Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
RUSIA_
вт мар 28 2023, 08:45
Регистриран потребител #35671
Регистриран: пн апр 19 2021, 03:12
съобщения: 15
Hик: RUSIA_ Вид наказание: BAN Admin:Dechev server: classic1

Искам да знам кои скриптопве го притесняват админа, че ме банна( за да ги махна ), единствения скрипт който ползвам е за КРОУЧ bind mouse5.Кое му е забраненото на това ЦФГ при положение, че няма никакви измамни кодове вътре?!
Два дни по рано друг админ не намери нищо нередно.. Да не казвам,че това цфг го ползвам от 15 години от версия 1.5 го копирах и половината кодове не работят..
Изтеглете го, играйте с него да видите, че няма нищо кой знае какво, ТА ЧАК БАН..
Леко поясниение bind mouse4" стреля с аwp "no zoom" = оптика+стрелба едновременно ( не се ползва понеже стреля неточно )
bind mouse5 = скрол+клек = така наречения crouch
bind space = JUMP+DUCK едновременно


[натисни тук] -> линк за сваляне на ЦФГ
[натисни тук] снимка на бана




[ Редактирано вт мар 28 2023, 08:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35671}
Dechev
вт мар 28 2023, 08:54
Регистриран потребител #923
Регистриран: ср юни 17 2009, 01:52
съобщения: 31
Преди два дни не си играл с това cfg когато ти е искан wargod! Прегледай си cfg-to и най-вече редовете започващи с alias...... чекни си в google и ще разбереш защо си баннат...
Най-отгоре
{SENDPM=923}
RUSIA_
вт мар 28 2023, 09:01
Регистриран потребител #35671
Регистриран: пн апр 19 2021, 03:12
съобщения: 15
Dechev написа ...

Преди два дни не си играл с това cfg когато ти е искан wargod! Прегледай си cfg-to и най-вече редовете започващи с alias...... чекни си в google и ще разбереш защо си баннат...



Винаги играя с това ЦФГ. Първата ми работа като влезна в цс е да напиша exec to.cfg
Много добре знам Alias кодовете какви са. Тука няма нищо по специално.Дали ще натисна SPACE+DUCK или ще си го направя да го прави едновременно само, че с едно копче какъв е проблема не мога да разбера? Няма aimove,wallove и т.н. и Трите алиаса използват един бутон ВМЕСТО ДВА.Това са "СКРИПТОВЕТЕ". Не мога да си представя, че за такава тъпотия съм баннат!
Най-отгоре
{SENDPM=35671}
Br1ce
вт мар 28 2023, 09:19
Регистриран потребител #34202
Регистриран: сб фев 01 2020, 04:42
съобщения: 46
Брат, аз играя с цфг от тоя сайт и ме баннаха, когато смених от 32б на 16б за да докажа на админ, че варгод не хваща 16б и се отказах прав, варгод засече нещо (никой не знае какво), но свернах в червено и край, аз съм ХАКАДЖАИЯ. Разбрах след банна (30 дни), че варгод няма Кка да хване на колко бита играеш, ок, но наказанието си ми стои още. Един отзивчив АДМИНА, е писал на човека от сайта с цел да разберем какво точно е засекло тва сканиране.
Най-отгоре
{SENDPM=34202}
RUSIA_
вт мар 28 2023, 09:25
Регистриран потребител #35671
Регистриран: пн апр 19 2021, 03:12
съобщения: 15
Br1ce написа ...

Брат, аз играя с цфг от тоя сайт и ме баннаха, когато смених от 32б на 16б за да докажа на админ, че варгод не хваща 16б и се отказах прав, варгод засече нещо (никой не знае какво), но свернах в червено и край, аз съм ХАКАДЖАИЯ. Разбрах след банна (30 дни), че варгод няма Кка да хване на колко бита играеш, ок, но наказанието си ми стои още. Един отзивчив АДМИНА, е писал на човека от сайта с цел да разберем какво точно е засекло тва сканиране.



A какво значение има дали играеш на 16 или 32бита? Нали играта го позволява?! НО все пак каква е разликата,щото и аз играя на 16 бита на лаптопа ( който ползвам в момента ) На компютъра е на 32. Питам за разликата понеже, аз такава не намирам
Най-отгоре
{SENDPM=35671}
Dechev
вт мар 28 2023, 09:31
Регистриран потребител #923
Регистриран: ср юни 17 2009, 01:52
съобщения: 31
преди да пишете всякакви глупости прочетете поне тази тема [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=923}
SleepWalker
вт мар 28 2023, 09:32
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

16те бита са забранени заради графиката и най-вече качеството на Smoke. Мисля, че вече живее в такива времена, в които  всеки един компютър ще подкара играта на 32 бита, а на стийм опцията за 16 е махната, та прави си сметка. В правилата го пише, а също пише, че са забранени и всякакви помощни средства, та както всеки може да натиска space и duck, така и ти можеш, без alias-и. Ако си играл по времето, когато имаше Flex Anticheat, ще знаеш, че флекса блокираше всички алиаси, точно защото подпомагат по един или друг начин. Може да се запознаеш с пълните правила тук [натисни тук]
 
п.п. Сам си признаваш току що, че играеш на 16 бита, което също води до бан.
 
За space и duck разбрахме, а за fastkill и crun нищо не каза.


[ Редактирано вт мар 28 2023, 09:38 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
RUSIA_
вт мар 28 2023, 09:34
Регистриран потребител #35671
Регистриран: пн апр 19 2021, 03:12
съобщения: 15
Dechev написа ...

преди да пишете всякакви глупости прочетете поне тази тема [натисни тук]


Да, разбира се, че я прочетох преди малко.
Все пак ще помоля, ако е възможно да се отнесем като големи и разбрани хора към недоразумението което се получи.Надявам се бана да бъде премахнат.ЦФГ-то щом нарушава правилата веднага го махам.Просто наистина не знаех, че е възможен бан за това. Винаги съм играл за удоволствие!Не съм играл с мисълта,че играя нередно и може да бъда баннат за това. Каквото стане!ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Най-отгоре
{SENDPM=35671}
RUSIA_
вт мар 28 2023, 09:44
Регистриран потребител #35671
Регистриран: пн апр 19 2021, 03:12
съобщения: 15
SleepWalker написа ...

<div>За space и duck разбрахме, а за fastkill и crun нищо не каза.</div>


Написал съм в коментара по горе.Но, това е без значение. Преди няколко дни пусках wargod на друг админ. Каза,че всичко е наред(както си мислих и аз до- сега),затова и продължих да си играя. Сега тук казвате, че е проблем.Веднага разбирам правилата и се съгласявам с вас.Изтривам го и си играя на чисто. Изобщо не ми е проблем.Тези алиаси съм си ги направил да не натискам по 2 бутона,не съм мислил, че правя нещо забранено.

ЦФГ-то е изтрито
Видеото е на 32бита.
Приятна вечер на всички!


[ Редактирано вт мар 28 2023, 09:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35671}
Dechev
вт мар 28 2023, 10:15
Регистриран потребител #923
Регистриран: ср юни 17 2009, 01:52
съобщения: 31
Предвид, че си признаваш и си поправил вината си ( дори и да е неволна) , банът ти ще бъде намален на 7 дена! При следващо провинение от подобен тип ще отнесеш по-солиден бан!Приятна вечер и на теб..
Най-отгоре
{SENDPM=923}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System