Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Un1mag1nabl3
пт ное 03 2023, 12:27
Регистриран потребител #33937
Регистриран: чт сеп 12 2019, 03:34
съобщения: 31
Un1mag1nabl3 написа ...

<div>Ник: Keep Hope Alive </div>
<div>Сървър: Massive </div>
<div>Причина: неправомерен гаг - [GAG INFO] Gagnat si na 02.11.2023 ot Keep Hope Alive, ostavashto vreme: 720 chas(a). </div>
<div>Prichina: gag za redovni provokacii i obidi. </div>
<div> </div>
<div>Здравейте. Последният път за който съм получил гаг (ПРАВОМЕРНО) е на 27.05.2023-та година, сиреч преди малко повече от 5 календарни месеца. Днес след обяд играх в сървъра, гаг нямах и не съм провокирал никого, още повече да обиждам. Може ли да ми предоставите налични доказателсва със съответният "thetime" на тях, за да видя къде съм провокирал играчи или пък съм ги обиждал, че да заслужа 720 часа гаг за редовни провокации и обиди. Надявам се, че разбирате, че 720 часа гаг е цял месец наказание, и за да сложите подобен гаг, то виновника наистина трябва да е злоупотребил стабилно с правилата на сървърите ви и да имате реални доказателства с "thetime" за провиненията му след последният гаг който е получил и изтърпял. Ако не го разбирате, ще се наложи да се намеси и адвоката ми, защото много добре знаем, на коя фирма плащаме абонаментите за игра във сървърите. Приятна вечер! (Всяка комуникация направена от мен през годините във форума или някой от сървърите се пази от мен, бъдете убедени, че не блъфирам нито с адвокат, нито с това, че знам коя точно е фирмата към която отиват парите ми когато плащам).</div>
<div> </div>
<div> </div>
<div><span style="color: #ff0000;">Невалидно, гага остава!</span></div>

Не знам кое е невалидно, но ако нямате доказателства за нарушения от моя страна, трябва да ми махнете гага. Това не е "реване", тези правила сте ги писали вие и е хубаво да си ги спазвате. При липса на доказателства, няма как да накажете играч само защото някой е казал "ама той само псува и редовно се дразни". Покажете ми доказателства и ако заслужавам да бъда наказан, ще си замълча, но не може да злоупотребявате с правата си. Спорен ден!

[ Редактирано пт ное 03 2023, 12:29 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33937}
NAI-DOBRIQ
пт ное 03 2023, 04:04
Регистриран потребител #37399
Регистриран: ср сеп 06 2023, 09:00
съобщения: 1
ник: pochti perfekten*
сървър: massive
причина : auto aim
Оставащо време:718 часа
Ето ви демото
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=37399}
Br1ce
нд ное 19 2023, 11:38
Регистриран потребител #34202
Регистриран: сб фев 01 2020, 04:42
съобщения: 42
Имам едно питане спрямо сървър SECTOR CLASIC DUST2 INTERNATIONAL и конкретно в този сървър съм чувал админи да кзават, че когато има заложено C4 и е останал само един полицай, ние (виповете) нямаме пораво да слайнем последният играч преди отброяването на бомбата да е стигнало 4. Днес ваш колега (админът alone in the dark), направи точно това. ОСтаваха 9 секунди да гръмне бомбата, а той го слайна.
За да не ми става много дълъг поста, ще ви дам линк на демото и моежете да проследите целия чат с админа и всичко останало.
П.С. моля за отговор, а именно! Трябва ли да чакаме бомбата до 4 или, ако даден играч не знае, къде се намира, виповете могат да го слайват ?
[натисни тук] -> линк за сваляне
Най-отгоре
{SENDPM=34202}
alone in the dark
пн ное 20 2023, 12:36
Регистриран потребител #32841
Регистриран: сб мар 10 2018, 08:40
съобщения: 85
Br1ce написа ...

Имам едно питане спрямо сървър SECTOR CLASIC DUST2 INTERNATIONAL и конкретно в този сървър съм чувал админи да кзават, че когато има заложено C4 и е останал само един полицай, ние (виповете) нямаме пораво да слайнем последният играч преди отброяването на бомбата да е стигнало 4. Днес ваш колега (админът alone in the dark), направи точно това. ОСтаваха 9 секунди да гръмне бомбата, а той го слайна.
За да не ми става много дълъг поста, ще ви дам линк на демото и моежете да проследите целия чат с админа и всичко останало.
П.С. моля за отговор, а именно! Трябва ли да чакаме бомбата до 4 или, ако даден играч не знае, къде се намира, виповете могат да го слайват ?
[натисни тук] -> линк за сваляне

