Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
No-eXe-I WinneRche
сб ное 10 2018, 01:49
Регистриран потребител #28476
Регистриран: нд яну 25 2015, 01:20
съобщения: 22
Когато отворя цс-а автоматично ме вкарва в някакъв произволен сървър, променя ми ника на: CsFree Info - Clean Version и изобщо ми обърква цялото меню. Над New Game ми излиза Random server, сървърите на сектора не ми излизат, в Internet, Favorites, History и Spectate ми излизат някакви сървъри в които никога не съм влизал. Преинсталирах играта, преди изобщо да я отворя слагах отметки на ''Само за четене" на всички cfg файлове и на всички файлове в папка resource защото в една тема пишеше, че те са най-често заразени с Slowhacking и върви нормално и малко по-късно отново ми прави същия проблем и е ужасно досадно. Ако някой знае някакъв друг начин да опитам да го оправя моля да каже.
Най-отгоре
{SENDPM=28476}
SleepWalker
сб ное 10 2018, 02:29
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572
Деинсталирай я и изтрий всичко свързано с цс. След това го инсталирай в друг дял на харда. Това става като влизаш в разни сървъри, които са наблъскани с такива глупости.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
No-eXe-I WinneRche
сб ное 10 2018, 03:43
Регистриран потребител #28476
Регистриран: нд яну 25 2015, 01:20
съобщения: 22
Като я инсталирам преди изобщо да я отворя добре ли е да сложа ''Само за четене'' на всички cfg файлове и на тези в папка resource, за да може ако влизам в други сървъри да съм уж защитен? Като направих темата забравих да кажа, че когато ми прави този проблем в директорията на играта файловете autoexec, userconfig и GameMenu.res изчезват.

[ Редактирано сб ное 10 2018, 05:22 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28476}
SleepWalker
сб ное 10 2018, 07:05
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

Виж тази тема:
[натисни тук]
Сложи абсолютно всички файлове/папки на Read Only (текстови файлове, .рес и папките)
ако не ти помогне просто играй с друг цс в други сървъри.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
ATAKA
нд ное 11 2018, 04:46
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
Влизайки да играеш в различни домошарки ще се получава винаги това. Тъй като те си задават пряк път, за да може при стартиране на цс-а винаги да влизаш първо при тях и да им вдигаш рейтинга на сървъра. Нищо че са им гола вода

Ето ти темата, която ще ти помогне да разкараш тези тези глупости => [натисни тук]

Съвет - като желаеш да влизаш на други места, просто направи още 1копие от вече чиста версия на цс-а в друга папка. 2-3-4 такива папки, няма да заемат много място от паметта ти
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System