Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: JailBreak Extreme
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Предложение за по добро развитие на сървъра
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Xucap
ср юли 18 2018, 09:54
Регистриран потребител #33104
Регистриран: сб юни 23 2018, 01:16
съобщения: 14
За или против промените в сървъра сте ?
За

Против

Здравейте колеги. Искам да предложа някой неща по сървъра,предполагам,че на хора като мен който играят всеки ден по 5-6 часа или малко по малко,ще им харесат тези предложения

1 - Да се премахне вота за следваща карта
2 - Карти който не се играят да бъдат премахнати и да се заменят със следните който са по развити и по интересни. ( защото хората или блъскат ртв или направо излизат като видят някоя глупава карта а вота се включва в много гадни етапи на рунда и всеки натиска в дадения момент бутон 1/2/3/4/5 и така се избира карта която не е желана от хората)

Карите са :
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]

Това са картите с най-висок рейтинг през 2018

3 - Да се върне времето което е нужно на играч за да влиза в отбора на полицаите,но да не е чак 3000 минути а примерно и 500 са достатъчни или 10 игрови часа... Всеки ден влизат нови лица влизат си полицаи и какво правят .. Не знаят правилата убиват наред... Ние с вип правата цял ден си играем да местим и т.н.т. ... Но мисля,че всеки би потвърдил,че писва... И мисля,че админите в сървъра са малко... През по голямата част от деня независимо,че има 5-6 или 10 човека има липса на админ в сървъра Благодаря за отделеното време,надявам се да се вземе разумно решение по казуса. Аз съм човек който играе през целия ден когато има хора в сървъра и вечер. Мисля че тези неща ако се поправят,сървъра ще има успешно развитие както в полза на нас играчите така и на собствениците Хубава вечер ви желая. ПС : f0rsaken
Най-отгоре
{SENDPM=33104}
kRiSeTyYy
ср юли 18 2018, 10:06
Регистриран потребител #29248
Регистриран: нд юли 05 2015, 10:50
съобщения: 26
Здравей и на теб ! Благодаря за предложенията ти и за това, че си се постарал, оценяваме го ние от екипа !
Ще има промени по сървъра, но понеже още съгласуваме с колегите, още не сме готови. Ще пишем, когато стигнем до едно решение.
Най-отгоре
{SENDPM=29248}
CONQUER.
чт юли 19 2018, 07:45
Регистриран потребител #32980
Регистриран: чт май 03 2018, 11:18
съобщения: 4
Народа иска Хисар да е част от екипа ви
Най-отгоре
{SENDPM=32980}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System