Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

CS 1.6 Servers SECTOR.BG Counter-Strike Community :: Форуми :: Администрация :: Администрация

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи!
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, ATAKA-, SleepWalker, ATAKA, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb
Автор Отговор
XX99
вт фев 11 2020, 01:39
Регистриран потребител #10466
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:37
съобщения: 108
Здравейте,

Искам тук да изразя огромното си разочарование от вчера.... не бях влизал в сървърите от поне 5 години, вече не мога вече да играя в класика, но реших да сваля ЦС от тук и да разтоваря в добрия 'стар' Jump. Изненадващо получих бан от Lummox. Много ми стана странно, защото не виждм никаква причина за бана - нито съм летял по картата с летяща чиния или бъгвал таймера, нито пък съм ползвал скриптове за да скачам на 20 метра. Съвсем оригинален CS Sector Edition. Нито съм използвал обидни думи или каквото и да било.

Човек да си каже, че админа е бил в кофти настроение, добре.... но бана не е за 3 дни, 1 седмица или 1 месец. Бана е перманентен. Не получих никакви обяснение. Веднага влязох в сайта и писах лично на Lummox, искайки обяснение и опитвайки се да изясним нещата по нормален начин. Но съобщението си остана непрочетено, въпреки че Lummox посещава сайта.

Регистриран съм преди 11 години (още от самото начало), играя в сървърите ка Кобри от 2001-ва година още от времето на CS 1.3 и OptiLAN. Никога досега не съм получавал бан и не съм някое лапе 02 набор, което сега навлиза в пубертета. Бяхме си 3ма в картата и съжалявям, ако моя хумор се е сторил прекалено изтънчен и неразбран за Lummox.

Винаги съм играл единствено в сървърите на Кобри, и те са единствените, които признавам, защото нямам доверие на никакви други псевдо сървъри.
Това е мнение, което съм написал преди 2 години, което може да видите тук [натисни тук]

Lummox: A, що не казваш, че пъдиш хората и се държиш като дебил? бана, ще ти го намаля!

Edit: Бана съм ти го махнал направо.. На години си а се държиш все едно си на 15..Приятна игра!

[ Редактирано нд фев 23 2020, 03:18 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10466}
p0ku*
нд фев 23 2020, 12:49
Регистриран потребител #2536
Регистриран: сб юли 11 2009, 08:18
съобщения: 5
На едното демо е с хак, мерникът му играе навсякъде, но е прекалено тъп и едвам хваща фраг. На другото демо ме гагва без нищо особено да съм казал.

Цъкни тук

Lummox: Не виждам образец?

[ Редактирано нд фев 23 2020, 09:36 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2536}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF