Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
чт окт 14 2021, 08:11
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33

Ник - LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!! 
Бан причина - "pomagala" (moje bi imash predvid uchebni tetradki) 
Сървър - classic MASSIVE 
Админ - Sleepwalker Линк - [натисни тук]
На мен ми лагва като на куче, ти ме банваш за "помагала"?
 
SleepWalker: Наказанието остава.


[ Редактирано пт окт 15 2021, 08:32 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
am!n
пн окт 25 2021, 06:15
Регистриран потребител #20987
Регистриран: нд апр 01 2012, 05:15
съобщения: 33
Ник - am!n
Бан - Generic cheat. 24 chasa
Сървър - МАСИВ
Админ - _@_N_T_R_@_C_S_@_
Моля админите да премахнах банна, нямам си и на идея какво ще рече Generic Cheat, никога не съм играл с подобни програми играя от може би повече от 10 години тук като преди 2 дни пак давах уаргод на Logitech_ и всичко беше наред! До преди 2 дни не знаех как да дам уаргод камо ли да играя с хак в сървърите! извинявам се, че не мога да дам демо и линк, но предвит това, че не мога да влезна в игра няма и как да го направя, а и не знам как точно!
P. S. плащам си за да играя чиста игра, а не да ме банват щото ги бия през стените, ами погледнете в youtube за всеки мап си има wallbang... за разлика от другите за 20 години игра съм изгледал всички тях и пробвам... някои път стават тези неща момчета... приемете го има доста играчи които играят така и пробват.. не означава че са уаллари на админите също им се е получавало през стени и врати да взимат на мап по 2 3 пъти някой... но тях никой не проверява )

Наказанието на този етап остава! Почисти си компютъра от всякакви видове малуеъри, вируси и т.н. Или сваляш Malware bytes, или преинсталираш Windows-a, след което пускаш наново уаргод, и ако си чист се маха.

Премахнат!


[ Редактирано чт окт 28 2021, 08:01 ]
Най-отгоре
{SENDPM=20987}
wow.bravo.na.tebe
чт окт 28 2021, 07:52
Регистриран потребител #29945
Регистриран: чт яну 07 2016, 11:55
съобщения: 24
Бан съм от NoK за cheating без да ми е искан wargod или да има доказателство. В търсачката на wargod имам открити хакове защото тествах на празен сървър дали ги отчита wargod-a тъй като ме съмнява.Аз ако исках да ги използвам щях да ги тествам от друго ip и друг ник а не от моя открито, така че нищо не крия. Та в сървър срещу играчи не съм използвал хак и няма доказателство. Това че тествам системата не мисля че е основателна причина. Сега ако ми беше искал wargod щеше да видиш че ми е чист
Още ми седи бана без доказателство за хак. Гледам на амин му е махнат бан въпреки че е хванат в сървър пълен с играчи а аз съм пермаментно бан заради тестване на различни хакове дали ги засича уаргод в празен сървър. Или иначе казано ако тестваш системата си банат ако имаш хак както амин е имал ти е премахнат, доста "справедливо".
Ето и демото [натисни тук] - Линк за сваляне на което съм бан без да ми е искан уаргод а и то се вижда че е чисто и без да искан.




[ Редактирано пт окт 29 2021, 12:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29945}
NoK
пт окт 29 2021, 03:20
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723

Наказанието остава! Решението е взето след обсъждане между целият администраторски колектив на SECTOR.BG и то е да бъде поставен пермантентен бан. Сектор не е място за тестване на разни хакове дали ги засича WarGods или не. Няма никаква гаранция, че сините тестове не са правени с хак, който не е зачетен, а червените такива водят именно в тази посока, а тя е че сините са просто незасечен хак.В правилата е написано, че е забранено използването на хак в сървърите, а ти си бил с няколко видове в тях. Както се вижда си пускал и тестове в масива, а той не е празен! Ние не падаме от небето и в нашата верига такива неща не минават!


[ Редактирано пт окт 29 2021, 04:40 ]
Най-отгоре
{SENDPM=314}
Cunning Fox
пт окт 29 2021, 06:36
Регистриран потребител #35805
Регистриран: сб юли 03 2021, 04:26
съобщения: 17
Имам поставен бан от Дечев ,че не съм му бил предоствил WG . По времме на игра той ,ми поиска wg ,казах му Ок и останах в игра и си пуснах WG ,предишния път ми поиска Sleeep пак WG и пак същото се полу1чи ,като го изтегля и пусна skin ми изписва CS No Fond .Тогава Sleep ми прави снимки и се разбрахме .
Сега в игра 4-5 пъти му казах на Дечев ,яе ми изписва No fond cs и го попитах какво да правя . След което бях кикнат ,пак влезнах и пак го питам какво да правя ,няше отговор и аз пак се опитах да направя WG ,докато се опитвах ,пак имах кик ,пак влязох за трети път ,даже и картата се бе сменила и пак питам и пак нищо не ми отговори какво да правя . Излязох си сам ,не съм писал че не искам да дам дWG или демо или снимки . Сега се опитвам да вляза имам бан ,за
Kicked :"Bannat si na 29.10.2021 ot Dechev, ostavashto vreme: 24 chas(a). Prichina: ne predostavq wg." Д
Дечев ,нито съм отказал ,нито съм бягал ,4 пъти те питах какво правим сега . Отговор от теб нямаше . Това че на нова карта cocaine съм направил 26 на 4 не значи ,че съм хак . Тая карта съм я играл в БГ трева много пъти и естествено,като другите не я знаят и не знаят ,къде да ходят и къде да се крият ,аз да ги трепя повече .Логика .
Моля бана да ми се махне ,защото на другите маповв ,като ям бой никои не ми иска WG ,a сега един път да поведа и хоп бан .
МОЛЯ ДА МИ КАЖИТЕ ,КАКВО ДА ПРАВЯ И ТОЯ WG ,КАТО СЕ ПРОБВАМ 10 ПЪТИ И НЕ МИ ДАВА НИЩО ОСВЕН "CS NO FOND

[натисни тук] - Линк за сваляне
Tова ми е последното демо ,даже не е от cocaine .

[ Редактирано пт окт 29 2021, 06:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35805}
Dechev
пт окт 29 2021, 06:51
Регистриран потребител #923
Регистриран: ср юни 17 2009, 01:52
съобщения: 31
поисках ти снимка да видя кво ти пише не съм получил нищо... мини на лично искам да ми покажеш някой неща a къде ти е демото от de_cocaine?


[ Редактирано пт окт 29 2021, 06:54 ]
Най-отгоре
{SENDPM=923}
Joro Atanasov
нд окт 31 2021, 03:28
Регистриран потребител #33811
Регистриран: пт май 24 2019, 04:16
съобщения: 33
Ник: Un1mag1nabl3
Гаг: "obidi"
Сървър: Massive
Админ: NoK
Може ли да разбера защо получих 168 часа гаг след като ме обиждат на майка и се заяждат? Благодаря!

NoK : Разбира се, че можеш да разбереш.
Ето ти демото и с твоя цветущ език. Ако те нареждат толкова можеш да направиш демо/снимка с thetime и да го постнеш в темата с нарушители, а не да отговаряш по такъв начин.


[натисни тук]

Не можах да разбера само дали се оплакваш, или искаш гагът ти да бъде свален.. все пак
Невалидно!


[ Редактирано нд окт 31 2021, 03:37 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33811}
Joro Atanasov
нд окт 31 2021, 03:54
Регистриран потребител #33811
Регистриран: пт май 24 2019, 04:16
съобщения: 33
Joro Atanasov написа ...

Ник: Un1mag1nabl3
Гаг: "obidi"
Сървър: Massive
Админ: NoK
Може ли да разбера защо получих 168 часа гаг след като ме обиждат на майка и се заяждат? Благодаря!

NoK : Разбира се, че можеш да разбереш.
Ето ти демото и с твоя цветущ език. Ако те нареждат толкова можеш да направиш демо/снимка с thetime и да го постнеш в темата с нарушители, а не да отговаряш по такъв начин.


