Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, NoK, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, PA, Xfirb
Автор Отговор
varsh
чт сеп 16 2021, 08:19
Регистриран потребител #2710
Регистриран: вт юли 14 2009, 05:43
съобщения: 9

[GAG INFO] Gagnat si na 16.09.2021 ot Dechev, ostavashto vreme: 5 chas(a). Prichina: ubida. hahahah казах му по-добре да излезе ,че с него или без него е все тая ? къде е обидата искам да ми обясни АДМИНЧЕТО

[ Редактирано чт сеп 16 2021, 11:26 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2710}
Dechev
чт сеп 16 2021, 09:11
Регистриран потребител #923
Регистриран: ср юни 17 2009, 01:52
съобщения: 9
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=923}
vushkata
пт сеп 24 2021, 07:55
Регистриран потребител #35940
Регистриран: чт сеп 23 2021, 07:34
съобщения: 1

Здравейте, предварително се извинявам че немога да отговоря на правилата за пускане на тема но просто нямам как да го направя. Казуса е следния, играя от доста години само във вашите сървари, но не съм влизал от повече от година може би. Играя под никнейма ХаХо и съм баннат причина wallhack бихте ли ми го премахнали, благодаря предварително! Ако искате да получите информация относно поставен гаг/бан, трябва да напишете точния си ник, вид на наказанието, сървърът и админът, който ви е поставил наказание. Образец: Ник: XaXo Вид наказание: kick wallhack Сървър: всички Админ: нямам си на идея

Lummox: Няма такъв ник в лист-а дай си ип-то

[ Редактирано сб сеп 25 2021, 07:33 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35940}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF