Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
eip
вт окт 30 2018, 11:54
Регистриран потребител #33366
Регистриран: вт окт 30 2018, 11:26
съобщения: 7
Здравейте маняци.
Пиша тази тема по няколко причини.
Не бях влизал в тая игра от доста години, но преди няколко дни случайно видях едно лапенце да цъка HL и се сетих едно време к'во шоу ставаше в сървърите.
Нямах търпение да се прибера вкъщи и да си дръпна играта.
Речено, сторено! Инсталирах, регистрирах се( от много години не ползвам пощата с която се бях регистрирал преди), дори и прашасалото cfg си намерих.
Влизам! Влизам ама не там където бях влизал преди настройвам си аз графиката на играта и само чувам, че някой ме стреля, ама бая ме стреля.... махам менюто и ши го коля! Ама то никой няма. Продължих с настройките и пак - баааам земи тая глава, врата как не ми счупи нз... втора, трета, четвърта глава.... пуснах играта - гледам убил ме - 6 глави и едно рамо!!! МАТ! Настройх играта и тръгвам с USP да вилнея.... гиш! глава... гиш... втора. викам тука нещо гнило има. гледам го тоя хубавец дето така упорите ми набива глави.... ми той 36/4 статистика.... ясна работата!!!
Викам си той ще се появи админ, чакам да видя в Respawn сървъра к'во се случва. Влизам, цъкам Tab, ми те първите двама с по 300 фрага.
Заиграх се и да - невидими, безсмърни, виждат прези всичко и бият само по главата от 102 метра/ярда. Желанието ми изчезна като пръдня от гъши задник! На следващия ден същатата работа. В Respawn сървъра ПОСТОЯНО има хакери поне двама, а админ там съм виждал един единствен път, а влизам цяла седмица вече.
Питах админа(име за сега няма да споменавам) що не маха хакера и кьорав ли е да види,че е явен waller, а той ми отговори, че няма такова нещо! Другия с хак беше с над 200 фрага, и той не бил хакер! Казх му, че е кьорав, изведнъж двамата хакери се махнаха, админа поседя 2-3 минути и също се махнаха, а след това същите двама хакерчета си влязоха след по-малко от минута и си продължиха да си цъкат.
Та въпроса ми е какво се е случило и защо никой нищо не прави? Що го няма вече flex-а? Що няма адекватни админи?
Другото което е - като влезе хакер и почвам да обикалям всичките сървъри докато намеря админ. Той съответно няма права в Respawn и казва, че пише на админите от тоя сървър, ама те така и не идват.
Едно време имаше flex, имаше и админи! X41DU71N(нещо подобно беше) и Boogy като влезеха в сървъра и първата им работа беше да си напишат скайповете за връзка, нищо че имаше и flex. Сега админите са приятели с хакерите, така ли ?




П.С.

Да се види нагледно за какво говоря


[ Редактирано сб ное 03 2018, 11:24 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33366}
velkatair
вт окт 30 2018, 02:33
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 95
Пичага НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С ТЕБ, но има тема за оплаквания.
Качваш си демото, където тоя те бие през стените или е айм хак, и посочваш админа, който си бара мъдите.
Наистина нещата от към админи са много зле, в класиците виждам основно 4 админа, от които 2 са активни. В wc3 сървърите от както се маха ЕоS не съм влизал, но предполагам, че положението е още по-лошо. И Все пак, когато видиш хакер качи демото по образец в съответната тема.
Най-отгоре
{SENDPM=24239}
Lummox
вт окт 30 2018, 03:37
badbchez

Регистриран потребител #26932
Регистриран: нд май 18 2014, 01:00
съобщения: 857
Това не значи, че като е 181-5 е хакер, ако е ВИП има достъп до "/shop", и може да си закупи много екстри като unlimited clip, recoil, hp, arror, chamelion и т.н. И да убива ботчетата(тези които са без пинк!) с цел да можете да цъкате когато няма играчи. Ако има хакер в сървъра но няма админ правиш едно демо и го качваш в тема за нарушители и съответно, ще бъде наказан!

