Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
CS 1.6 SECTOR Edition 2018 и преминаване към 32 слота
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Mecho
чт май 24 2018, 03:14
Регистриран потребител #21021
Регистриран: пт апр 06 2012, 10:45
съобщения: 78
Kobri написа ...


<div>
EvKossev написа ...
Ползвам новата версия от пускането и в понеделник и до момента нямам никакви проблеми! Обаче все още ми стои 31/31 на сървъра (което не ми е болка). Като я пуснах за 1-ви път на няколко пъти се случи нещо странно: Купувам си оръжие и сменям на нож. Като върна на оръжието почва да презарежда, без да съм изстрелял нито 1 патрон и/или да съм натиснал бутон за презареждане. Това обаче не се е случвало при следващи стартирания на играта. Не знам дали е от версията или при мен нещо е проблемът. Ще пиша пак ако се повтори.
</div>
<div> </div>
<div>Благодаря ти за отзива, това с презареждането е доста странно, някой друг с подобен проблем?</div>
<div> </div>
<div>Показва 31/31 защото самите сървъри все още са на 31 слота, от утре вече ще се радвате на 32 </div>






Добър вечер при мен също е така с презареждане не само при оръжия-та ами и при пистолетите

Най-отгоре
{SENDPM=21021}
Kobri
чт май 24 2018, 03:23
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

Silvia написа ...
аз от 5 дена си играя, и немога да я подкарм,преинсталирах компа и пак нестава,стара нова нищо даже на новата версия като влезя ми иска античийт това какво е,ако до ден два нестане нищо и аз ще спирам
 
С какъв уиндоус си и каква антивирусна?
 
Да не се опитваш да я пуснеш през античийта?
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Kobri
чт май 24 2018, 03:27
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

freazy написа ...
Kobri, можеш да ми изтриеш профила. Хубава вечер, Идеята ми беше да си разтоварвам нервите с CS, не да ги натоварвам. Ако някой иска мога да му подаря профила си има 2 месеца резервиран слот за класик сървърите.
 
Моля те просто си смени паролата за игра от билинга на някакви цифри за да не можеш да сбъркаш, изтегли новата версия и я въведи там както е показано.
 
Всички си играят без проблем с регистрираните никове само при теб някак си има, познай къде е причината
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Silvia
чт май 24 2018, 03:30
Регистриран потребител #14183
Регистриран: чт дек 10 2009, 02:54
съобщения: 85
здраве да е,нямам нерви да се занимавам с тая работа вече
Най-отгоре
{SENDPM=14183}
Kobri
чт май 24 2018, 03:30
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

nAk yMpEx написа ...
Уви, при мен изобщо не тръгва. Инсталирах си я, цъкам си 2 пъти на иконата да я подкарам, изписва се все едно зарежда за 2-3 секунди, после изчезва и нищо не стартира, все едно не съм натиснал 2 пъти върху иконата. Пробвах да я трия и инсталирам на ново 3 пъти и все същото, Пробвах да изтрия config файла и така не стана. Проверих, няма забрани от уиндоус дифендъра (с уин10 съм). Пробвах да си рестартирам самият компютър отново 3 пъти и отново без резултат. Не мога да намеря друга причина да не се стартира Май ще се връщам на старата версия аз
 
Освен дифендъра имаш ли друга антивирусна? 
 
Пробвай да я изключиш временно или да вкараш играта в изключенията
 
Пробвай да сложиш compatibility на шоркъта на играта
Най-отгоре
{SENDPM=45}
the Myth
чт май 24 2018, 09:47
Регистриран потребител #32397
Регистриран: пт ное 03 2017, 11:38
съобщения: 14
За всички с проблеми с сектор едишъна, и тези които нямат стийм, мога да препоръчам едно валве. Дръпнете си Counter-Strike 1.6 MEGA EDITION, в замундата я има и това е възможно най-чистият цс който можете да намерите. Изключително доволен съм, в времето в което играх с нея! Единственият недостатък е, че няма командите след ъпдейта на стийм от 2016та, но вие надали ги ползвате. Играл съм многократно в сектор с нея, и никога не съм имал каквито и да било проблеми!
Най-отгоре
{SENDPM=32397}
Kobri
пт май 25 2018, 10:43
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Възможно най-чистият съвместим с уин10 и с включени защити от слоухакинг (пуберските сървъри да не ви подменят файловете на играта, като меню и тн) е този на който се базира новият СЕКТОР Едишън 2018

Има по-стари версии където не са фикснати новооткритите бъгове, има и по нови базирани на последната стиймска където пък нямат нищо общо с това което сте свикнали като графика и усещане и руснаците са ги осрали с техни си сървъри които не могат да се премахнат
Най-отгоре
{SENDPM=45}
levski E o
пт май 25 2018, 06:36
Регистриран потребител #32864
Регистриран: сб мар 17 2018, 11:58
съобщения: 527
Инсталирах новия counter-strike на win 10 , при кликване на иконата прави опит , за зареждане и до там . Преди да го инсталирам win. определя програмата за рискова . Ще изчакам да назначите консултант инсталчик по Skipe връзката , чрез споделен екран да го накара да работи . Поздрави на респекта :Д
Най-отгоре
{SENDPM=32864}
Re$pec7
пт май 25 2018, 07:51
Регистриран потребител #15999
Регистриран: чт окт 21 2010, 05:50
съобщения: 46
След като вече си го инсталирал ,стартирай го като администратор и си готов ! Десен клик на иконата на CS/Properties/Compatibility и слагаш отметка на 'run this program as administrator' . Поздрави и на теб бат Иво Aко пак има нещо ела в Skype

[ Редактирано пт май 25 2018, 07:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15999}
levski E o
пт май 25 2018, 07:59
Регистриран потребител #32864
Регистриран: сб мар 17 2018, 11:58
съобщения: 527
Благодаря тръгна .
Най-отгоре
{SENDPM=32864}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System