Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация

<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Доволни ли сте от админите в сървърите?
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Xfirb, StuntLife
Темата е затворена
Автор Отговор
Rednex
чт яну 23 2020, 08:29
Регистриран потребител #13810
Регистриран: ср окт 28 2009, 08:43
съобщения: 170
[x7r3m]*nakazvam* може като човек да не си лош, ама като админ не ставаш пич, някъв индивид ме преследваше със флашки и ме провокира и ти не реагира, гагна мен за 24 часа, майната му, няма да ми е първият нито последният. Не следиш играта, използваш правата си за да пускаш по 4-5 последователни вота за един и същ мап, който съответно пак не се избира и ти излизаш.

Veselqka, Davidoff спрете да се местите когато сме 16/16, защото ставаме 17/15 а 17 спауна няма! Слейва един от играчите но това явно Вас не Ви бърка и продължавате да си играете, не следите чата, не слейвате бавнярите които умират от време и това допринася за допълнителното напрежение във Сървърите. Мисля, че Вие сте хората които не трябва да го допускат това, поправете ме ако греша.

Атака, Слееп-а, Фелине, Ел Чапо Гузман и Дракс ми харесват като действия и като хора които наистина си жаслуват да са част от Екипа на Сектор. За останалите нямам наблюдения и не мога да споделя абсолютно нищо. Желая Ви приятна вечер!
Най-отгоре
{SENDPM=13810}
goshko
пт яну 24 2020, 02:20
Регистриран потребител #14543
Регистриран: пт яну 15 2010, 08:43
съобщения: 61
Nakazvam верно е неадекватен като има жени в сървъра, представям си на живо как е
Може да станем 10 vs 18 ама той си ги реди в неговия отбор, тия които му обръщат внимание хахахаха

[ Редактирано пт яну 24 2020, 02:42 ]
Най-отгоре
{SENDPM=14543}
[Never Fall]Sprayed Brainiac
пт яну 24 2020, 04:21
Регистриран потребител #28512
Регистриран: пт яну 30 2015, 09:00
съобщения: 6
Не! Систематично и избирателно се работи. Приятелите не се пипат, не се следи, кой създава конфликта, а директно се гагва и наказва без предопреждение. Админи от женски произход (няма да споменавам имена) и подобни изобщо не си вършат работата, а напротив гаврят се и злоупотребяват с правата си! Общо взето шуробаджанак е работата и преди да ме нахокате мен, че съм най големия виновник тук си помислете добре как си вършите работата за която ние ви плащаме!
Като цяло заради всичко това и толерирането на определен кръг играчи близки на админите прави приятната игра невъзможна и за това все по малко хора играят!
Поздрави!
Най-отгоре
{SENDPM=28512}
[Spewn!]
пт яну 24 2020, 05:12
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 86
Прави си, админите са виновни, че не става игра. Постоянното ви чакане, висене в базата и не ходенето за бомбата нямат нищо общо.
Точно хората, които не следват правилата на играта я прецакват. Не знам поради какви причини, но много голяма част от играчите грам не разбират кога си правиш майтап и от там тръгват едни караници за дреболии.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
One MaN Army - XuTJIeP PoWeR
пт яну 24 2020, 07:31
Регистриран потребител #33440
Регистриран: сб дек 01 2018, 05:36
съобщения: 12
[Never Fall написа ...
Sprayed Brainiac]
Не! Систематично и избирателно се работи. Приятелите не се пипат, не се следи, кой създава конфликта, а директно се гагва и наказва без предопреждение. Админи от женски произход (няма да споменавам имена) и подобни изобщо не си вършат работата, а напротив гаврят се и злоупотребяват с правата си! Общо взето шуробаджанак е работата и преди да ме нахокате мен, че съм най големия виновник тук си помислете добре как си вършите работата за която ние ви плащаме!
Като цяло заради всичко това и толерирането на определен кръг играчи близки на админите прави приятната игра невъзможна и за това все по малко хора играят!
Поздрави!

Ей, миЖка! На админите не им се плаща за да бъдат админи! Те са там за да се опитват да помагат за правилно развитие на сървъра!

[ Редактирано пт яну 24 2020, 07:32 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33440}
relentlesS
вт фев 04 2020, 11:39
Регистриран потребител #33756
Регистриран: нд апр 21 2019, 02:42
съобщения: 1
Доволен съм от всички, единствената ми забележка е да са една идея по-безпристрастни и да следят повече чата.
Най-отгоре
{SENDPM=33756}
Counter-Strike
чт фев 06 2020, 08:59
Регистриран потребител #34223
Регистриран: чт фев 06 2020, 08:50
съобщения: 1
Искам да поздравя играча "m88nwalker" , просто научи един урок че тва е просто игра и да не си избиваш комплексите като ме гагваш за 570 часа , а да си вършиш работата (говоря за WAR3Ft server-a ) обиди се от думите му , че е сляп и не си върши работата когато има вътре хакер. Днес 06.02.2020 имаше пак хакер и сигурно още го има , просто обърни внимание на тва да си вършиш работата и не да си избиваш комплексите на мен като ме гагваш за 600 часа ! Хубава вечер малко дете
Най-отгоре
{SENDPM=34223}
SleepWalker
вт фев 11 2020, 06:02
1SHOT Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 386

Анкетата приключи, админите [x7r3m]*nakazvam* и pevecа 
са с предупреждение за премахване от екипа. 

Благодарим на всички гласували, желаем Ви приятна игра!

[ Редактирано вт фев 11 2020, 06:07 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF