Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
miami
пт апр 03 2020, 11:10
Регистриран потребител #34559
Регистриран: пт апр 03 2020, 10:54
съобщения: 11
Ник - schiva4
Бан - 12 часа
Сървър - GunGame
Админ - ToHHu MoHHTaHHa
Демо - [натисни тук]

Играя всеки ден, даже викам админи от други сървари да идват и да банват хакерите, последно мисля извиках Mr.devil1 (или нещо такова). Играя със стйим.

ToHHu MoHHTaHHa: ДАЙ РЕАЛНО ДЕМО! "АЗ СЪМ STEAM" ВСИЧКИ ГО КАЗВАТЕ
и бана ти е на друг мап,Приятна вечер


[ Редактирано ср апр 08 2020, 07:29 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34559}
Show Out
вт апр 07 2020, 08:47
Регистриран потребител #30495
Регистриран: ср мар 23 2016, 09:52
съобщения: 283
Ник: Show Out
Вид наказание: [натисни тук]
Сървър: Dust2
Админ: [x7r3m]*nakazvam*

[ Редактирано вт апр 07 2020, 08:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30495}
Bewarchiegg
вт апр 07 2020, 02:46
Регистриран потребител #28244
Регистриран: пт дек 26 2014, 05:35
съобщения: 23
Ник - dAkk
Бан - 693 часа
Сървър - Ghostmod
Админ - Lucky_boy
Демо - [натисни тук]

Премахнат! Влизай в игра!

[ Редактирано сб апр 11 2020, 12:53 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28244}
kаsmеtk0
чт апр 09 2020, 05:40
Регистриран потребител #23540
Регистриран: вт яну 29 2013, 12:35
съобщения: 41

Ник: КаSmeTK0 
Админ: Happy13 (дори не видях такъв в сървъра и сега няма). 
БАН: 6 часа - AIM HACK 
Сървър: Deathmatch dust2. 
Играя със стеам и cfg, което ми прави демо на всяска игра по всяко време. 
*ПРИЛОЖЕНО ДЕМО [натисни тук] -> линк за сваляне [натисни тук] - Линк за сваляне
 
Премахнат!


[ Редактирано чт апр 09 2020, 10:53 ]
Най-отгоре
{SENDPM=23540}
Forever Mirin
вт апр 14 2020, 08:59
Регистриран потребител #26442
Регистриран: пн фев 24 2014, 04:40
съобщения: 13
Ник: KINoO
Вид наказание: Бан
Сървър: SECTOR.BG Classic Dust2 Only #1 ANTI-COVID [HLstatsX] 18+
Админ: --

Демо: [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=26442}
[Never Fall]Sprayed Brainiac
ср апр 15 2020, 12:17
Регистриран потребител #28512
Регистриран: пт яну 30 2015, 09:00
съобщения: 6
Случката е от преди 10 минути!

Здравей, колега! Да те питам ти изобщо разбра ли какво стана? Че реши да ми лепнеш 50 часа без дори да ме питаш!!!
Това беше доста показателно как се върши работа.
Сега ще ти направя брифинг на случката заради кояти ме гагна:
Влезнах в сървъра направих няколко игри и годлайк започна да ми говори Сине , как е и подобни, след няколко минути без да го провокирам по микрофона ми каза "да ти еба майката" Аз, не отговорих и той започна да пита, защо съм мълчелив и аз написах в чата "че с хора на които втрата им приказка е "да ти еба майката" няма какво да си кажа!!! А не съм го псувал него на майка, но то явно избирателно прочете само това за майката и ми наби 50 часа???? Както добре знаеш от последната 1 седмица всеки ден играем в един сървър и такива епитети не ползвам. Ще те помоля веднага да ми премахнеш ГАГА и следващия път да действаш на ниво! Първо виж какво става ако трябва питай и предопреди и тогава гагвайза по 3 дни. Благодаря!

