Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от поставени наказания на Админи!
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, ATAKA-, Lucky, SleepWalker, ATAKA, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, BaDaZz, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, Mr.DeV1l, Xfirb, StuntLife
Автор Отговор
Nix
чт май 21 2020, 01:44
Регистриран потребител #24547
Регистриран: вт юни 18 2013, 09:50
съобщения: 111
Ник на админа: Kris_9087.
Причина за оплакването.aim...
Сървър. DM
Доказателство. [натисни тук]

Премахнат!

[ Редактирано чт май 21 2020, 02:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=24547}
Nobody94
пт май 22 2020, 05:58
Регистриран потребител #34872
Регистриран: пт май 22 2020, 05:42
съобщения: 1
Моя ник: Nobody

Сървър: Jailbreak

Ник на админа: BLADE777

Причина за оплакването: Не съм напълно сигурен за причината, поради която бях баннат за цяла седмица, но има две възможни. Първата е, че споменах, че един от играчите не е добър надзирател, което си е лично мое мнение и по никакъв начин не съм обидил играча. Втората по-вероятна причина е, че съм бил баннат за използване на непозволени средства. По време на последния си дуел, който в края на демото може да се види, нарочно бях започнал да следя съперника си през моста, върху който стоях, за да видя дали админът ще има някакви подозрения относно начина ми на игра. Ако точно заради това съм бил баннат, тогава очакванията ми са били оправдани. Очевидно е, че въпросният админ не е способен да различава wall хакери от нормални играчи, които умеят да използват звука на стъпките в играта. Моля демото да бъде прегледано от по-компетентен член на екипа.

Доказателство: [натисни тук]

Премахнат!

[ Редактирано нд май 24 2020, 01:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34872}
Minib
сб май 23 2020, 12:04
Регистриран потребител #30005
Регистриран: чт яну 14 2016, 07:35
съобщения: 42
poiskan wargod ot pak umreh
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=30005}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF