Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
LAUTA032
пн ное 01 2021, 03:18
Регистриран потребител #35463
Регистриран: нд фев 07 2021, 04:32
съобщения: 2
Ник: LAUTA032
Бан: "Demo vyv foruma"
Сървър: Massive
Админ : НоК
Не ми е искан Wargods, но реших да го инсталирам и да покажа какво излиза като резултат
Demo: [натисни тук]

NoK : Банът е премахнат.
Грешката е моя, приятна игра!



[ Редактирано вт ное 02 2021, 10:43 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35463}
k0z | Soros
ср ное 10 2021, 07:40
Регистриран потребител #34868
Регистриран: чт май 21 2020, 01:30
съобщения: 2
Ник: k0z | Soros
Вид наказание: ban: ne dade wargod
Сървър: Massive
Админ: quattro

Получих бан, защото не съм предоставил wargods, като дори не съм разбрал, че ми е бил поискан такъв. Предния ден друг Админ Zex Drax ми поиска и предоставих такъв. Никога не съм отказвал, ако quattro e писал в чата на играта е възможно да не съм го видял. Предния ден Drax поне ми се включи гласово, като видя, че не съм видял съобщението. Веднага след бан си пуснах чек в wargod, по-долу е репорта. Моля да премахнете бана, не виждам причина да чакам 120 часа.

[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=34868}
HELL_N1
сб ное 13 2021, 12:33
Регистриран потребител #35984
Регистриран: нд окт 10 2021, 01:14
съобщения: 1

Ник: $hrapnel 
До колкото разбрах бана е за хак от админа Mr. Devil. Отново подчертавам... Аз предавам думите му, НЕ съм гледал демото. Благодаря.
 
Премахнат!


[ Редактирано нд ное 14 2021, 10:53 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35984}
Underground Connection.
пн ное 15 2021, 09:42
Регистриран потребител #35675
Регистриран: вт апр 20 2021, 09:32
съобщения: 14
Ник:Underground Connection.
Вид наказание:Демото в сайта?!
Сървър:Massive
Админ:Logitech_
Демо : [натисни тук]
Отново съм баннат несправедливо качвам 10-то демо и до сега съм давал най-малко 20 уаргода?!Още не разбрах защо не можете да разберете,че не играя с хакове ? Просто ако има нещо друго,което искате да направите нека ми го кажете.. То е ясно,че го правите заради ония 2,3 алкохолици които се събират да играят и като се напият почват да реват кой бил хак кой бил чист...Нека демото се прегледа внимателно и да ми се премахне бана.
Най-отгоре
{SENDPM=35675}
varsh
ср ное 17 2021, 08:38
Регистриран потребител #2710
Регистриран: вт юли 14 2009, 05:43
съобщения: 11
ник : Crysis
Вид наказание: [GAG INFO] Gagnat si na 17.11.2021 ot Dechev, ostavashto vreme: 1 chas(a
Сървър: Massive
Админ:Dechev
до кога ще си правим каквото искаме в този сървър ? явно някой хора са им дадени права и са се самозабравили .
какво , когато някой хора не ги е страх да казват нещата такива каквито са се гагват защото са неудобни ??

[ Редактирано ср ное 17 2021, 08:40 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2710}
bralo_si_e_laikata
пт ное 19 2021, 04:04
Регистриран потребител #36090
Регистриран: чт ное 18 2021, 09:38
съобщения: 2
Ник: bralo_si_e_laikata
Сървър: Massive
Админ: Dechev
Причина: Неправомерен гаг за 1 час
Доказателство: [натисни тук]

Пичове, всеки месец плащаме пари, за да играем във вашите сървъри, но май много не го оценявате това. Дечев ми иска уаргод защото го убих с 1 патрон с дийгъл...няма проблем, уаргода беше даден на момента и разбира се е чист. След това му зададох въпроса защо ми беше поискан този уаргод, и дали ако пак го убия с 1 патрон с дийгъл, пак ще ми поиска уаргод...."много говориш", "ще ревеш във форума", такива отговори получих...браво господин администраторе, браво! Стана ли ти тъпо, че ти зададох такива въпроси и понеже не успя да се защитиш, реши да ми сложиш 1 час гаг? Всичко се вижда в демото. Моля гагът ми да бъде премахнат
Най-отгоре
{SENDPM=36090}
Dechev
пт ное 19 2021, 04:41
Регистриран потребител #923
Регистриран: ср юни 17 2009, 01:52
съобщения: 31
Поне правилното демо си качи... имаш претенеции някви, а дори не гледаш кво качваш.Когато ти се поиска Wargod си длъжен да дадеш ... Питаш ме защо? Защото така съм преценил.Ама с кой си говорил не ме интересува.По темата " ще ревеш във форума" всички знаем колко обичаш да се оплакваш - Un1mag1nable .Да те улесня [натисни тук] пс: всички от администраторския екип си плащаме за да играем както Вас! Това,че си плащате включително и ние не означава,че не трябва да спазваме нормална етика и правила

[ Редактирано пт ное 19 2021, 05:26 ]
Най-отгоре
{SENDPM=923}
bralo_si_e_laikata
пт ное 19 2021, 06:13
Регистриран потребител #36090
Регистриран: чт ное 18 2021, 09:38
съобщения: 2
Dechev написа ...

