Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
ATAKA
чт сеп 13 2018, 04:06
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
Кире, като се прибера наесен ще видим какво ще стане.
Искам и аз да дадем още 1 последен шанс на госта. Искам да го направим като фюриена - newbie да имат 1 предмет от шопа, но новият ни гениален скриптър стоя 2 дена и напусна - толкова си и може явно.
Колегата е напълно прав в това което казва, че не само тези модове, но и всички фънки отиват към затваряне и ще останат само 2-3 класик сървъра. Просто нашето поколение порастна, а младите не играят 1.6.

Казвам ти го най-отговорно - вероятността да се играе гост е зимата, като си стоят всички по къщите. Но дори и тогава силно ме съмнява да има хора. Ако в пиковите часове се съберат 5-10 човека и това ще е.

Лично мен не ме кефи госта поради бавното придвижване. Обичам бързата и динамична игра. Госта - стоя и чакам да брадясам. Но това си е лично мое мнение.
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
whatago0dday
чт сеп 13 2018, 07:22
Регистриран потребител #33235
Регистриран: сб авг 25 2018, 09:58
съобщения: 21
Предлагам ако решите,да пускате гхоста по няколко пъти в годината,за да се види дали ще има интерес или е напълно замрял.Все още има хора които биха го играли.Като отнемеш на човек нещо той започва да го иска много повече от преди,така че ако го пуснете след време предполагам че и много играчи ще проявят интерес да го играят отново.Решението си е ваше,вие си преценявате с какви възможности разполагате.Няма да нахалствам ,само си казвам мнението (аз бих го играл).
Най-отгоре
{SENDPM=33235}
BLADE777
чт сеп 13 2018, 07:56
Fun Staff
Регистриран потребител #2539
Регистриран: сб юли 11 2009, 10:08
съобщения: 43
След като обмисляте да дадете "1 последен шанс" на Ghost-a поне го направете като хората. Направете го да е наистина конкурентен на Furien-a като сложите същата скорост на играчите както е във Furiena-a. По този начин няма да "брадясвате" и ще има динамична игра. По този начин също ще решите и проблемът Ви с Furien-a а именно "висенето" по стените .Причината поради която сървъра беше пълен преди да решите заради "Терикатите" като мен да го ограничите и така си загубихте много от играчите там беше именно "висенето" по стените. Надявам се , че вече преди да взимате решения за даден сървър поне ще се допитате до играчите , които играят редовно в този сървър , за да не обяснявате после как видиш ли нашето поколение пораснало и играело само класици (Пълни глупости). Вместо да мислите как да подобрите сървърите по начин който ще е интересен на играчите , Вие почти непрекъснато мислите в противоположната посока и съответно сървъра Ви замира. Не е нужно да налагате мнението на няколко админа , стафа или главни админи на всички останали и да си мислите , че сме длъжни винаги да сме съгласни с Вас , в противен случай (когато не сме съгласни) и си искажем мнението обикновено има изречение от сорта "Недейте да спамите" .В крайна сметка Вие сте хората които взимате решения и мисля , че е редно поне да се чуе и нашето мнение преди да взимате решения. Относно скороста в Ghost-a не ми казвайте , че няма как защото съм виждал ~Welcome (който не знае кой е Welcome да не коментира в тази тема ) как хвърчи из маповете и за 4-5 секунди ги обикаля от край до край. Надявам се да помислите по практично за "последния шанс" на Ghost-a. Аз също бих го играл.
Най-отгоре
{SENDPM=2539}
Lummox
чт сеп 13 2018, 08:10
badbchez

Регистриран потребител #26932
Регистриран: нд май 18 2014, 01:00
съобщения: 857
ХИЧ, не ми се иска Гост-а да става копие на Фюриен. А да е обратното. Скоростта ще си бъда най-вероятно същата иначе ще се развали мода.
Най-отгоре
{SENDPM=26932}
BLADE777
чт сеп 13 2018, 08:31
Fun Staff
Регистриран потребител #2539
Регистриран: сб юли 11 2009, 10:08
съобщения: 43
Ghost-a никога няма да стане копие на Furien-a , а просто ще Еволюира и ще мине на следващото ниво .
Най-отгоре
{SENDPM=2539}
e[X]ploReR
чт сеп 13 2018, 10:19
Регистриран потребител #26692
Регистриран: чт апр 10 2014, 08:40
съобщения: 13
АТАКА, съгласен съм, братчето и с теб!

