Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
RUSKI STANDART !
вт апр 15 2014, 02:13
Регистриран потребител #19308
Регистриран: чт ное 03 2011, 02:00
съобщения: 831
koMnaC написа ...

Ами, обективно погледнато, вие си плащате за вип в класик #3, а класик #4 ви е като бонус.



SECTOR.BG Classic #4 International D2Only
Най-отгоре
{SENDPM=19308}
SKINHEAD
чт апр 24 2014, 07:53
Регистриран потребител #22595
Регистриран: чт окт 25 2012, 10:45
съобщения: 1
Постояно има хакери откачам някои път, DavidofF wall hack !!!

[ Редактирано чт апр 24 2014, 07:53 ]
Най-отгоре
{SENDPM=22595}
streeems
пн май 05 2014, 07:21
Регистриран потребител #22515
Регистриран: пт окт 12 2012, 08:35
съобщения: 2
хахаха
Дори има и отворена тема .
Незнам вчера си говорих с някъв админ от екипа и явно го засегнах по някой болни теми относно админите. Но е кофти когато казваш истината . И има пусната тема доста отдавна и резултата е 0 за този момент .


Някой горе беше писал бонус или не факт е , че сте си написали , че хакери няма да има в сървърите , а ги има . Поне като няма анти чийт увеличете админите в classic 4-ката .
Влизам и поне всеки път има по 2-3 wallera . Не може само да се кикват и след 15 мин пак да влизат да играят .
Вчера някъв спеедар влезна изпразни сървъра ( не знам как стоят нещата в админските права) , отивам до класик 3-ката гледам има админи говора ама файда никва . Нито ми обръщат внимание нито те ебават за нещо .

Към админа с който си говорих в сървъра нз кой беше надявам се да пише . Не не трябва да отговаряш пред мен , а да се грижиш за сървърите и да даваш идей или прочие . Не може аз да ти казвам , че съм си платил и очаквам някви резултати и ти да ми отговаряш кой си ти , че да ти докладвам . Нито искам да ми докладваш , а да се направи нещо по въпроса с хакерите . Темата е отворена близо 20 дена и повече , но никакъв напредък и аз ако трябва да седна да ви оправям проблемите много жалко за вас , че сте в екипа като не правите нищо.



[ Редактирано пн май 05 2014, 07:23 ]
Най-отгоре
{SENDPM=22515}
krisi
пн май 05 2014, 08:04
Регистриран потребител #870
Регистриран: вт юни 16 2009, 10:56
съобщения: 52
Ние обаче знаем, че отдавна си останал без нерви, не толкова заради гадната ти връзка вечер, колкото от времето пропиляно в безсмислено обикаляне на безкрайните пълни с хакери лагави кочини, които за съжаление изобилстват в милата ни родина...затова си добре дошъл при нас!

КО КАЗА КО?

[ Редактирано пн май 05 2014, 08:05 ]
Най-отгоре
{SENDPM=870}
noobsize vla
вт май 06 2014, 07:23
Регистриран потребител #19605
Регистриран: нд дек 04 2011, 05:35
съобщения: 427
streeems написа ...

хахаха
Дори има и отворена тема .
Незнам вчера си говорих с някъв админ от екипа и явно го засегнах по някой болни теми относно админите. Но е кофти когато казваш истината . И има пусната тема доста отдавна и резултата е 0 за този момент .


Някой горе беше писал бонус или не факт е , че сте си написали , че хакери няма да има в сървърите , а ги има . Поне като няма анти чийт увеличете админите в classic 4-ката .
Влизам и поне всеки път има по 2-3 wallera . Не може само да се кикват и след 15 мин пак да влизат да играят .
Вчера някъв спеедар влезна изпразни сървъра ( не знам как стоят нещата в админските права) , отивам до класик 3-ката гледам има админи говора ама файда никва . Нито ми обръщат внимание нито те ебават за нещо .

Към админа с който си говорих в сървъра нз кой беше надявам се да пише . Не не трябва да отговаряш пред мен , а да се грижиш за сървърите и да даваш идей или прочие . Не може аз да ти казвам , че съм си платил и очаквам някви резултати и ти да ми отговаряш кой си ти , че да ти докладвам . Нито искам да ми докладваш , а да се направи нещо по въпроса с хакерите . Темата е отворена близо 20 дена и повече , но никакъв напредък и аз ако трябва да седна да ви оправям проблемите много жалко за вас , че сте в екипа като не правите нищо.




