Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
velkatair
ср фев 06 2019, 01:04
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 95
Здравейте, мислех си, защо не се направи тема, в която да се пише кой със какво се занимава. Тоест всеки, който мисли, че може да му бъде от полза да пише в коя сфера предлага услуги.Не става на въпрос за неща от сорта на продавам 5 броя керемиди, 3 плочки и 6 банана! Мисълта ми е, че всеки може да драсне С какво се занимава, и какво предлага, и при по нататъшен интерес от някой, нещата да преминат към лични съобщения и прочие, за да не се спами. Има доста голямо разнообразие от личности в сървърите, и би било добре, ако някой се занимава с нещо, което представлява интерес за другия, да има къде да го оповестява.
Ако смятате, че ще бъде полезно, направете една тема с точни и ясни правила, мисля, че идеята ми не е лоша.
Най-отгоре
{SENDPM=24239}
Rednex
чт фев 07 2019, 10:27
Регистриран потребител #13810
Регистриран: ср окт 28 2009, 08:43
съобщения: 182
Хайде аз ще съм първият престрашил се. Работя като шофьор на камион както в Англия, така и в България, имам всички категорий без категорията D. Скоро обмислям връщането си в Англия защото в България всичко е мижи да те лъжа..... там може и да са работохолици но заплащането е прекалено добро и ти осигурява един по-добър начин на живот, а пък и след 7 години живеене там(макар и разпокъсано) малко или много свикнах с обстановката. Това е общо взето.
Най-отгоре
{SENDPM=13810}
velkatair
чт фев 07 2019, 02:45
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 95
Браво, и аз след някоя година може би ще изкарам категориите.
Аз се занимавам със внос на автомобили от Италия, на моменти изпадат много добри цени, който има желание да пробва да се занимава с продажба на автомобили, търси нещо за себе си или вече се занимава с това, може да ми пише на лично.
Най-отгоре
{SENDPM=24239}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System