Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
вт яну 18 2022, 03:51
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Какъв е механизмът да разбера предварително дали дадено приложение, файл, програма ще бъде разчетена от wargod като хак? Трябва ли да правя тест за wargod всеки път, когато влизам в играта? А веднъж отчетено червено си остава завинаги, това как се променя, ако установя, че wargod засича някакъв файл като хак?
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
LEDENIQT CHOVEK KAZA DGD OL!!!
вт яну 18 2022, 07:44
Регистриран потребител #23178
Регистриран: чт дек 27 2012, 06:35
съобщения: 33
Здравейте! Както стана ясно от вчера при направен wargod ми излезе този резултат - [натисни тук]

Веднага бях банат от Масив сървър, тъй според wargoda излизам хакер. Истината е, че хак никога не съм използвал. Писах на няколко админи с молба за съдействие, за да видим защо дава такъв резултат wargoda. Типично по "секторски" бях анатемосан, а бях готов да дам достъп и до компютъра си за тест. Няма да изпадам в излишни подробности за подхода към цялата ситуация затова направо ще карам по същество.

Реших да свърша ВАШАТА работа господа админи и се свързах с Wargod community, за да сигнализирам за този проблем. Тук може да видите скрийншотовете от чата ми с Wargod community - [натисни тук] ; [натисни тук] ; [натисни тук]

Проблемът е следният - понякога играя друга игра, която се казва Muonline. Сървърът е Mubattlezone - [натисни тук] . Преди няколко дена имаше ъпдейт на клиента, с който се логваш в играта. Съответно всички играчи трябваше да ъпдейтнат този клиент, за да могат да влезнат в играта. Имаше проблем с новия клиент и firewalla, при което следваше играчите да си изключат firewalla, за да могат да се логнат, иначе го засича като хак. Хората от Wargod community ми съдействаха и установиха, че има файл ZERG2.dll, който е засечен от wargod кат хак. Този файл се намира в папката на играта "Mu online", може да видите тук - [натисни тук]
От Wargod community поискаха да кача тази файл, за да могат да го тестват, което може да видите от скрийншотовете в чата ми с тях. Установи се, че е имало явно проблем с wargoda, а не с моя компютър и проблемът е отстранен. Имам и потвърждение от Wargod community, че това НЕ Е ХАК за counter-strike.
След като от Wargod community ми писаха, че проблемът е премахнат направих нов тест на wargod, който излезе тук - [натисни тук]

За съжаление не мога да направя wargod теста докато съм в сървъра, тъй като сте ме банали от всички сървъри, но го направих докато съм в играта през стийм.

Хора, засрамете се. Ваша работа беше да разберете това, не моя. Аз свърших ВАШАТА РАБОТА. Нямам думи, а още по-срамното е отношението, което получих. СРАМОТА ! Надявам се банът ми да бъде премахнат веднага.

Само ще добавя, че първият срийншот би трябвало да е wargoda в червено, но от Wargod community са го отстранили и не мога да го върна назад. Излиза само син!

Банът е премахнат.

Благодаря! Оценявам официално обявеното премахване на бана ми.

[ Редактирано пт яну 21 2022, 01:49 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23178}
SleepWalker
вт яну 18 2022, 10:23
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572
Админът на WarGods каза, че този файл не е хак, след като го е прегледал обстойно и затова банът е премахнат. Нека прекратим спама.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
lek.
ср яну 19 2022, 09:14
Регистриран потребител #26428
Регистриран: пт фев 21 2014, 07:00
съобщения: 73
Ник - lek.
Сървър - Massive
гаг - около 3к часа
Админ - quattro
Причина - провокаций и обиди

Интресно ми е ,дали има възможност да се намали гага , гледам има нови правила в масива ,но ми се струва ,че нещо не са спазени към мен в дадената ситуация
Най-отгоре
{SENDPM=26428}
quattro
ср яну 19 2022, 09:41
Регистриран потребител #16522
Регистриран: нд дек 19 2010, 09:55
съобщения: 48
Явно не си прочел правилата достатъчно подробно.За целта ще ти цитирам текст: “ВАЖНО: Ако напсувате някой на майка например, естествено, че няма да се разминете само с предупреждение, а следва направо гаг”
Следващия момент е че няколко пъти беше предупреден да ограничиш речника си.Доста неща се направих, че не съм видял ( говоря за целия ден- като цяло играхме доста заедно ).Накрая обаче да псуваш така грозно при това не провокиран от никой си е срам.Има демо ако искаш ще включа компютъра да ти извадя моментите 🙂
Най-отгоре
{SENDPM=16522}
lek.
ср яну 19 2022, 09:49
Регистриран потребител #26428
Регистриран: пт фев 21 2014, 07:00
съобщения: 73
доста се разминава това което казваш и това което се случи
Най-отгоре
{SENDPM=26428}
quattro
ср яну 19 2022, 09:55
Регистриран потребител #16522
Регистриран: нд дек 19 2010, 09:55
съобщения: 48
[натисни тук] - Линк за сваляне
Ето скрийншот.
Най-отгоре
{SENDPM=16522}
RISTO0
пт яну 21 2022, 07:01
Регистриран потребител #34452
Регистриран: чт мар 26 2020, 12:50
съобщения: 1
Ник - RISTO0
Сървър - Дъст2
Админ - Corpsmaker
Причина - хак
[натисни тук]

Наказанието е премахнато!


[ Редактирано сб яну 22 2022, 06:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34452}
jats11
сб яну 22 2022, 01:28
Регистриран потребител #36198
Регистриран: сб дек 25 2021, 12:36
съобщения: 2
[натисни тук] - Линк за сваляне
Най-отгоре
{SENDPM=36198}
-ThugLife-
сб яну 22 2022, 08:23
Staff & Forum Administrator

Регистриран потребител #27238
Регистриран: чт юли 17 2014, 06:35
съобщения: 237
@jats - има образец, по който трябва да пуснеш оплакване
Най-отгоре
{SENDPM=27238}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System