Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
BLUE POWER LEVSKI
пн юли 20 2020, 01:56
Регистриран потребител #34932
Регистриран: ср юни 10 2020, 09:04
съобщения: 2
Здравейте! Някой може ли да ми обясни как да премахна този Player-Cobix, инсталирам най-различни версии на CS 1.6... въвеждам си ника и паролата, променям някои копчета и изведнъж всичко си става по старо му и ми се появява отново този Cobix... Влизам във файловете config и userconfig променям от там ника и копчетата, правя файловете само за четене и нищо.. Някакъв вид вирус ли е?
Най-отгоре
{SENDPM=34932}
Tono
пн юли 20 2020, 07:55
Регистриран потребител #33824
Регистриран: пт май 31 2019, 05:30
съобщения: 22
Привет!
Наскоро имах подобен проблем. При мен се оказа троянец, който бях закачил в някакъв рандом руски сървър. Троянеца минава незабелязан от Уиндоус Дефендър, през клиента на играта.
След половин ден по форуми, стигнах до следната информация: клиента създава файл с име WinDHCP.dll в папка C:/windows/system32
Другото място да провериш дали тая гад ти върви на заден фон е през Task Manager (ctrl+alt+del), и цъкаш на Services. В сървисис листа търсиш Windows DHCP Services. Ако едно от двете присъства, това е проблема. Лошото е, че не е задължително да е със същото име, макар и най-често да е това.
Няма значение каква версия на играта ще ползваш, тая гадост си седи и чака да включиш играта и се активира.
Най-отгоре
{SENDPM=33824}
BLUE POWER LEVSKI
пн юли 20 2020, 08:11
Регистриран потребител #34932
Регистриран: ср юни 10 2020, 09:04
съобщения: 2
Благодаря много за отговора!
Най-отгоре
{SENDPM=34932}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System