Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Връщане на стария Classic "Normal" SERVER OLD SCHOLL?
Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
GALAXY-S
вт май 05 2020, 11:38
Регистриран потребител #27031
Регистриран: пн юни 02 2014, 08:20
съобщения: 210

Желаете ли изчистен CLASSIC Normal SERVER OLD SCHOLL?

Да

Не

Нямате права да гласувате в тази анкета

гласувания: 54
Предложението е към Кобри и всички стари пушки, предполагам си спомняте оптиланските класици изчистени и простички, въртяха се 3мапа и беше пълно и то с качествени играчи, които влизат да ръшкат, влизат да играят за играта.

Последните месеци доста стари пушки се завърнаха и се вижда как става игра, има битка, но някак си не е като преди.

Предлагам единия от двата Normala #1, #2 да го Изчистите от всякакви допълнения/плъгни/добавки...... Абе Чист Класик:

- Да намалите плъгините
- Да премахнете Бонус парите
- Супервипа да не важи за този сървър
- Да оставите само old scholl маповете
- Да добавите Camp meter против вечните чакали
"премахване на Croucha" -( тук ясно,е че няма да има превърженици)
- Премахване на Шапките
- В момента сървъра си е Massacre (в манията го имаше преди отделен сървър: с оръжията отзад на гърба) - също да се премахне.

Идеята на супервипа някак си за класик сървър обесмисля самата игра(да не е лоша идеята обаче...), влизаш в играта и дали печелиш рунда да ли не печелиш Пари имаш.. Губи се тръпката от това да гониш победата, а не Фрага. Отделно като има супервип от тийма половината просят всеки рунд за wep.
Всеки втори седи/чака/кибичи awp-to.. Ако се замислите, след втория рунд всеки мап става: AWP Map.. тръгваш на r6 и от 7 човека 4ма с Awp... Няма логика..
Автоматична броня/антифлаш.. това си е пак Бонус който пак обесмисля играта. Същото се отнася и за damage.

Или накратко казано: изчистен CLASSIC Normal SERVER OLD SCHOLL

Някой ако има други предложения насочени към тази тема нека да споделя и да добавим.
Надявам се да има желаещи и Админския колектив да откликне.




[ Редактирано вт май 05 2020, 11:39 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27031}
Thug Life
ср май 06 2020, 03:51
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Добра идея твърдо съм за стига да има хора и да се пълни.Преди години Кобри беше пуснал такъв сървар специално за едни хора на който патрона все не им влизаше но си остана празен и съответно премахнат.
Най-отгоре
{SENDPM=300}
Calm and Chill
ср май 06 2020, 04:14
Регистриран потребител #30271
Регистриран: нд фев 14 2016, 10:36
съобщения: 2
Освен да не са само 3 карти, всичко друго е добра идея. : )
Най-отгоре
{SENDPM=30271}
p0ku*
ср май 06 2020, 10:03
Регистриран потребител #2536
Регистриран: сб юли 11 2009, 08:18
съобщения: 26
Аз пък искам да има само 3 карти. Друго си е след дъст2 да знаеш, че идва инферно и да си настроен психически, а сега...някви вотове идват и някви космически карти се избират, където ти трябва 15 минути докато излезеш от базата и после докато стигнеш да заложиш бомбата и рундът свършил.

Друга идея е да се върне сървърът само с итали2, гаранция че ще бъде пълен винаги.

[ Редактирано ср май 06 2020, 10:05 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2536}
XX99
ср май 06 2020, 10:15
Регистриран потребител #10466
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:37
съобщения: 132
Ако ще е old school, по-добре да си се въртят само 3-те познати карти дъст2, инферно и азтек. Но старите си, от цс 1.5, защото сега азтек е някак подтискаща. Аз отдавна не влизам в нормала заради тези претрупани карти дето само въртиш мишката и оглеждаш зад храст или кашон, а те свалят отнякъде високо от прозорец.

Може да има Classic Normal с 3-те карти и Classic Variety, дето са карти като dust2002 и подобни.

А за камп метър и премахването на кроуч съм против, но за даването на бонус пари и екстри за виповете нека си останат. При липсва на тези екстри, голяма част от хората няма да изберат сървъра.



[ Редактирано ср май 06 2020, 10:19 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10466}
Kobri
ср май 06 2020, 11:10
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

Момчета за съжаление този филм с изчистен Класик сървър сме го гледали доста пъти както в мания така и във сектора и винаги е завършвал по един и същи начин
 
Съберете минимум 100 гласа за да има изобщо с кого да се стреляте поне вечер там и ще префасонирам класик ретрото, който всъщност е поредният сървър за когото много се рева а си стои празен


[ Редактирано ср май 06 2020, 11:20 ]
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Centurion
ср май 06 2020, 01:30
Регистриран потребител #26837
Регистриран: пн май 05 2014, 05:05
съобщения: 55
Аз гласувах с "не".
За мен, към момента, двата нормала са почти перфектни.

Единствено може да се помисли по картите. Или да се намалят до 10-12 наистина класик мапа, или пък да се увеличат (махнат/сложат) с други мапове, защото по мои наблюдения 1/3 от картите не се избират никога - няма смисъл от тях, а други пък, които са хубави ги няма в листата.
Най-отгоре
{SENDPM=26837}
GALAXY-S
ср май 06 2020, 02:00
Регистриран потребител #27031
Регистриран: пн юни 02 2014, 08:20
съобщения: 210
Няма нужда от нов сървър. Ясно е,че няма вече чак толкова играчи, въпроса е да се експерементира върху един от двата нормала за седмица/две или месец да се види да ли ще има интерес.

Трети нормал, трудно да се напълни особенно лятото

Ако съберем 100-на гласа, предлагам Минимални промени към Нормал2:

-Без супервипове(бонус пари на калпак/ антифлаш/ Damage/броня),
-без масакре визията,
-без шапки,
-12/13 Класик мапа: Inferno/Train/nuke/cbble/cpl_mill/Tuscan/dust2/dust4ever/ruska/reallity/aztec/mirage/bruteforcesector... (това са редовните мапове които най-често се играят и сървъра е винаги пълен - Проверено! може и други играчи да потвърдят)

Съответно който иска по-различна игра да може да избира Между двата класика.

Сигурен съм,че на повечето които играят с години им е писнало от това еднообразие!
Сега е момента докато все още има играчи.


SleepWalker: Името "Massacre" идва от хвърчащите мозъци, кървища, кокали и т.н., а не толкова от оръжията на гърба. Всъщност с какво толкова пречат оръжията на гърба?
п.п. Ако ще отговаряш - отговори в това мнение, недей да пускаш ново.


Може би защото съм свикнал със стандартната визия на играта и след като е Нормал, всички други притурки мисля,че са излишни За кървищата дори са ми спряни от години и не ми правят впечатление: violence_hblood / violence_agibs /violence_ablood..

[ Редактирано ср май 06 2020, 04:27 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27031}
ALekKsA
чт май 07 2020, 01:37
Регистриран потребител #5037
Регистриран: пн авг 10 2009, 01:19
съобщения: 8
И да се върнат автоматичните снайпери!
Най-отгоре
{SENDPM=5037}
ATAKA
чт май 07 2020, 03:35
Retired
Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 607

ALekKsA написа ...
И да се върнат автоматичните снайпери!


:D Aко го напише и Силвия, ще ги върнем, ако се пусне/ редактира такъв сървър
Най-отгоре
{SENDPM=10615}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System