Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: GunGame
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Картата не се сменя след изиграване на 3-те рунда
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Iztok[4]Life
пн май 28 2018, 12:29
Регистриран потребител #31265
Регистриран: пт окт 21 2016, 10:38
съобщения: 69
Здравейте,

От скоро има проблем в сървъра - Когато свършат 3-те рунда на дадена карта, тя не се сменя и нищо не може да се прави в сървъра, което принуждава хората да лефтват и трудно може да се съберем. Ще може ли да го оправите?

П.С. Така и така съм започнал тема - предлагам също да премахнете картата fy_confusion - изключително кофти е за гънгейм мода и редовно се изпразва сървъра и не е рядко явление дори в пиков час да се види 0/21 на нея. Също да попитам, преди време в маниата имаше "fy_pool_day" с random spawn, дали може да я върнете, тя беше една от най-харесваните за игра, защото ставаше страшно меле. Благодаря предварително!
Най-отгоре
{SENDPM=31265}
Kobri
пн май 28 2018, 12:58
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Здравей,

От вчера сървъра е на новата платформа и по принцип мода го дават несъвместим, но аз като тествах си работеше нормално, освен смяната на картата някакви други аномалии забелязвате ли?

Махнал съм картата и съм ви сложил басейните
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Iztok[4]Life
пн май 28 2018, 01:02
Регистриран потребител #31265
Регистриран: пт окт 21 2016, 10:38
съобщения: 69
Еее, ти си страшен, благодаря много!

Ами други проблеми не видях, някои хора изпитваха лаг с античийта, но тъй като вече той не е задължителен, всичко е ОК. Ако видя нещо нередно, ще пиша.
Най-отгоре
{SENDPM=31265}
Kobri
вт май 29 2018, 07:30
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Върнал съм старата платформа докато не се намери решение на проблема с новата
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Iztok[4]Life
вт май 29 2018, 10:00
Регистриран потребител #31265
Регистриран: пт окт 21 2016, 10:38
съобщения: 69
Още няколко предложения:

1.Когато се направиха промените, забелязах, че примерно при 1в1, когато умре единия играч, играта не спира, а продължава. Това дали ще може да бъде променено по този начин, защото така по-бързо ще се пълни сървъра, тъй като иначе се накъсва много играта и много играчи лефтват.

2. Сетих се за още една неприятна карта - gg_sands, не е подходяща за гънгейм, тъй като е твърде праволинейна и се досещате какво се случва, започва едно чакалене и интереса бързо се губи. За да не се наруши броя карти, може да добавите gg_fy_simpsons, която я имаше преди в маниата и се играеше доста. Също и bl_counterquake може да влезне в списъка. (вчера я видях, ама не съм сигурен дали само се тестваше на нея или присъства в Maps cycle-a.
Най-отгоре
{SENDPM=31265}
Kobri
вт май 29 2018, 07:13
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Проблема със зависването накрая го оправих и вече отново сме на новата платформа

Направил съм и рунда да не свършва

Махнал съм сандс, а сървъра вече стартира на counterquake за да е по динамично ако са малко играчите

За карти най-добре изберете повечко и ще ги добавим
Най-отгоре
{SENDPM=45}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System