Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
shukito
нд май 23 2021, 12:51
Регистриран потребител #35677
Регистриран: ср апр 21 2021, 10:26
съобщения: 4
Нали точно това ви обяснявам,че това не съм аз! Как мога да го докажа че не съм аз?
Най-отгоре
{SENDPM=35677}
SleepWalker
нд май 23 2021, 01:22
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

shukito написа ...
Нали точно това ви обяснявам,че това не съм аз! Как мога да го докажа че не съм аз?
А кой е тогава? След като имаш защита на ника с парола, то логично е да го използваш само ти, а ако си си давал ника на трети лица вече си е твой проблем. Ще си изтърпиш наказанието. Логиката е следната -> имаш защита на ника, паролата я знаеш само ти и следователно само ти можеш да играеш с него, значи ти си бил.
Ако продължиш да спамиш и достъпът до форума ще ти бъде ограничен. 
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Mmnmnmnmn
пн май 24 2021, 12:20
Регистриран потребител #33765
Регистриран: сб апр 27 2019, 12:02
съобщения: 4
shukito написа ...

Нали точно това ви обяснявам,че това не съм аз! Как мога да го докажа че не съм аз?

Пускам хак - банват ме - казвам, че не съм аз - махат ми бана?
И да докажеш, че не си ти - загубена кауза..
Качвам демо, можеш да се видиш, но за да ти спестя време - виновен!

[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=33765}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
пт май 28 2021, 10:08
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Ник:LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
Вид наказание:БАН
причина - wall hack
Сървър:Sector BG CLASSIC MASIVE
Админ: _@_N_T_R_@_C_S_@_

[натисни тук] - Линк за сваляне

В случай, че не съм хакер, на Антакса ще му бъдат ли отнети правата?
Много ще се радвам, ако обясните на всички играчи в сървъра какъв е механизмът и критерият, по който се уверявате, че даден човек играе с хак? Използвате ли програма, която да сигнализирала за използването на хак или когато гледате демото критерият са очите и преценката на даден админ?

[ Редактирано пт май 28 2021, 11:16 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
[A*C*A*B*]pavel
пт юни 04 2021, 06:57
Регистриран потребител #17439
Регистриран: сб мар 12 2011, 06:25
съобщения: 64
Играчи липсват, но отношението е на ниво! Както казах - нов си, ще се научиш.

1 -> [натисни тук]
2 -> [натисни тук]
3 -> [натисни тук]
4 -> [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=17439}
Renan Lodi
пн юни 07 2021, 09:58
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
Ник:Renan Lodi
Вид наказание:БАН
причина - wall hack
Сървър:Sector CLASSIC DUST2#1 ANTICOVID
Админ: Sleepwalker
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
SleepWalker
пн юни 07 2021, 10:27
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

Renan Lodi написа ...
Ник:Renan Lodi 
Вид наказание:БАН причина - wall hack 
Сървър:Sector CLASSIC DUST2#1 ANTICOVID
 Админ: Sleepwalker [натисни тук]


Една от защитите ни, засече наличие на помощни средства - WallHack.

L 06/07/2021 - 20:25:52: OpenGL32| file "../opengl32.dll" - "<STEAM_1:1:214215113><83.**.**.212>" - Renan Lodi
Въпросният файл няма как да се появи от самосебе си в играта, освен ако ти ръчно не го свалиш и не го сложиш.
Доколкото съм запознат, бил си админ в друга верига преди и от там са те изгонили заради игра с хак.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Renan Lodi
пн юни 07 2021, 11:31
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
И това е основание за БАН?
Каза да пусна оплакване в тази тема, и пак ми даваш доказателство какво хванала защитата , демото няма да се гледа?

"Въпросният файл няма как да се появи от самосебе си в играта, освен ако ти ръчно не го свалиш и не го сложиш." - Играя с клиент от usb flash (малко сече само) , цс-а е инсталиран на флашка и цъкам от нея. Абсолютно всяко dll може да се преименува на opengl32, а мн добре знаеш ,че проверката следи само името на файла? В предната верига постоянно всеки светеше за нещо, KZ hack ,devolper , rHack...

И в предната верига не бях админ , а съпорт (началник на админите)
И последно преди 10тина дена преговарях със собственика за закупуване на 50% от въпросната веригата , не се разбрахме за цената просто. Сега от тебе разбирам ,че са ме изгонили
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
SleepWalker
пн юни 07 2021, 11:44
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

Renan Lodi написа ...
И това е основание за БАН? Каза да пусна оплакване в тази тема, и пак ми даваш доказателство какво хванала защитата , демото няма да се гледа? "Въпросният файл няма как да се появи от самосебе си в играта, освен ако ти ръчно не го свалиш и не го сложиш." - Играя с клиент от usb flash (малко сече само) , цс-а е инсталиран на флашка и цъкам от нея. Абсолютно всяко dll може да се преименува на opengl32, а мн добре знаеш ,че проверката следи само името на файла? В предната верига постоянно всеки светеше за нещо, KZ hack ,devolper , rHack... И в предната верига не бях админ , а съпорт (началник на админите) И последно преди 10тина дена преговарях със собственика за закупуване на 50% от въпросната веригата , не се разбрахме за цената просто. Сега от тебе разбирам ,че са ме изгонили


Нещо спамиш, ама без конкретни доказателства. Защитата не засича само по име на файла, а и по други неща, които не съм показал. Каква е логиката да играеш цс от флашка и да преименуваш рандом файл така? Не ми се слушат глупости, ако обичаш. Не ми е нужно да гледам демо в случая, при положение, че виждам какво е хванала защитата, а при нея няма false-positive случаи, защото както казах, не следи само по име на файл. Началника на админите не е ли админ? 
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Unlimited Power Paladine
вт юни 08 2021, 07:39
Регистриран потребител #25402
Регистриран: нд окт 27 2013, 04:45
съобщения: 39
Не е оплакване, нито поставено наказние, но Tono пойска да кача снимките и не знаех къде:

[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=25402}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System