[ Редактирано вт окт 30 2018, 03:42 ]
Най-отгоре
{SENDPM=26932}
eip
вт окт 30 2018, 04:27
Регистриран потребител #33366
Регистриран: вт окт 30 2018, 11:26
съобщения: 7
Абе то хубаво демо да правя, ама аз срещам поне по 5-6 келеша с хак всеки ден. Само демота ли да правя? Ми то по добре ме направете админ и директно да ги махам
Второ - аз ще си загубя часове да правя и качвам демота, а те за 3мин ще си сменят IP адреса и са пак в играта.
И трето - казвам ти, че админа беше вътре в сървъра и не му се занимаваш да следи хакера, а той беше повече от ясен waller, к'во остава да тръгне да ми гледа демотата, послед да търси злосторника по IP и т.н.

И.... аз не се оплаквам, просто ми е адски чудно защо така са западнали нещата. Щото нз при ваз как е, ама ние едно време в тези сървъри живеехме
Най-отгоре
{SENDPM=33366}
[Spewn!]
вт окт 30 2018, 09:59
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 94
То в държавата хора не останаха, ти искаш админи да има. Качи някое демо с хакер, за да се разгледа(така и така си се регнал). Интересно ми е, ако наистина е с хак, кой е админа, който твърди, че такъв няма.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
XX99
вт окт 30 2018, 10:37
Регистриран потребител #10466
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:37
съобщения: 132
аз съм ПРОТИВ админчета-"разбирачи" и съм ЗА качествен анти-чийт.

Много ме е ЯД, че след като флекс не върви на нови машини, не се измисли алтернатива! Жалко! Решението за спасяване на веригата е АЛТЕРНАТИВА на античийт и флекс - или каквъто и да е друг начин да се предотвратят хаковете. Вярвам и съм 100% сигурен, че ако се плати на един качествен програмист - ще измисли начин играта да тръгва на всякакви машини, без да може да се пуска хак!

Парите ли са проблем, или желанието да се поддържа веригата? Охх, и двете....

[ Редактирано вт окт 30 2018, 10:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10466}
eip
ср окт 31 2018, 02:44
Регистриран потребител #33366
Регистриран: вт окт 30 2018, 11:26
съобщения: 7
Айде бе найстина ли няма един админ в тоя сървър?
За кво плащаме ?

vzemi toq demich
GOSHO E VINOVEN
.

тия келешчета малки от 3 деня си вилнеят и правят по 400 фрага само с нож.
толковая ли един смотан админ няма да отсрами сектора ?
Най-отгоре
{SENDPM=33366}
eip
ср окт 31 2018, 06:51
Регистриран потребител #33366
Регистриран: вт окт 30 2018, 11:26
съобщения: 7
СКАНДАЛНО







Единият го споенах вчера, че съм го забелязал, а вие се опитвахте да ме обедите, че е напълно нормално да има добра статистика.
Другия го написах преди няколко часа, че е хак.
Тези двамата и още куп други мишоци си витаят по маповете и тровят нервите на нормалните играчи, които са влезнали да поцъкат малко за развлечение.
Тези джентълмени най-свободно и спокойно си обсъждат какви хакове да ползват, как да ги настроят и как да извлекат максимума от него.... ВЪТРЕ ВСЪРВЪРА!!!
Между приложените снимки имаше разговор, в който си обясняваха как точно се случват нещата и каква е разликата с предишния, с които и двамата явно бяха добре запознати.

ОТНОВ ПОВТАРЯМ - ОБЯСНЕНИЯТА СЕ ДАВАТ В СЪРВЪРА ВЪТРЕ!!!

СКАНДАЛНО




П.С. Забравих да добавя, че всичко това се случва в час пик - 18:43 вечерта!

[ Редактирано ср окт 31 2018, 06:56 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33366}
C0rpsemaker
ср окт 31 2018, 11:14
Classic Staff
Регистриран потребител #17494
Регистриран: сб мар 19 2011, 12:55
съобщения: 205
Приятелю, като едно куче пред умиране е сървъра, мършата смърди, нЕма кой да се погрижи да го извози. Смрад.
ПП- усилията на няколкото човека останали да се грижат са похвални, но истината е както я описал човека...

[ Редактирано ср окт 31 2018, 11:16 ]
Най-отгоре
{SENDPM=17494}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System