Да - слейнах въпросния играч, защото при заложена бомба от вас терористите - той беше единствен жив от нашия отбор в дупка на ЯРД и НЕ ИГРАЕШЕ (беше забил).
Но на теб ли трябва да давам обяснение?! Още вчера след като се случи това в сървъра и ти почна да ми спамиш по админ чата - ти казах да си гледаш играта и да НЕ се бъркаш в работата на админите. Ние много добре знаем какво да правим, имаме глава на раменете си и можем да преценяваме ситуациите и в дадена ситуация да преценим какво да направим и какво не. Ние сме админи - вие не сте. Вие си гледайте играта, ние ще си гледаме нашата работа. Вашия клан особено (Unlimited Power) - всичките станахте някакви професори в последно време и като влезе админ в тоя сървър му казвате "банни тоя" , "гагни онзи" , "премести ме в другия отбор" , "искай wargod на този" - хайде да се спрете малко, а?
И като тръгнете да спамите по /calladmin - очаквате админ да влезе посред нощ специално заради вас още на секундата - да гагне някой, който ви обижда пък без да си пратил снимка като доказателство?
Най-отгоре
{SENDPM=32841}
Khamzat Chimaev
пт ное 24 2023, 11:23
Регистриран потребител #37492
Регистриран: сб ное 18 2023, 12:34
съобщения: 3

Ник - Khamzat Chimaev 
Бан! 
Сървър - Dust2#1 Only 
Админ - C0rpsemaker 
Причина - Aim. 

Следващият път изискай Wargod, преди да баннеш играч, доста слабо представяне от страна на Админа. 

https://dox.abv.bg/download?id=b1f3731b68#

Не се разчита само на wg, за да бъдат предприети каквито и да е действия! Оплакването ще бъде разгледано и ще получиш отговор в най-скоро време.

[ Редактирано пт ное 24 2023, 11:48 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37492}
`TalantoZ
пт дек 08 2023, 09:29
Регистриран потребител #34515
Регистриран: пн мар 30 2020, 10:46
съобщения: 4

Nick: `TalantoZ Здравейте бях баннат от Filex Dragneel jump server : Преди около седмица на мап lotus_bhopstairs направих уж "бъг" по следния начин..Както и много други играчи минаха така картата.. [натисни тук] - demoto [натисни тук] - Това е мапа ако го нямате ..Направих показно какво съм направил защото днес получих бана явно са играли на нея карта.. Прочетох на ново правилата в сайта на сектора относно jump servera и никъде не видях подобно нещо... Преди около месец имаше подобна карта по същия начин можеше от тавана да пуснеш timera и за една секунда да минеш мапа... Filex Dragneel беше там с още един играч и аз...Многократно минавахме както и той картата по този начин и нямаше проблем мъчехме се кой ще вземе стотна от секундата за pro-to..Беше забавно... Имам го в стеам и отоговора му беше ,че тази карта била за триене и заради това сме го правили???? Аз от къде да знам... Играя от самото начало на сектора и до сега не съм получавал баннове и най-вече такива измислени.... Може един ъпдейт да направите на jump правилата да се знае.. 

Lummox: Всякакви бъгове по картата са строго забранени! И това не е първият ти бъг в сървъра. Така, че се радвай на 24-ка!

Бана остава!

[ Редактирано пт дек 15 2023, 08:07 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34515}
FOLLOW VLADOOO !
чт дек 14 2023, 11:01
Регистриран потребител #37082
Регистриран: пн яну 02 2023, 05:48

Ник - FOLLOW VLADOOO 
Сървър - Dust2#1 Only  
Админ - C0rpsemaker  
Причина - No Rec. нещо си  

Бана остава!

[ Редактирано пт дек 15 2023, 08:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37082}
PAN1C-ATTACK
пт дек 15 2023, 10:47
Регистриран потребител #20776
Регистриран: вт мар 06 2012, 04:10
съобщения: 14

Ник - PAN1C-ATTACK 
Aдмин: dont give a fucking fuck 
Причина - гаг 

Намален на 1ч, но се съобразявай малко с отношението към колектива

[ Редактирано пт дек 15 2023, 10:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=20776}
CreatioN
пт дек 22 2023, 03:11
Регистриран потребител #37470
Регистриран: пт ное 03 2023, 04:22

Бан от масив, причина - да си кача демотата, ето ги :

https://dox.abv.bg/download?id=db4236d53a

Ето и 2ро-то демо от дъстландс 
https://dox.abv.bg/download?id=8adbb762b8

Бана остава!

[ Редактирано чт дек 28 2023, 01:39 ]
Най-отгоре
{SENDPM=37470}
SKILLEN
чт дек 28 2023, 12:42
Регистриран потребител #32678
Регистриран: сб фев 03 2018, 03:04
съобщения: 14

gfgfgfgf
 d2 only 
Kicked :"Bannat si na 27.12.2023 ot Panec, ostavashto vreme: 744 chas(a). Prichina: wallhack." 
https://dox.abv.bg/download?id=29ea8a4b81

Бана е премахнат!

[ Редактирано пт дек 29 2023, 04:56 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32678}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF