Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
the Myth
нд май 27 2018, 04:28
Регистриран потребител #32397
Регистриран: пт ное 03 2017, 11:38
съобщения: 14
Кобра, земи си оправи проблема с сървърите, не знам дали защото вече ползваш по-евин хост/впн или е нещо от интернета, но току що ти дадох 10 лева ОТНОВО. В замяна влизам и имам 70%загуби според net_graph-a. Всичко ти е на моменти, в един момент нещата вървят перфектно, в другия лагва на куче! Почваш да се излагаш момче, винаги съм бил лоялен и 100% искрен относно това, което се случва в веригата ти.
Правилно е да вдигнеш цените, всички цени се вдигат, НО не е правилно да вдигаш цените, а да понижаваш качеството. Естествено като твой клиент се чувствам обиден от факта, че ни мислиш за толкова глупави.
Не искам отговори, защото за 9-10 години, знам какво ще кажеш. Или са виновни някакви въображаеми лапета флуудъри, или някой доставчик на интернет. Странното е, че ние сме в топ 5 по скорост на интернет в света, относно флууда, ако някой реши да те флууди повярвай ми няма да е трудно, и сървърите няма да лагват, а директно ще спрат. Лично съм се уверил в това! Не искам остроумен отговор от "екипа", който вече нямаш, нито от теб!
Предпочитам мерките, и дано този път не са срещу мен, последния път не завърши добре.
Най-отгоре
{SENDPM=32397}
Bladefury
нд май 27 2018, 04:47
Регистриран потребител #23411
Регистриран: пн яну 14 2013, 03:15
съобщения: 13
Пич никой не те задължава да плащаш нали? като не ти харесва си свободен да посещаваш домашарките където лага е неземен! аман от такива където проблема е в интернет доставчика им или в самите щайги и търсят под вола теле. Аз защо нямам проблеми ?
Най-отгоре
{SENDPM=23411}
Kobri
пн май 28 2018, 11:12
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Сървърите винаги са се хоствали на собствени специализирани машини колокирани в най-големите центрове и са с максимално добра мрежова свързаност

Компромис с качеството никога не е правен и качеството както на техниката така и на свързаността само се повишава

Моля да ни предоставиш МТР за да могат мрежовите админи да проследят от къде идва проблема

Другите неща няма да ги коментирам, писал си ги афектиран и са пълни глупости съжалявам
Най-отгоре
{SENDPM=45}
[Spewn!]
вт май 29 2018, 08:22
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 94
Онзи ден наистина имаше доста лаг в Масива.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System