това е систематично тук! Сега и аз го отнесох!
Годлайк ме напсува по микрофона с думите "да ти еба майката" без да има причина за това и започна да пише в общия чат какво става, защо не пиша и аз написах, че с хора на които втората им приказка е "да ти еба майката" няма какво да си кажа при което видиш ли ДАВИДОф прочел само "да ти еба майката" и без изобщо да знае какво става или да си направи труда да ме пита ме гагва за 3 дни???? Е евалата и после не си чете съобщението за да разбере какво е направил! За жалост това е ежедневна практика на админите да се гаврят с клиените, ние които си плащаме вече по 10лв на месец и всичко това се дължи, защото няма нормален контрол над тези сурвари а се събират от кол и въже хора да регулират играта за без пари?? Е как ще стане тая работа само не ми е ясно? всеки се бори да стане админ за да се гаври с хората! Кбобри да вземе да стегне работния отбор и да направят това място по пруиятно за игра!


Davidoff: Гагът ти е премахнат, не използвай чат-а за цитиране на ПСУВНИ!!
*Прилагай доказателствата си чрез стнимка с /thetime тук във форума когато някой те ругае. Демотата също трябва да имат написан /thetime!!!
УСПЕХ



[ Редактирано ср апр 15 2020, 01:15 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28512}
Opp
пн апр 20 2020, 01:42
Регистриран потребител #33470
Регистриран: нд дек 09 2018, 03:52
съобщения: 3
Ник: LAch0ny
Вид наказание: бан
Сървър: Нормал 1
Админ: Logitech_
Демо: [натисни тук]

Logitech_ : Бана остава и махни помагалата, за да не последва същото и в други сървъри, които посещаваш.

[ Редактирано ср апр 22 2020, 01:34 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33470}
heseiNberg
вт апр 21 2020, 11:05
Регистриран потребител #34560
Регистриран: пт апр 03 2020, 10:58
съобщения: 2
Така, nakazvam ме banna "prichina aim" от нормал 1, ще помоля веднага да ми бъде махнат банна и за извинение да получа компесация, защото съм заплатил за суперВИП. Също така ще помоля въпросния младеж да бъде премахнат като админ, иначе ще подам оплакване в закрила на потребителите. Ако той иска да се разберем като мъже, нека ми пише на лично. Благодаря! Същия господин преди 3,4 дни ме караше някакви програми да пускам " wargod" с доста заповеднически тон, и после като нямаше нищо ми вика " играй си" . Сега просто умря, 1,2 врътки и реши да ме банне. Злоупотреба с правомощия присъщи на комплексирани индивиди. След малко ще кача и демото : ) Също така играя със стийм (един от малкото в сървара заплатил си играта доста отдавна и не я свалил за без пари от сектор.бг)

Ето го и обещаното демо:

[натисни тук]


Наказан!

[ Редактирано ср апр 22 2020, 01:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34560}
SleepWalker
вт апр 21 2020, 11:14
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

heseiNberg написа ...
Така, nakazvam ме banna "prichina aim" от нормал 1, ще помоля.....


Здравей, на 1вата страница на тази тема има образец, за това, как се пуска оплакване от админ или от поставено наказание от същия. Моля, използвай го. Оправдания от типа на: "използвам стийм" не минават, защото и на малко дете му е ясно, че стийм не е гаранция. Ти си пръвият, който иска компенсация за поставен бан, било то погрешно или не. о_0 Ще те помоля да качиш демото, а заплахи с комисии и т.н. са безсмислени, защото абсолютно никой няма да се занимава с това.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
heseiNberg
вт апр 21 2020, 11:19
Регистриран потребител #34560
Регистриран: пт апр 03 2020, 10:58
съобщения: 2
Ник:heseiNberg
Вид наказание:BAN
Сървър:Normal 1
Админ: xtrem nakazvam (или нещо подобно)

демо: [натисни тук]

Ще повторя тука, за да бъде както трябва.

Желая компесация , за времето, в което съм баннат поради некомпетентност от администраторите.

" заплахи няма ". Вие предоставяте услуга, за която се заплаща (пожелателно), аз като потребител се чувтствам ощетен и ако няма адектватни мерки ще предприема аз такива , за да си защита интересите.

Предлагам админа, който ме банна, да му бъдат отнети правата поради некомпетентност и ако той иска да ми каже нещо да се чувства свободен да се свърже с мен на лично.

Благодаря за вниманието!

ПС.

Не е оправдание стийма, просто изтъквам факт. Много удобно избегна да отговориш на това, че само преди няколко дни бях подложен на "профилактика" чрез wargod.

SleepWalker: Банът е премахнат!