[натисни тук]

Не можах да разбера само дали се оплакваш, или искаш гагът ти да бъде свален.. все пак
Невалидно!




А ако на теб майка ти е починала и някакъв те обижда и то не за пръв път на майка, ти какво би направил? Ще качваш тема във форума или ще му отвърнеш? И не смяташ ли, че тези 168 часа са доста пресилени при положение, че като ги гагнете точно за псувни на майка им слагате по 72 часа? Оставяте ги на воля няколко човека да се заяждат, после другите като им отвърнем ние отнасяме гаг, има нещо сбъркано тук.

NoK : Той също е гагнат, а ето те и теб

[натисни тук] - цялото ти демо и то не за първи път.
Е сега след тея изцепки се надявам да си вземеш поука.


[ Редактирано нд окт 31 2021, 03:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33811}
Joro Atanasov
нд окт 31 2021, 04:11
Регистриран потребител #33811
Регистриран: пт май 24 2019, 04:16
съобщения: 33
Joro Atanasov написа ...

Joro Atanasov написа ...

Ник: Un1mag1nabl3
Гаг: "obidi"
Сървър: Massive
Админ: NoK
Може ли да разбера защо получих 168 часа гаг след като ме обиждат на майка и се заяждат? Благодаря!

NoK : Разбира се, че можеш да разбереш.
Ето ти демото и с твоя цветущ език. Ако те нареждат толкова можеш да направиш демо/снимка с thetime и да го постнеш в темата с нарушители, а не да отговаряш по такъв начин.


[натисни тук]

Не можах да разбера само дали се оплакваш, или искаш гагът ти да бъде свален.. все пак
Невалидно!




А ако на теб майка ти е починала и някакъв те обижда и то не за пръв път на майка, ти какво би направил? Ще качваш тема във форума или ще му отвърнеш? И не смяташ ли, че тези 168 часа са доста пресилени при положение, че като ги гагнете точно за псувни на майка им слагате по 72 часа? Оставяте ги на воля няколко човека да се заяждат, после другите като им отвърнем ние отнасяме гаг, има нещо сбъркано тук.

NoK : Той също е гагнат, а ето те и теб

[натисни тук] - цялото ти демо и то не за първи път.
Е сега след тея изцепки се надявам да си вземеш поука.



Поука за кое бе човек? Поука затова, че ги оставяте по цял ден да се заяждат и когато някой им отвърне и ги напсува, да качват демо или снимки и да се оплакват на лично ли? Ще ги псувам колкото е нужно, докато не спрат да се заяждат с всеки, докато не спрат да псуват на майка когато няма админи. Или поука затова, че плащаме всеки месец по 10-13 лева, а когато няма админи си цъкат с хаковете? Затова ли да си взема поука? Винаги съм казвал, когато псувам - заслужавам гаг, обаче нека е в ракмите на нормалното, не гаг по 1 седмица защото някакъв ме напсувал на майка и аз съм му отвърнал, някак не е честно, не мислиш ли? Той гаг ми ще изтече, после пак ще се заяде някой, пак ще му тегля майните и пак ще имам гаг, няма проблем, но рано или късно ако не накажете когото трябва, един по един тук хората ще спрат да си плащат, помислете върху това. Въпрос на време е. Жив и здрав!
Най-отгоре
{SENDPM=33811}
NoK
нд окт 31 2021, 04:32
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723
Както казах играчът е наказан, а това дали някой те псува и по какъв начин - thetime, снимка/демо в темата за нарушители и ще бъде наказан. Същото е и с хакерите. Ако не си си прегледал демото, или си забравил, какви си ги съчинявал преди час можеш да го направи по всяко време. Нищо, че няма общо със случая, но и да ти напомня, че няма "ама той почна". Големи хора сте, не се излагайте. Това не ти е първото провинение, за да ти слагам два/три дни и както сам каза след това пак да чета глупостите ти по сървърите/сайта.

Наказанието остава.


[ Редактирано нд окт 31 2021, 04:32 ]
Най-отгоре
{SENDPM=314}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System