Имаш още 3 класик сървъра, които са защитени с Flex Anticheat, а ти си тръгнал да ревеш за сървъра без флекс. Като не ти изнася си взимаш слотче за един от другите 3 сървъра и няма да се нервираш, че има хакери!

krisi написа ...

Ние обаче знаем, че отдавна си останал без нерви, не толкова заради гадната ти връзка вечер, колкото от времето пропиляно в безсмислено обикаляне на безкрайните пълни с хакери лагави кочини, които за съжаление изобилстват в милата ни родина...затова си добре дошъл при нас!

КО КАЗА КО?


Тъп и ограничен?
Време ти е да отидеш на училище!


[ Редактирано вт май 06 2014, 07:24 ]
Най-отгоре
{SENDPM=19605}
streeems
вт май 06 2014, 10:09
Регистриран потребител #22515
Регистриран: пт окт 12 2012, 08:35
съобщения: 2
noobsize`vla написа ...

streeems написа ...

хахаха



Имаш още 3 класик сървъра, които са защитени с Flex Anticheat, а ти си тръгнал да ревеш за сървъра без флекс. Като не ти изнася си взимаш слотче за един от другите 3 сървъра и няма да се нервираш, че има хакери!


Ох не искам да споря . Просто се обеждавам колко продажно е отново всичко. Никой не реве . Зел съм си слотче и прочие . Но мисля , че трябва да имаме свободен избор къде да играем нали ? А в сайта пише че няма хакери ( дали се махат с анти чийт или с админи ) факт е , че не е свършена работата и заблуждават хората. От тук ми става ясно колко ти си ограничен.

Приятна игра поредната лакомия . Да не забравяме едно време как беше направено отново в оптилан ( прекалено добър си за тези сървъри , за да играеш . Регистрирай се ) . Админа ми го каза , пусни си смс , ти ми го казваш пусни си смс .
Другия админ от екипа ми го каза пусни си смс , да ги слайваш щото аз не мога да банвам , че изтривало някви банове . Ебахти измислиотините .

Всичко пак е за пари . Ако щете ме банваите , ако щете ми триите поста , то пак си е ясно лакомията на макс. Истината винаги боли.

Циврил миврил ревал това е положението . Вие лъжете и поста след мен ясно си ви го казва.
Най-отгоре
{SENDPM=22515}
Quekewatzo
вт май 06 2014, 10:45
Регистриран потребител #26710
Регистриран: пн апр 14 2014, 01:25
съобщения: 31
noobsize`vla

Никой не реве,просто има хора които им се играе в 4-ката,и искат да имат спокойна и чиста игра,и аз много пъти добавях да увеличат админския колектив и накрая ме изкараха ,че искам и аз да съм част от него,не е така,колкото повече админи,толкова по-голяма вероятност да влизат в сървара и да наглеждат играта,както вчера , пича си влезе с Speed-а изпразни сървара и оттам нататък кво правим?
Най-отгоре
{SENDPM=26710}
RUSKI STANDART !
вт май 06 2014, 03:39
Регистриран потребител #19308
Регистриран: чт ное 03 2011, 02:00
съобщения: 831
Безплатен обяд няма. Колкото и пъти да ви се напише и да се мъчат да ви обяснят, за к'во иде реч, ще си знаете пак вашето. Като толкова много ви се играе в 4ката, а ревтуните че има хакери, има огледален сървър Класик №1.
Най-отгоре
{SENDPM=19308}
noobsize vla
вт май 06 2014, 03:50
Регистриран потребител #19605
Регистриран: нд дек 04 2011, 05:35
съобщения: 427
Streeems, това нещо е писано преди 5 години и половина. Ти знаеш ли за 5 години, колко неща се промениха? Знаеш ли, че този сървър беше пуснат по избор на играчите? Знаеш ли, колко много неща бяха направени по избор на тези едни и същи играчи и после мрънкаха, че не им харесва? За мен ти си поредния мрънкащ играч... от 4 класик сървъра, ти си избра този без флекс, за да можеш да пишеш по форума.
Най-отгоре
{SENDPM=19605}
RUSKI STANDART !
чт май 08 2014, 11:20
Регистриран потребител #19308
Регистриран: чт ное 03 2011, 02:00
съобщения: 831
Нови псевдо админи
Най-отгоре
{SENDPM=19308}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System