Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
feLoNy
чт яну 03 2013, 06:10
Регистриран потребител #21969
Регистриран: вт юли 31 2012, 03:25
съобщения: 142
Харесват ли ви картите
Стават

Не

Да

Искам да представя мойте мапове тука в сектора, тъй като чакам вече близо година администраторите в мания да ги прегледат... Исках да стана мапер там, обаче не съм им приятел и не ми обърнаха внимание. Картите, които ще представя са ми отнели около 2 месеца и за двете. Обмисляни са стратегически точки за игра в класик и са оптимизирани за максимално фпс (както дъст2). Много съм се старал да са перфектни и са премахнати всякакви бъгове (ходене по стените, бъгване през под и тн.). Също бих желал да ги предложа да бъдат добавени тук в сектора и адски много ще се радвам най-накрая да бъдят играни и критикувани.

DE_BABUM






DE_PRO_FINAL






DOWNLOAD

MIRROR 1

MIRROR 2

[ Редактирано чт яну 03 2013, 07:32 ]
Най-отгоре
{SENDPM=21969}
MuHaBaM u 3aMuHaBaM
чт яну 03 2013, 04:03
Регистриран потребител #782
Регистриран: вт юни 09 2009, 10:38
съобщения: 764
гласувах с НЕ заради DE_BABUM тази карта добре си я замислил набързо си я направил DE_PRO_FINAL е по-добра не ми харесва само че от базата на полицаите може да се пазят и двете бомби като цяло ако преценят може да се пробват поне само заради труда който си хвърлил

[ Редактирано чт яну 03 2013, 04:05 ]
Най-отгоре
{SENDPM=782}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System