Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Klaus
сб яну 15 2022, 05:48
Регистриран потребител #35823
Регистриран: чт юли 15 2021, 04:46
съобщения: 2
Ето демото от преди 30 мин. Бях баннат от админ, quattro с причина Wall.
сървър: Massive

[натисни тук]

[ Редактирано сб яну 15 2022, 05:48 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35823}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
пн яну 17 2022, 09:45
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Ник - LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
Сървър - Massive
Бан - перманентен
Админ - quattro
Причина - wargod - [натисни тук]

Такъв резултат ми излезе при поискан уаргод. Изтеглих наново уаргода и го заредих в нормала, като ми даде пак същия резултат. Не знам от какво се получава такъв резултат. Бих бил благодарен, ако някой ми каже от какво се получава това, защото очевидно, в който и да е сървър да влезна ми дава този резултат, което означава, че не мога да играя докато това не се изчисти. Вижда се,че съм със стийм. От информация в интернет излиза, че това било за CS-GO (Forensics), но не знам дали това е така. Моля за помощ.
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
quattro
пн яну 17 2022, 09:57
Регистриран потребител #16522
Регистриран: нд дек 19 2010, 09:55
съобщения: 48
Стийма не е 100%това гаранция, че даден играч не използва хак. Това, което си прочел не е само за CS:GO. Резултатът от сканирането показва, че са открити файлове за WallHack на твоят компютър, което е забранено според нашите правила за игра в сървърите - точка 1.8 от правилата за класик сървърите. Излишно е да споменаваме, че уаргода сканира и търси файлове по определена хеш стойност на файла, така че няма как да има false positive резултат.
Най-отгоре
{SENDPM=16522}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
пн яну 17 2022, 10:00
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Не оспорвам какво пише в точка 1.8 и какво пише като резултат на уаргода. Дори да приемем, че съм банат перманентно в масив, няма как да играя в другите сървъри, защото ми излиза същото. Не знам от какво се получава това. Можете ли да проверите дали някой друг е играл със същото IP ?
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
quattro
пн яну 17 2022, 10:22
Регистриран потребител #16522
Регистриран: нд дек 19 2010, 09:55
съобщения: 48
[натисни тук]
При проведената проверка се установи, че с това ип си играл само ти. В резултатът от сканирането също така се вижда, че и Steam ID-то е твоето. Прикачвам ти и снимка за доказателство, на която от съображения за сигурност, част от ип адреса е закрита.
Най-отгоре
{SENDPM=16522}
ToHHu MoHHTaHHa
вт яну 18 2022, 09:44
Регистриран потребител #26344
Регистриран: вт фев 11 2014, 09:00
съобщения: 30
Интересно е ,че за няколко месеца имаш 8 (wargod) който 3 са ти в червено,има още 6 където си давал,но те са в други сървари. И там светиш. В "tobys" и "sosnose" си влизал или там си разглеждал само?
Най-отгоре
{SENDPM=26344}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
вт яну 18 2022, 10:20
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Първите 2 wargoda излизат в червено със статус "unknown". По тази тема е вече писано. Виж по-старите публиакции. Това се получава от копиране на един файл от една папка и поставянето му в друга с цел повишаване производителността на видео картата. Последните 2 wargoda са направени вчера един след друг. В тях е проблемът и аз искам да разбера защо. За други сървъри не знам от къде виждаш. Не съм играл в други сървъри от сигурно 10 години. Преди Масив съм играл в маниа. Това е.
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
Thug Life
вт яну 18 2022, 02:15
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Има два варианта в случая.Или файла е изтрит по време на сканиране или са останали остатъчни файлове от преди.За разлика от no-stema,stema има една папка userdata която не се намира в папката на самата игра,а се намира в папката на самият steam.Тази папка служи като памет на промените който правим в играта,като пази почти всички настройки дори и след деинсталиране.Също така някой хакове остават отпечатък и в самата OS.Wargood e отчело едно от двете,няма начин да сбърка ако компа ти е чист и никога не си теглил нищо.
Най-отгоре
{SENDPM=300}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
вт яну 18 2022, 03:31
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
А wargoda чете само папката на стийма или целият комп? Ако e първото със сигурност не съм свалял нищо в папката на стийма. Ако е второто, възможно ли е при свалянето на различни приложения и програми да ги чете като хакове, макар и да нямат нищо общо с counter-strike? Все пак този компютър ми служи за работа... Предходните ми wargods са изцяло чисти и са ми искани, когато съм правил доста добра игра. Вчера играта ми не беше кой знае каква и няма логика в цялото това нещо. Няма логика веднага да давам wargod, ако знам, че играя с хак. Дето се вика по-добре бан за 24 часа за недаден wargod отколкото перманентен. Доколко успях да разбера от скана на wargoda казва, че към момента на сканирането не съм ползвал хак, но в някакъв минал момент е имало файл, който го разчита като хак, но този момент не е вчера, когато съм играл. Също така не мога да разбера кой е този файл.
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
Thug Life
вт яну 18 2022, 03:39
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
По принцип може.Иначе си разбрал правилно открит е остатъчен файл от нещо което го засича като wallhack,това значи да е пряко свързано с opengl на играта,дали ще е dll. или нещо друго не мога да ти кажа със сигурност.Но това което е засекло,го слага в графата wall,като допълнителен софтуер или както казах dll.Бравото да пише на него му го е засекло доста пъти същото той ще знае отговора със сигурност.
Най-отгоре
{SENDPM=300}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System