Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb, StuntLife
Автор Отговор
C0rpsemaker
сб окт 20 2018, 06:23
Classic Admin
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 192
Харесва ли ви идеята да има Дискорд канал?
Да

Не

Не съм сигурен

Момчета налазвайте дискорда

Свали дискорд от официалният сайт

Име на канала: CS.SECTOR.BG

***Линк за Покана***

Ще го развиваме лека полека
Отворен съм за идеи и предложения

Скоро ще направим пермишъни за админите само

Дискорд е лесна за ползване програма поддържаща чат и гласова комуникация

Програмата може да бъде инсталирана на мобилно устройство с всичките ѝ възможности, както на десктоп версията. Напълно безплатно.

Чат канали

# sector-chat - общ чат
# fraud-report - тук търсим админ когато има някой с приставки, псуващ и тн.
# admins - администраторски чат (следва да го модифицирам за определени хора)
# 5v5-premades - събиране на миксове за 5ци
#important-updates - важни съобщения от главните

Гласови канали

General voicechat - общ канал
Dust 2 - Terrorists - терористи играещи в дъста в момента
Dust 2 - CTs - Контри играещи в дъста в момента
Massive - за играчи в масива - ще го разделим на Т/КТ, само кажете.
afk - когато не сте на компа, натискаш бутона deafen долу ляво

[ Редактирано сб окт 20 2018, 06:33 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
urieL
сб окт 20 2018, 06:50
Регистриран потребител #32781
Регистриран: нд фев 25 2018, 10:52
съобщения: 39
"Ще го развиваме лека полека
Отворен съм за идеи и предложения"

Радвам се, че си "отворен" за всякакви идеи. (чист майтап, не се засягай )

Но за жалост съм против.
Комуникацията във сървърите ни спрямо отбори мисля, че е ясна. "К" или Bind на копче по избор. (Аз лично ползвам F )
Масов чат според мен ще пречи на играта на останалите (лично мнение).
Относно това със чат каналите, както казах Ние админите имаме начин да си комуникираме по време на игра.
Последния ми аргумент е това, че наистина ЦС 1.6 запада и не е като едно време да ползваш Ventrilo или TeamSpeak. Лично аз смятам, че това е ненужно и натоварващо.
Ако все пак идеята ти просперира, с удоволствие ще влизам, за да слушам глупостите Ви.

Поздрави.
Най-отгоре
{SENDPM=32781}
C0rpsemaker
пт окт 26 2018, 06:10
Classic Admin
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 192
Искам още мнения момчета!
програмката е лесна и цялата геймърска общност, не без причина, я използва.
Разбира се, благодаря на админите които прекарват време в игра и помагат да ни е приятно, както и за старанието да се обнови темата с контактите.
Дискорд не е метод да променим канала за комуникация, а по-скоро да го ъпгрейднем. И аз съм бил админ, преди беше по тромавия скайп.
Реално това което прави дискорда е да сплотява общността - форумната активност е много ниска, но пък може с едно линкче да включим много хора в канала.
Аз влизам за да играя с познати хора, в канала лесно може да драснеш на някой и да се разберете в колко часа да разцъкате заедно. Чата в сайта е много бъгав, аз няма да си трия кеша за да пиша коментари всеки път.
И последно, това е от играчите за играчите, не задължавам никой.
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
velkatair
пн окт 29 2018, 11:35
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 47
Обикновено съм ЗА всякакви видове иновации с цел подобряване и развитие, НО в случая няма смисъл. Всички, които искат да си комуникират в игра (естествено трябва да са от един отбор) могат спокойно да влязат в един от 300 0000 000 teamspeak сървъри. Относно комуникацията с админи, те си имат общ чат в скайп.
Случаите, в които играч трябва да се обърне към админ спешно, са главно сутрин.
Аз съм им казал, че им трябват още 2-3 АКТИВНИ админа, и поне един от тях да влиза СУТРИН, защото е страшно! Има доста хора с права, които не са влизали от месеци, и е крайно време да се "ъпгрейднат".
Ако ти трябва админ и той е налиния, ако не е в сайта прегледай в другите сървъри и го извикай. Правил съм го неколкократно, и нито един не е отказал да смени сървъра и да банне съответният хакер.
Най-отгоре
{SENDPM=24239}

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF