fastscope recoil alias Показва ли ги в демото? Браво, наистина сте умни администратори. 40-годишен мъж седи и критикува 20-годишно момче и критиката е несправедлива тъп админ




Fastscope , no recoil + aliasi v cfg , банът остава !


[ Редактирано ср апр 03 2024, 01:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37349}
ebati_bolkata
вт апр 02 2024, 08:59
Регистриран потребител #15780
Регистриран: пт сеп 17 2010, 11:40
съобщения: 20
Може ли един въпрос към админите. Тази въшка kalva4a го баннахте само за един месец. Сигурно отговорът ви е, че му е първо провинение(може би) и че е нямал дразги с админите. Този бан(720ч) е голяма гавра за нас играчите в класик сървърите, който трябваше да го търпят този пъпчив 22 годишен индивид. Евала !

[ Редактирано вт апр 02 2024, 09:00 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15780}
C0rpsemaker
вт апр 02 2024, 11:02
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 210
Припомням, че всеки играч е добре дошъл проактивно да предоставя обратна връзка ако друг използва екстри, като препоръчително е да има видео материал или други доказателства. Екипът на Сектор винаги се грижи всички играчи да се наслаждават на чиста и приятна игра.
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
kalva4aa
ср апр 03 2024, 03:08
Регистриран потребител #37349
Регистриран: чт юли 13 2023, 04:58
съобщения: 2
C0rpsemaker написа ...

Припомням, че всеки играч е добре дошъл проактивно да предоставя обратна връзка ако друг използва екстри, като препоръчително е да има видео материал или други доказателства. Екипът на Сектор винаги се грижи всички играчи да се наслаждават на чиста и приятна игра.



сериозен ли си? чиста и приятна игра Колко пъти сте ме виждали на сървъра и колко пъти сте ме молили за демонстрации и сканирания? И колко пъти съм ти давал тези и ти си ги гледал и виждал и ме остави да играя Защото всичко е чисто И мълчиш, въпреки че знаеш Защо не ги кажете на други скапани админи? Гледаха демонстрация и решиха fastscope norecoil и alias v cfgta . Hahaahahahahahahh Наистина ужасни админи, нищо не разбират И идиотите, които не могат да използват собствената си снимка като профилна снимка в Steam, имат право да говорят тук. - ebati boklukamrusnika


* 1.8 Забранено е ползването на хакове, скриптове и всякакви други помощни средства, както и наличието на файлове на същите, включително 16 бита.
Ето последния уаргод скан от влизането ми във сървър d2 когато е бана - [натисни тук]. Чист скан т.е няма нарушение на точка 1.8.След бан следва точка: *1.20 При БАН от администратор в някой от 3-те класик сървъра - Dust2, Massive и Normal ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се предоставя автоматичният демо запис (auto-demo)!!! Ето демото след бана: [натисни тук] - Линк за сваляне - Линк за сваляне Тоест с този бан нарушаваш правилата на сектор.Имам чист уаргод имам и чисто демо. Ти имаш ли мое демо показващо че съм използвал recoil. fastscope alias cfg? Ако нямаш значи спрете да нарушавате правилата.Даже без такова демо да докажеш че нарушавам правилата съм бан в трите сървъра Някакво лично отношение явно има Snop nobzz- твърде много го мачкам в играта ли? Уж трябва админите да ни третират като равни, а тук виждам лично отношение.Аз какво съм виновен че въпросния "админ" е слаб на играта и не може да играе. Това значи ли че трябва да залоупотребява с правата си? Уж админите трябва да са пример и да следят дали се спазват правилата , а ги нарушават.


Ето пак поствам коментара с демото и чистия уаргод който Snopp трие за 2/3 път днес вместо да се даде отговор защо с ЧИСТО ДЕМО И ЧИСТ УАРГОД съм 720 час бан от ТРИТЕ КЛАСИК СЪРВИРИ, а играчи който доказано чрез демо играли с хак са бан за по 2 дни макс. Явно въпросният е решил да откаже хора плащайки си от години да спрат да играят в сектор.



Екипът на Сектор винаги се грижи всички играчи да се наслаждават на чиста и приятна игра.

Това си ти нали ? -
https://dox.abv.bg/download?id=46fe1c549a

Уаргодът ,който постваш е от 18.03 - https://dox.abv.bg/download?id=b28a4a9fcf - 01.04.2024 , добър опит все пак.

Бана остава.



Тогава защо изтривате и криете публикациите, които съм написал и изпратил? Единствената причина за това е, че сте мишки, които се опитват да скрият истината.

Създаваш излишен спам.Провери си внимателно двата линка по-горе, научи се да играеш чисто , смяната на ИП и никове не помага




Ние сме известни играчи, които са си създали име. никога нема да сменя ИП и ник
И линковете, които споменахте по-горе, не доказват нищо. Нямате доказателства, че сме използвали fastscope aliasicfg ‘ norecoili.


[ Редактирано ср апр 03 2024, 03:22 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37349}
alya
чт апр 11 2024, 07:12
Регистриран потребител #36752
Регистриран: пт авг 05 2022, 04:40
съобщения: 2
Ник: Alexandra M.
Kicked :"Bannat si na 11.04.2024 ot ~[PB]~*3uMaM }|{uBoTu*~, ostavashto vreme: 24 chas(a). Prichina: wall."
Админ: ~[PB]~*3uMaM }|{uBoTu*~
Demo:https://dox.abv.bg/download?id=c31e90aa6b# - Линк за сваляне
Сървър:Dust2
Най-отгоре
{SENDPM=36752}
nokemoN
сб апр 13 2024, 06:01
Регистриран потребител #29594
Регистриран: пн ное 23 2015, 09:50
съобщения: 6
Ник: nokemoN
Причина:
Kicked :"Bannat si na 13.04.2024 ot C0rpsemaker, ostavashto vreme: 118 chas(a). Prichina: no smoke - otkaz za screenshots.
Сървър: дъс2 онли 1
Админ: corpsemaker
Линк : https://dox.abv.bg/download?id=cafa0a7d30


Не знам аз,кажете ВИЕ НОУ КОМЕНТ
Най-отгоре
{SENDPM=29594}
C0rpsemaker
сб апр 13 2024, 07:09
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 210
nokemoN написа ...

Ник: nokemoN
Причина:
Kicked :"Bannat si na 13.04.2024 ot C0rpsemaker, ostavashto vreme: 118 chas(a). Prichina: no smoke - otkaz za screenshots.
Сървър: дъс2 онли 1
Админ: corpsemaker
Линк : https://dox.abv.bg/download?id=cafa0a7d30

Не знам аз,кажете ВИЕ НОУ КОМЕНТ

махнат е

[ Редактирано сб апр 13 2024, 07:10 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System