Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Jump
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Как да станем добри на KZ/Bhop ? by D@NG3R` майна
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
kakewe
нд авг 28 2016, 10:44
Регистриран потребител #30634
Регистриран: сб апр 30 2016, 11:28
съобщения: 24
Здравейте, пиджаги много хора явно ги интересува (специално от джейлбрейка) как да станат добри на Jump, как да правят стрейфове, как да плуват по-бързо, да правят bhop,longjump и т.н

Значи първото нещо което трябва да научите това е какво е Strafe/s.
Тези Straf-ове са основата на джъмпинга, с тях се прави - bhop, longjump, countjump, double countjump и всяка друга техника за която се сещате.

Първия урок който ви показвам е за (PRE-strafe) това е засилката която правите преди да започнете да правите самите Straf-ове



Препоръчвам ви да изгледате всички клипове които ще ви покажа поне по няколко пъти за да схванете горе/долу идеята на самите техники.

След като научите Pre-Strafe малко по-малко продължавате към LongJump. Ето ви един клип как се прави.



Имайте в предвид, че като правите LongJump трябва да целите ръба на блока от който скачате колкото се може повече.

След като се научите да правите тези така наречени "Strafes" - Стрейфове ще усетите как ви става все по-лесно да плувате бързо в басейн, да прескачате дадени обекти, да изпреварвате някой на състезания и т.н

Нека да преминем към Bhop

- Какво е Bhop-а?

Лично за мен това е любимото ми и най-забавно нещо в джъмпа, то представлява поредица от скоци които дават ето този ефект:

Ето и клип как да започнете да правите Bhop ще ви покажа два клипа първият клип ви показва как се прави техниката и как бавно да навлезете в цялата работа, вторият клип е заснет на живо за да видите как стават нещата на реално.

- Урока

Клип на живо правен от shNz -


Bhop се прави най-лесно със скрола на мишката (въртене на горе/долу по ваш избор както ви е удобно)


AirStrafe

Това не мисля, че ще ви е нужно, но все пак съм длъжен да ви го покажа AirStrafe означавате да направите Strafe във въздуха за да избегнете/направите някакъв даден скок. Тази техника е удобна за KZ части от някоя JailBreak карта (примерно) ето какво представлява тя:



И последното нещо което ще ви покажа е просто един трик за цел по-бързо ходене това нещо не ви е нужно и по никакъв начин не се отразява на вашите джъмп умения, но е удобно за ситуации ако искате да надбягате някой ако искате да стигнете някъде по-бързо от друг човек и т.н, но имайте в предвид, че говорим за 1-2 секунди не за 10-15. Ако вървите нормално вашият speed е 250. Първата техника на клипа повишава вашият speed до 260-5 втората техника (допряни до стената) вдига вашият speed do 278 (в най-добрия случай) ето го и самият клип:



Запомнете най-важното всичко това отнема доста време няма да станете добри за 2 седмици или 2 месеца всичко става постепенно и бавно, но това не е причина да се предавате просто тренирайте всеки ден по-малко и резултатите ще са на лице. Това е всичко от мен дано съм ви помогнал. ако имате въпроси или искате да добавя нещо към темата оставете коментар. Благодаря ви!

[ Редактирано нд авг 28 2016, 10:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30634}
ToyotaRAV4
пн авг 29 2016, 08:43
Регистриран потребител #28924
Регистриран: вт апр 07 2015, 05:10
съобщения: 1017
Поздравления за труда!! Много добра тема за начинаещи.
Най-отгоре
{SENDPM=28924}
Lummox
пн авг 29 2016, 10:25
badbchez

Регистриран потребител #26932
Регистриран: нд май 18 2014, 01:00
съобщения: 857
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=26932}
Astral
пн авг 29 2016, 01:46
Регистриран потребител #30326
Регистриран: пн фев 22 2016, 04:18
съобщения: 6
Супер си we м@йна !!!
Най-отгоре
{SENDPM=30326}
SEX_WITH_ANIMALS
ср авг 31 2016, 12:31
Регистриран потребител #31040
Регистриран: пн авг 15 2016, 09:46
съобщения: 32
Nice
Най-отгоре
{SENDPM=31040}
tasi
вт мар 13 2018, 08:04

Регистриран потребител #2939
Регистриран: чт юли 16 2009, 08:37
съобщения: 21
Слаб урок спестил си тайните техники ...
Най-отгоре
{SENDPM=2939}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System