Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Volcation
вт ное 28 2017, 04:19
Регистриран потребител #32392
Регистриран: нд окт 29 2017, 08:16
съобщения: 11
Някой ще направи ли нещо по въпроса с аймерите през нощта? Затова ли съм платил пари да се занимавам всеки път да сменям отбори, да слейвам и да си развалям играта от това? Викам 1,2,3 пъти хеад инстант. Мисля си, пича е про. Минавам да вида за кво стаа въпрос, пича е със айм скрипт! Пуснал съм кандидатура от 1 месец, изобщо не ми се занимава с админство, но през нощта няма админи. Направете нещо!
Най-отгоре
{SENDPM=32392}
XI6TNIKA
чт фев 14 2019, 07:59
Регистриран потребител #33639
Регистриран: вт фев 12 2019, 10:16
съобщения: 3
Аз също съм разочарован.Случайно попаднах на платформата.Известно време наблюдавах и ми направи добро впечатление.Но е било измамно.Както го зарязах 1.6 преди години,така го и намирам.Децата не можеш да ги спреш.Жалко
Най-отгоре
{SENDPM=33639}
urieL
чт фев 14 2019, 08:41
Регистриран потребител #32781
Регистриран: нд фев 25 2018, 10:52
съобщения: 38
Пичове, ние админите във веригата не можем да бъдем 24/7 онлайн за да следим за нередности. Всички имаме личен живот както и Вие самите. Единствения начин да накажем някого, който е бил нередовен във сървърите е по описания начин, който можете да намерите в определена за това тема.
Най-отгоре
{SENDPM=32781}
Schweppecho
чт фев 14 2019, 10:05
Регистриран потребител #33640
Регистриран: вт фев 12 2019, 05:48
съобщения: 4
Относно това че няма админи както каза по горе urieL не може да има да бъдете 24/7 но вие както почнах да влизам винаги го казвам на админ чата всеки път през смока ми бият глава Auto bhop какво ли не всеки ден вие както махнахте анти чета секи ден хакери преди когато цъках ем хак не съм виждал дори и на дума не е ставало за спор и тн. оправете нещата или сложете още админи не знам има винаги начини бил съм админ в много вериги не глобален какво ли не аз го виждам как ми се точки стои дъкнал и ми излиза на стрелба ужас.
Най-отгоре
{SENDPM=33640}
XI6TNIKA
чт фев 14 2019, 10:48
Регистриран потребител #33639
Регистриран: вт фев 12 2019, 10:16
съобщения: 3
urieL написа ...

Пичове, ние админите във веригата не можем да бъдем 24/7 онлайн за да следим за нередности. Всички имаме личен живот както и Вие самите. Единствения начин да накажем някого, който е бил нередовен във сървърите е по описания начин, който можете да намерите в определена за това тема.


Да,това е било и ще бъде проблем.Почти винаги се случва да има чийтър и да липсва админ.Не говоря за късните часове,а въобще.Колкото и админи да се назначат,все ще има дупка,в която деца ще се разцъкват.В годините до днес сме търсили начин за справяне със ситуацията,повярвайте,няма начин.Частично,да,но не и напълно спиране на измамите.Даже е имало случаи познати на админи да използват чийт.Аз отдавна съм се отказал да търся читав сървър,ама все се надявах.Поздрави и приятна игра.
Най-отгоре
{SENDPM=33639}
velkatair
пт фев 15 2019, 04:20
Регистриран потребител #24239
Регистриран: сб апр 27 2013, 07:00
съобщения: 95
XI6TNIKA сървърите са хубави! В сравнение със другите сървъри, тези са доста по-изчистени и читави Жалко, че мнението на адекватните не се взема под особено внимание, няма значение къде, кога и с кого си играл.. Тук се гледа "масата", което до някъде от гледна точка на бизнеса е НОРМАЛНО. НО, не винаги (както и в този случай) хората знаят кое е по-добре за веригата.
Това се вижда в избора на карти, плъгини и колектив. Скоро бяха сложили един плъгин, и видях как питат играчите дали им харесва, в такива случай се взимат ГРЕШНИТЕ решения. Пример: 75-85% от хората едно, че не са излизали от масаката , второ, че не са се интересували от сървъри и трето, не мислят за останалите потребители. Естествено, че администрацията ще уважи мнението на 85%, вместо това на останалите 15. Същата история е и вота на карти в веригата, пускат някой измислен мап, и после излизат.
За жалост често отзивите на останалите 15% се приемат за хейт тук, а не се прави сметка, че е хейт и не изнася просто тези 15% са щели да спрат да влизат. Проблема със хакерите е липсата на админи, и качеството им. Не си прав, че няма решение! Аз виждам средно 5-7 админа в сървърите, а трябва да са 12-15 активни, за да се случват нещата. Проблема с админи сутрин съм го съобщил отдавна. Също така трябва да се обърне внимане, че от тези 7 админа 4 играят по едно и също време в един и същи сървър, и така на моменти в единият сървър има 2-3 админа, в другите я има я не. Добра идея е, новите бъдещи админи да имат права само в Нормал, само в Дъста или само в Масива, за да влизат главно там, и да са насреща.
Не е нищо от сорта на хейт, както казах масата играчи си няма и на представа кое е по-добре за съврърите които посещават.
И когато някой от петнайсета процента ви каже, да смените мапа защото сървъра ще се изпразни - сменете го. Случва ми се ежедневно в Нормала. Само един път urieL вотна една карта, и като му казах махна вота моментално. Когато нормала е празен и влезна в масив, дори не си позволявам да избирам карта, защото там аудиторията си знае какво и се играе. Жалко, че когато хората от масива влезнат в нормал се почва de_dust45_36_94, de_dustoferminuke и подобни. Поздрави: [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=24239}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System