Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Полезни трикове и софтуери за по-добра игра!
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
NAPOLETANI ULTRAS PLOVDIV!
пт сеп 23 2016, 04:58
Регистриран потребител #25609
Регистриран: чт ное 21 2013, 11:10
съобщения: 8
Здравейте,
в този урок ще ви кажа, някои интересни неща които ще ви помогнат за по-добра игра и по-често ще ви казват, че сте с "wall hack"


1. За интернета.
1.Интернет
Обновете си драйверите за ЛАН картата с най-новите (такива излизат почти всеки месец).
Ако използвате рутер му включете допълнителната настройка за защита от нежелани пакети SPI
[натисни тук]
Това се случва ако примерно някой от вашата мрежа има вирус и той изпраща пакети към всички от мрежата или ги пингва и така ви тормози вашата ЛАН карта да му отговаря постояно и така ви пречи на интернет връзката,често без той самият да знае.Безплатни програми като плеъри и др. също се издържат от това,че продават информацията събрана от потребителите (IP-аресът ви,локацията,скоростта на интернетът ви и др.)

2. За Звука

Ако желаете може да пробвате и програмката "Razer Surround Personalized 7.1 Gaming Audio Software" безплатната версия е същата както и ПРО версията (понеже я имам) и софтуера работи на всички марки слушалки.Има известно подобрение на съраунда. [натисни тук]
Свалете, инсталираите и влезте в сървърите, сами да видите за каква разлика иде реч.


3. Видео.
Обновете драйверите за видеокартата си това почти винаги допринася за повече FPS при по малко натоварване на видеокартата.
За потребителите на nVidia, препоръчвам тази програмка - [натисни тук] - инсталирате я, и тя автоматично добавя последните ъпдейти за вашата видео карта, както и ако излязат нови - то ще бъдете уведомени моментално .
Включете монитора си на максималното поддържаните херци 75 или повече (погледнете дали са ви така понеже някой път от смяната на игрите се променя само на 60 без да знаете )
този съвет не важи за лаптопи понеже техните матрици не поддържат повече от 60 херца ( има и изключения,но те струват над 2000 лв ).

4. Защита на компютъра ви
Повечето от вас използват слаби антивирусни като:Avast,Nod32 (Eset),AVG и др. понеже 100% защита няма ето последният тест [натисни тук]

Ако се чудите каква антивирусна да сложите хем си върши работата, силно препоръчвам геймърската [натисни тук] безплатна и лека "Game On!
The perfect AV solution for gaming"
Освен, че лови вируси тя оптимизира компютъра Ви за максимално добра игра!

Надявам се да съм помогнал!



[ Редактирано пт сеп 23 2016, 04:59 ]
Най-отгоре
{SENDPM=25609}
K-Lаinо
пт сеп 23 2016, 08:55
Регистриран потребител #25868
Регистриран: ср дек 25 2013, 02:30
съобщения: 35
Хубаво е да казваш източник и автор на статията, която си откраднал. Не е морално да си преписваш чужд текст.

Ето я цялата статия - [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=25868}
NAPOLETANI ULTRAS PLOVDIV!
пт сеп 23 2016, 10:36
Регистриран потребител #25609
Регистриран: чт ное 21 2013, 11:10
съобщения: 8
K-Line написа ...

Хубаво е да казваш източник и автор на статията, която си откраднал. Не е морално да си преписваш чужд текст.

Ето я цялата статия - [натисни тук]


Радва ме, че си толкова наблюдателен, но автора съм аз и там и тук.
Най-отгоре
{SENDPM=25609}
Derby l Sprint
сб сеп 24 2016, 09:10
Регистриран потребител #23730
Регистриран: нд фев 17 2013, 08:55
съобщения: 241
Първо поздравления за темата и второ за видео картата аз какво трябва да направя като не съм с nvidia а е вградена ето снимка
[натисни тук]

[ Редактирано сб сеп 24 2016, 09:13 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23730}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System