Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Killing Machine*
чт ное 13 2014, 05:48
Регистриран потребител #22180
Регистриран: пт авг 24 2012, 08:40
съобщения: 32
Искаш да кажеш, че през всичките тези години в сървърите е било чисто? Може да успееш да излъжеш само себе си.
Изразяването ти прави такова впечатление, че аз малоумника ей така днес съм попаднал на единствения хак до сега от както е създадена веригата и съм психясъл идиот.Хайде малко по-сериозно се изказвай и имай уважението.
Предоставих ти демо и ако ми кажеш,че въпросното лице на демото не е хак, ти наистина не разбираш от тази игра.Не знам по колко начини се опитах да ти обясня,че не е коректно отношението ти и рекламите спрямо потребителите, ти пак твоето си знаеш.Не ми се спори излишно, просто го проумей, че тези потребители са хора, които си дават парите, някои и последните, за да ползват вашите услуги.Не мисля, че е коректно да се предоставя една информация, а в същото време да седят нещата по-друг начин."Изключително рядко" спомена, аз съм сигурен, че доста влизат, но малко се усъмняват и ще си направят трудът да го докладват поради простата причина, че масата знае,че има флекс и няма как да има хак.Малко са играчите тук, които ще им направи впечатление, а ти в своя защита дори и да има докладване, така ще го извъртите, че да си защитиш веригата и това ,което казваш.Малко не мисля, че е сериозно.Както в момента правиш.Пак те питам, индивида на демото не е хак така ли?
Най-отгоре
{SENDPM=22180}
Killing Machine*
пт ное 14 2014, 12:40
Регистриран потребител #22180
Регистриран: пт авг 24 2012, 08:40
съобщения: 32
[натисни тук] - Ето ти още едно демо на въпросния играч и пак се замисли дали са прецедент хаковете тук.От няколко дена играе и е празен сървъра, а Вие нищо не правите.Играе без да го крие, а колко ли още има където играят и го прикриват, само господ знае.



[ Редактирано пт ное 14 2014, 01:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=22180}
Italy
пт ное 14 2014, 02:11
Гост
ха хо го наказа, но този пак е вътре... с ник Hero
също така този ник DiamondeS е на този хакер - I , q и тн.
Ако някой се навие да го слейва си го сменя и сме до там...
Най-отгоре
Kobri
пт ное 14 2014, 03:42
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 822
Пичага ти си знаеш своето и изобщо не четеш какво ти се пише, регистриран си преди повече от 2г, пратил си 3 смс-а, явно не си от най-редовните и съответно има огромна вероятност това да е единственият дебил с помагало на когото си попадал!

Има няколко олигофренчета живеещи пред монитора, които разнообразяват чекиите с упорити опити за заобикаляне на флекса, пробване на всяко ново експлойтче/флудерче до което успеят да се докопат и тролване на доверчивите хора в играта и форума, които са достатъчно наивни да им се връзват на акъла.

Тези индивиди нямат никакъв интерес да се правят на прота и да се крият, те мечтаят да са хакери и в редките случаи когато успеят да подкарат нещо винаги парадират с това.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System