Поне правилното демо си качи... имаш претенеции някви, а дори не гледаш кво качваш.Когато ти се поиска Wargod си длъжен да дадеш ... Питаш ме защо? Защото така съм преценил.Ама с кой си говорил не ме интересува.По темата " ще ревеш във форума" всички знаем колко обичаш да се оплакваш - Un1mag1nable .Да те улесня [натисни тук] пс: всички от администраторския екип си плащаме за да играем както Вас! Това,че си плащате включително и ние не означава,че не трябва да спазваме нормална етика и правила




Извинявам се, че в бързината съм качил грешното демо, ще ми простиш ли? Тъй като гледам си качил правилното, я бъди мъж и кажи къде и с какво заслужих 1 час гаг? И не знам някъде да съм ти отказвал уаргод, че да го споменаваш - както написах по горе, поиска ми уаргод, дадох ти го, видя, че е чист и следователно те попитах каква беше причината да ми поискаш този уаргод. Това, че съм по - добър играч от теб трябва ли да води до уаргод? И след като никога досега не си ми искал уаргод, а сега като съм с нов ник и ми го искаш на първият кил с 1 патрон в главата ти, означава ли, че не си компетентен? И на двама ни е ясно, че ако бях със старият ник, дори нямаше да си помислиш да ми искаш уаргод, нали така? Относно етиката и правила, искам отново да погленеш демото и да ми кажеш какво не съм спазил, къде съм те обидил и нещо подобно, което да заслужи 1 час гаг. По оста клиент - администратор, аз имам право да знам защо ми е изискан уаргод, и не е удачно да получа отговор "защото така прецених". Колкото до това, че и вие си плащате, дори не разбрах защо го спомена, но явно си се оплел нещо. Хайде да бъдем малко мъже, стига с тия тънкообидни моменти и понеже властта е при вас да бухаме гагове, не е сериозно просто.
Най-отгоре
{SENDPM=36090}
NoK
пт ное 19 2021, 09:34
Регистриран потребител #314
Регистриран: пн апр 20 2009, 09:11
съобщения: 723
Никой от нас (администраторите) не дължи, каквито и да било обяснения относно изискване на WarGod от играч. Както знаеш провокация/конфронтация с админи не са удачни и не се толерират, за това ти е бил поставен гаг от един час.

[ Редактирано пт ное 19 2021, 10:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=314}
YNWA1892
пт ное 19 2021, 10:21
Регистриран потребител #36008
Регистриран: сб окт 16 2021, 06:34
съобщения: 7
0sR.n00b.uk - админ с превишени права?

Здравейте,

Искам да се оплача от този човек, сменям вече 2ри ник само и само заради него.

Първата ни спречка бе заради майтап без псувня до друг играч некасаещ дори 0sR.n00b.uk. Той го прие като "провокация" и почна мен да провокира/ да му отговоря и след като го направих защото ме обиди- ме гагна, след това последва бан на стария ми ник.

Втората беше вчера и питах в чата в игра дали ще играме 5ци(пак нищо общо с този човек), той почна от сорта стига си ревал ; играй си тука ; и тем подобни глупости,които биха провокирали всеки един...СЛЕД ТОЧНО 2 МИНУТИ ТРЪГНА СЛЕД ОСТАНАЛИТЕ ЕНТУСИАСТИ И ИГРАХМЕ 5ЦИ ДО 3 СУТРИНТА - тук е въпроса дали изобщо и защо си помисли ,че е уместно да се гаври щом и той иска да играе 5ци с нас,а не ги организира като истински админ?


Мисълта ми е ,че той превишава правата си не прави нищо друго освен юркане на активните играчи (самият той се появява 2-3 пъти на месец и никога не съм го виждал да предприеме адекватни решения- следене за хак, качено демо или нещо друго което би трябвало да направи) ,мисли се за повече от човека до него,а иначе би било по-добре да не е така и да работи за сървърите/за нас/за Вас.

Играя в сектор сървърите от това лято,никога не съм пропускал да си купя вип от 5 евро(не че е нещо много важно но кутия цигари са ми 15 евро така че ми е много приятно да имам куп екстри за тези пари и толкова хубава атмосфера,която трябва да сменя ако не се предприеме нещо по въпроса.

Вече цял ден чакам да ми махне гаг-а ,за да мога да си ползвам екстрите но той го няма, никой от останалите админи не съдейства, играя вече 5ти час и си рефрешвам сайта дали е видял или някой друг би съдействал да се разреши това недоразумение ,но уви никой не е реагира.(След мейл-а ми до съппорта той влезна и ми махна гаг-а - моля вижте прикачения файл с надменното му държание и решете сами дали това е поведение на админ или човек който си мисли че може да прави всичко освен да админства.)

Винаги съм се опитвал да му отговоря и да разбере,че той не е нещо повече от останалите - осван да помага на тях ...но преди да се доизкажем той си ползва екстрите..бее голям резил tbh...

П.С. : Бил съм дълго време админ, ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ.

Най-отгоре
{SENDPM=36008}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System