Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Furien
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Кой е най-добрият играч в сървъра?
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Opitai Pak
вт дек 18 2018, 11:37
Регистриран потребител #27527
Регистриран: ср сеп 03 2014, 02:30
съобщения: 118
Една от последните ми игри в този сървър беше на Инферно, (още имаше АЦ) играх срещу El Chapo Guzman и Alpay, взимах си ги без да се напрягам - за удоволствие, момчетата не издържаха и започнаха да псуват яко. От други играчи разбрах, че Алпито и Чапо говорили в скайп с други випове да влизат срещу мен и да ме провокират да съм само с нюбита в отбор, даже се сърдеше на ,,Veronicca", когато беше в 1 отбор с мен и лефтваше гледах ги как се ,,swap-ваха" всички випове към отбора на Алпито + Дербито, бързо се надушиха
Това го казвам като отговор на Iztok[4]Life Алпито има тази дарба да настройва играчи срещу някой, който очевидно си цъка добре. И не ме разбирайте погрешно.. отдавна ЦС-а не ме влече и не искам да трупам каквито и да е дивиденти, ( защото и това се говореше ) дори се отказах от 1 турнир заради Алпито, защото му беше много важно да спечели
Приемете го като нормален отговор/мнение към разговора м/у Каската и Iztok[4]Life , не с цел заяждане или провокиране, гледайте повече да се забавлявате, тогава нещата се случват по добре
Най-отгоре
{SENDPM=27527}
[Spewn!]
ср дек 19 2018, 01:28
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 94
Еха! Егати яката история!
Един от най-добрите, срещу които съм играл преди около десетилетие, беше Negative.
В момента най-добре играещите си ги знаете, няма да ги посочвам.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
fоК
ср дек 19 2018, 11:14
Регистриран потребител #24340
Регистриран: сб май 18 2013, 10:30
съобщения: 154
Opitai Pak написа ...

Една от последните ми игри в този сървър беше на Инферно, (още имаше АЦ) играх срещу El Chapo Guzman и Alpay, взимах си ги без да се напрягам - за удоволствие, момчетата не издържаха и започнаха да псуват яко. От други играчи разбрах, че Алпито и Чапо говорили в скайп с други випове да влизат срещу мен и да ме провокират да съм само с нюбита в отбор, даже се сърдеше на ,,Veronicca", когато беше в 1 отбор с мен и лефтваше гледах ги как се ,,swap-ваха" всички випове към отбора на Алпито + Дербито, бързо се надушиха
Това го казвам като отговор на Iztok[4]Life Алпито има тази дарба да настройва играчи срещу някой, който очевидно си цъка добре. И не ме разбирайте погрешно.. отдавна ЦС-а не ме влече и не искам да трупам каквито и да е дивиденти, ( защото и това се говореше ) дори се отказах от 1 турнир заради Алпито, защото му беше много важно да спечели
Приемете го като нормален отговор/мнение към разговора м/у Каската и Iztok[4]Life , не с цел заяждане или провокиране, гледайте повече да се забавлявате, тогава нещата се случват по добре



Прав си, но фюриен може да ме биеш с малко зор ама Духмода там вече нямаш шанс. :*
Най-отгоре
{SENDPM=24340}
Opitai Pak
ср дек 19 2018, 02:02
Регистриран потребител #27527
Регистриран: ср сеп 03 2014, 02:30
съобщения: 118
@foK, в духмода бях посредствен играч, макар, че и там съм влизал в турнир класация и имаше оспорвана битка с Капи-то
Виж тук, кой е в топ 3 след най-големите
[натисни тук]
Там късно разбрах (когато спираха мода) как Капито, Winnera, Заспалия, Тревата и още 1-2-ма скачаха плавно и незабелязано м/у играчите без да тропат, питах ги ама така и никой не каза ама не мрънках


[ Редактирано ср дек 19 2018, 02:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27527}
750ml
ср дек 19 2018, 03:24
Регистриран потребител #33151
Регистриран: сб юли 14 2018, 06:38
съобщения: 59
Там късно разбрах (когато спираха мода) как Капито, Winnera, Заспалия, Тревата и още 1-2-ма скачаха плавно и незабелязано м/у играчите без да тропат, питах ги ама така и никой не каза ама не мрънках .


Ти пък колко време не каза как ходиш по стените във Фуриена няма сега да се сърдим така

[ Редактирано ср дек 19 2018, 03:25 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33151}
Opitai Pak
ср дек 19 2018, 03:35
Регистриран потребител #27527
Регистриран: ср сеп 03 2014, 02:30
съобщения: 118
750ml написа ...

Там късно разбрах (когато спираха мода) как Капито, Winnera, Заспалия, Тревата и още 1-2-ма скачаха плавно и незабелязано м/у играчите без да тропат, питах ги ама така и никой не каза ама не мрънках .


Ти пък колко време не каза как ходиш по стените във Фуриена няма сега да се сърдим така


O , аз от самото начало ви казах, че го правя с мишка, даже мисля, че всички много добре помните. Друг обаче е въпроса, че не се чувствах/м длъжен да обяснявам как точно става, докато повечето не знаеха какво е геймърска мишка и макрос
ПП, не се сърдя - големи хора сме, а и аз винаги съм бил над нещата и съм се забавлявал - дори и когато не знаех как го правят ми беше интересно да ги спектря
С извинение за лекото отклоняване от темата, спирам.
Най-отгоре
{SENDPM=27527}
ATAKA
ср дек 19 2018, 10:37
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607
Глупости, каза на мен, след един бан. Ти нз дали тогава си бил админ или не.
Още стои клипчето му на десктопа ми. Гледам, че като дата пише 7 ноември 2016 г. и е 5 мин.
По едно време се канех да го кача в тубата, ама така и не го направих.

По онова време Капито циклеше много, даже още преди като се пишеше KAPI-SEX, но тогава не беше силен. Даже него съм го хранил като задобря

Това за скачането и тропането - не е ли на бъни и си заместват звука при скок с празен файл, че сефте чувам за такъв трик?
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
_-AmF3Tam1n-_
ср дек 19 2018, 11:56
Регистриран потребител #31155
Регистриран: пн сеп 19 2016, 06:32
съобщения: 29
да не влизам пак [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=31155}
Opitai Pak
чт дек 20 2018, 09:58
Регистриран потребител #27527
Регистриран: ср сеп 03 2014, 02:30
съобщения: 118
ATAKA написа ...

Глупости, каза на мен, след един бан. Ти нз дали тогава си бил админ или не.
Още стои клипчето му на десктопа ми. Гледам, че като дата пише 7 ноември 2016 г. и е 5 мин.
По едно време се канех да го кача в тубата, ама така и не го направих.

По онова време Капито циклеше много, даже още преди като се пишеше KAPI-SEX, но тогава не беше силен. Даже него съм го хранил като задобря

Това за скачането и тропането - не е ли на бъни и си заместват звука при скок с празен файл, че сефте чувам за такъв трик?


Не знам за кой точно се отнася но Happy13 беше първия човек на който бях казал, (Той се отнасяше най пичовски в сървъра) можеш да го попиташ.
Помня, че му бях казал да не раздува ама по късно мисля, че каза на Вероника и на още 1-2ма (и тогава маалко бях разочарован, че разду) и общо взето така целия сървър разбра и се съмняваха, че е с мишка и викаха - ,,как с мишка - това е невъзможно" и псуваха яко.
След това ,,Unknown" започна да схваща и да ме разпитва в сървъра, а когато го разкри тествахме бързината, още преди той да направи клипчето,

А за скачането в ГМ мисля, че аз го правих с приклякане, но не го правих баш точно като тях но долу горе минаваше номера вече не знам те как са го правили.. ама беше мистерия доста време..

[ Редактирано чт дек 20 2018, 10:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27527}
Lummox
чт дек 20 2018, 11:09
badbchez

Регистриран потребител #26932
Регистриран: нд май 18 2014, 01:00
съобщения: 857
А за скачането в ГМ мисля, че аз го правих с приклякане, но не го правих баш точно като тях но долу горе минаваше номера вече не знам те как са го правили.. ама беше мистерия доста време.



Това се нарича graund strafe (gs) Гоуста винаги ми е бил на сърцето
Най-отгоре
{SENDPM=26932}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System