Благодаря, а относно xtrem nakazvam? Не са му за първи път тия своеволия. И виждам, че в миналото и други потребители са се оплаквали от него. Това показва и страницата на която може да се гласува дали сме доволен от даден админ.



`ATAKA`:

heseiNberg написа ...

Желая компесация , за времето, в което съм баннат поради некомпетентност от администраторите.


ЗдрастЕ чичо Симо За съжаление, няма такова чудовище. Иначе "компенсация" звучи като добра дума

heseiNberg написа ...

... аз като потребител се чувтствам ощетен и ако няма адектватни мерки ще предприема аз такива , за да си защита интересите.


Разбира се. Може да пишеш до КЗК, КЗД, КЗЛД, КРС, КПУКИ, ако трябва до КРС, ПКОНПИ, МВР, ДАНС, ГФБОП, Б.Б, кризисния щаб, д-р Енчев, ген. Мутафчийски, д-р Радева, д-р Неделя Щонова от БТВ, Иван Иванов от орк. Козарите, Гонзо, Гара Дембеле, Миле Китич, Синан Сакич, Иън Торп, Скалата, Папата (виж само за работното му време, да не притесняваш човека), Кралица Елизабет II, Вселенският Патриатх Вартоломей I и чичо Митко от 2-рия етаж.
Пък после звънни да разкажеш и ние малко да се посмеем, че от задклавиатурни нинджи в цс-а ни е писнало, пък уж сме големи хора на по над 30 години...


heseiNberg написа ...

Предлагам админа, който ме банна, да му бъдат отнети правата поради некомпетентност.

Благодаря за направеното сензационно предложение. То е винаги първо при големите деца в тази игра.
За твое съжаление отсреща не са големи деца. Без думичката "деца". И за това ти прилагам едно напълно изчерпателно обяснение. Ако си ходил на работа, може би си запознат с Кодекса на труда. Ако не си - ще те запозная подробно с това какво е "дисциплинарно нарушение", как се третира и процедира с него, тъй като образованието и работата ми са тясно свързани със законите. Ако искаш може да се свържеш с мен, да ти дам визитката ми и кординатите на мои много добри, уважавани и известни колеги. Барем стигнеш до победа и присъждане на разноските по делото в полза на ответника
По принцип знаеш, че в работота се стига до дисциплинарно уволнение по чл. 190 от КТ, нали така?
Тук се имплементира т.3 от чл. 190 от КТ.
Та предложението ти си остава само предложение, без да е приложена ал.1 от чл. 193 от КТ. Но това няма да го видиш тук във форума, тъй като комуникацията м/у нас админите е посредством чат програма (реклами не правя).
Предполагам и че знаеш, че за да се стигне до дисциплинарно уволнение, а в случая на дисциплинарно премахване трябва да е налице следното до тук:
- забележка;
- предупреждение;
- отстраняване.
Тоест не става ей така от раз, както обичате да се дракате както в игра, така и тук във форума
А сега се замисли - теб те уволняват в работа директно при първото ти провинение, така ли? Ей, големи разбирачи се извъдиха и тука в цс форум бе, тц, тц, тц.


heseiNberg написа ...

Благодаря, а относно xtrem nakazvam? Не са му за първи път тия своеволия. И виждам, че в миналото и други потребители са се оплаквали от него. Това показва и страницата на която може да се гласува дали сме доволен от даден админ.


Ммммда, мс, че ни светна. Че аз като главен админ, тия неща не ги виждам, не ги забелязвам, аз форума не го гледам, просто минавам, в игра не стъпвам, слаб съм, не си ги записвам тия неща, ама съм главен админ. Ебати и късмета, голяма греда удари чичо Симо .
Но пък виж - удари кьоравото, като го хвана точно на стъпка 2! Тоест сега тъкмо го премахнахме като админ. Тоя път направо ти върза жестоко! И понеже имаш такъв голям късмет, я пусни един фиш за 6/49.
Е, ама то пък миналата седмица удариха джакпота - 5,5 милн. лв., но не са тука при нас от София, а от Исперих.

Така че не се дъхай пред екрана с компенсации и връзки, а излизай да стачкуваш активно след като падне карантината, че ей такива и да ни управляват - срам и резил.

Айде със здраве, жив и здрав


Наказан!

[ Редактирано ср апр 22 2020, 01:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34560}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System