п.с - Хайде прибирай се по-бързо...пиши ми на лс ФБ ти или скайпа, че те забравих теб
Най-отгоре
{SENDPM=26692}
ATAKA
чт сеп 13 2018, 11:54
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607

Тук на лично мога да ти отговарям, няма яд  
 
Блейд - вече за скоростта, мешаш модовете. Гостът няма как да е като фюриена. 2 различни мода са това. Относно Уелкъм ще ти разкрия една тайна, че той си бърничкаше по мода и когато трябваше да го убиете с граната (или въобще да го убиете) той играеше с годмод - тоест усилията са ви били предварително напразни 😃. Другото е, че той нямаше лимит на предметите от шопа - взимаше си всичко което искаше. В момента няма кой да ти пипа по модовете и малко по малко ще замрат всички. Излезе един новоизлюпен скриптър, който ти казах - напусна, защото не успя да направи нищо. 
Това за порастналите защо мислиш, че са измишльотини и глупости? Давам ти личен пример с мен - аз играех в детмача. Западна и няма хора и се пренасочих към фън сървърите. Малко по малко започнаха да намаляват и в тях хората и към декември месец започнах в класиците да джиткам
Относно спама из темите - тази ти е специално по въпроса, така че може да пишете и да споделяте мнение. Тук няма как да ви се каже "прекратете спама". Все пак вие играете и нещата трябва да са съобазени по ваш вкус Живот и здраве, като се прибера след края на летния сезон ще видя какво може да се направи по въпроса и сървърът да тръгне


[ Редактирано пт сеп 14 2018, 12:00 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
fоК
пт сеп 14 2018, 11:22
Регистриран потребител #24340
Регистриран: сб май 18 2013, 10:30
съобщения: 154
Lummox написа ...

ХИЧ, не ми се иска Гост-а да става копие на Фюриен. А да е обратното. Скоростта ще си бъда най-вероятно същата иначе ще се развали мода.


+1
Най-отгоре
{SENDPM=24340}
750ml
пт сеп 14 2018, 01:46
Регистриран потребител #33151
Регистриран: сб юли 14 2018, 06:38
съобщения: 59
BLADE777 написа ...

Ghost-a никога няма да стане копие на Furien-a , а просто ще Еволюира и ще мине на следващото ниво .


Братле гоуст мода е нещо като класика на Фън сървърите как ще му правим скорост като на фуриен, там се изискват съвсем други умения на игра, много слух и свободен шоп за да се играе. Mоето мнение е че трябва шопа да е свободен за всички даже с два айтъма от шопа но да се направи ранг система и само при достигане на определен левел да можеш да шопиш, като всеки мап левелите или ранговете както искате да се зануляват (разбира се лесно да се вдига левел) ако не това просто да се пусне и да е фрийй шоп както е във фуриен за випове два айтъма за нюбита 1 айтъм и разни състезания даващи точки кредити както преди.


[ Редактирано пт сеп 14 2018, 02:18 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33151}
e[X]ploReR
пт сеп 14 2018, 02:05
Регистриран потребител #26692
Регистриран: чт апр 10 2014, 08:40
съобщения: 13
Фрий шопа, ако се вкара играта, ще стане безмислена за тези които си плащат!
Просто трябва да се върне стария гост мод който си беше, да има съзтезания, награди и т.н.

Фуриен няма нищо общо с Гост Мод...освен, че не е толкова интересен колкото Гост мода.
Мое лично мнение.
Най-отгоре
{SENDPM=26692}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System