Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Panec, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
ebati_bolkata
ср юни 05 2024, 05:27
Регистриран потребител #15780
Регистриран: пт сеп 17 2010, 11:40
съобщения: 27
Изгледах демото на 7es7vam s0ka от темата която е пуснал.
На демото от дъст 2 ми направи впечатление , че групичката , която казва , че играе в тийм спийк , а именно квазимодо , айрън и този техното са през цялото време на демото в различни отбори . Това не е ли против правилата ?
При положение , че има стаф админи и са наясно със ситуацията , може ли да ми обясните , защо не са взети мерки ?
* 20. Забранено е играчите от противниковите отбори да си подсказват по Скайп, Discord, TeamSpeak и останалите комуникационни програми! Подсказването ще се приема като игра с Wall Hack и ще бъде наказвано с бан.

[ Редактирано ср юни 05 2024, 05:31 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15780}
pochti perfekten*
ср юни 05 2024, 05:43
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 130
Защото не винаги са тийм спийк? Защото винаги молят да бъдат преместени в 1 отбор, когато са. И защото не може да ги баннем, без да проверим дали в този момент са, или не. Ти другия път като си мераклия, и са в различни отбори, влез в тс и се разрови
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
ebati_bolkata
ср юни 05 2024, 06:04
Не ми влиза в работата аз да се ровя. Ти си “админ” и ти трябва да се ровиш, след като 80% от играчите в сървъра, в който играят са с оплаквания срещу тях. Я ми кажи, ако прикача демо от оная вечер, на което Ahyaak качва техното на един кашон, като няма писане или говор по микрофона, а директно клякане на ahyaak и качване от техното. Това според теб означава ли, че играят в тийм спийк? Отговора ти най-вероятно ще е че “не са в спийка”, но след две карти ahyaak влезна от другия отбор. Сигурно е излезнал от спийка, за да мине от другите.

[ Редактирано ср юни 05 2024, 06:07 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15780}
pochti perfekten*
ср юни 05 2024, 06:11
pochti perfekten*

Регистриран потребител #32138
Регистриран: нд юли 09 2017, 06:06
съобщения: 130
Качи демото и ще видим, може да е имало пиукане? Лично аз 2 пъти съм преглеждал тс, колеги също са. От моя страна всичко е точно, от твоя като "играч" ако нещо не е - знаеш темите. И тази по принцип не е за спам, така че чакам включване ако имаш доказателство. Мерси
Най-отгоре
{SENDPM=32138}
ebati_bolkata
ср юни 05 2024, 10:56

https://dox.abv.bg/download?id=58fefebde7# - Линк за сваляне 
https://dox.abv.bg/download?id=4b755bf889# - Линк за сваляне 

На второто демо, след като умира във втори рунд, сам се премества терорист. Pochti perfecten, ако ти е късо второ демо, мога да го намеря и целия мап, на който той до край играе едно. Сигурно и ти го имаш, ако не си го играл от ония ден. Първото демо е от 20ч и 15мин, второто от 20ч и 55мин.

Недостатъчно е като доказателство, стреляха се 20 секунди един до друг, и двамата имат понятие от играта.

[ Редактирано чт юни 06 2024, 08:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=15780}
MED PREZ PROLETTA
пн юни 10 2024, 10:03
Регистриран потребител #37639
Регистриран: чт фев 29 2024, 01:20
съобщения: 18
образец Ник на админа: Cekin / сървър масив
Причина за оплакването. мести ме в другия отбор, заплахи за бан, ако не стоя в този отбор, някакви измислени причини за тиймспийк подсказки? Ако админа си има лични с проблеми с конкретни играчи и търси индиректен начин, объркал е подхода. Без доказателства, не му разбирам действията!? Мерси.
Доказателство.
[натисни тук] - Линк за сваляне
Най-отгоре
{SENDPM=37639}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF