Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Kobri
нд дек 30 2018, 11:26
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 819
Играчите с висок пинг не оказват влияние на целият сървър, а само на тези с които се стрелят
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Davidoff
нд дек 30 2018, 05:25
Classic Admin
Регистриран потребител #3632
Регистриран: пн юли 27 2009, 02:12
съобщения: 88
Това е хубаво да го знаем, благодаря
От вчера 29.12.18г. не знам дали си внушавам но играта при пълен сървър върви по-добре от преди. Продължаваме напред К.П.
Весело посрещане на 2019г. New year. New developments!
Най-отгоре
{SENDPM=3632}
Kobri
пн дек 31 2018, 06:53
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 819
По сървърите абсолютно нищо не е променяно, с оптимални настройки са мнооого от отдавна, единствената разлика е че има брутални атаки в момента

Весело посрещане!
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Davidoff
вт яну 29 2019, 11:38
Classic Admin
Регистриран потребител #3632
Регистриран: пн юли 27 2009, 02:12
съобщения: 88
Да не отварям нови теми, искам да помоля да се обърне внимание малко на плъгина който помага определен брой секунди в началото на всеки рунд играч да минава през друг , идеята е добра , но се получават бъгвания и играчите се заклещват доста често.
Също и плъгина за избирането на карти (votemap) , ако може да се коригира нещо да не излиза когато си в битка (цъкаш примерно 2 да извади пистолета да го довършиш и не става нищо щото избираш карта )..Тенкс ю
Най-отгоре
{SENDPM=3632}
SleepWalker
ср яну 30 2019, 12:03
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572
Davidoff написа ...

Да не отварям нови теми, искам да помоля да се обърне внимание малко на плъгина който помага определен брой секунди в началото на всеки рунд играч да минава през друг , идеята е добра , но се получават бъгвания и играчите се заклещват доста често.
Също и плъгина за избирането на карти (votemap) , ако може да се коригира нещо да не излиза когато си в битка (цъкаш примерно 2 да извади пистолета да го довършиш и не става нищо щото избираш карта )..Тенкс ю

Това с преминаването на играчите няма как повече да се оправи,освен да е включена опцията да се преминава през целия рунд, логично е че когато застанат 1 в друг и времето за преминаване изтече ще се заклещат, но когато скочиш и се оправя.

Това с votemap плъгина е коментирано и преди, смятам че няма нужда да го дискутираме отново. Решението е, когато се случи в 'битка' цъкаш 2 пъти цифрата "2" примерно за пистолет и сменяваш.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
velkatair
ср фев 06 2019, 12:48
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 99
Тъпото на това с вота, е че няма команда /sounds и направо ми надува главата..ще е добра идея се вкара за включване и изключване на звуците от плъгините. Аз си ги трия, но всеки път когато трябва да тегля някой мап от сървърите, ми ги тегли и тях. Ще е много удобно просто да напишеш /sounds .sounds или !sounds и всичко да приключи.
Най-отгоре
{SENDPM=24239}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System