Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
SoFuckPeace
нд авг 20 2017, 06:07
Регистриран потребител #18688
Регистриран: сб авг 13 2011, 11:25
съобщения: 2
Здравейте, приятели.Днес реших отново да поразцъкам цс 1.6, че GO нещо ми дотегна и тъй като вече сме с 10-ки имам меко казано голям проблем с нагласата на скапания Windows и ЦС-а. Първо ми вади грешка за видеото, аз цъкам ОК да го пусна на software mod, (с идеята като влезна в играта да го наглася на opengl), но след това ми изкарва грешка за Virtual C++ runtime error.
След като деинсталирах файловете от контролен панел, рестартирах компа и инсталирах новите свалени от сайта проблема продължи. Много се извинявам ако има подобна тема. Благодаря ви за отделеното внимание. Ще се радвам да се срещнем скоро по маповете

Послепис:Прикачам файл с втората грешка, която ми дава за да придобие човек по-добра представа за проблема ми

Най-отгоре
{SENDPM=18688}
christianKRAKEN.
нд авг 20 2017, 08:39
Регистриран потребител #31749
Регистриран: ср фев 08 2017, 08:32
съобщения: 60
Изтегли си по-спари драйвъри на видео картата или си добави всички Microsoft пакети
Най-отгоре
{SENDPM=31749}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System