Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Waffen-SS DDeMoH
пт май 08 2020, 10:10
Регистриран потребител #34747
Регистриран: нд апр 26 2020, 05:10
съобщения: 10
Ник: Waffen-SS | DDeMoH
Вид наказание: Slay ; Не си върши работата
Сървър: Zombie
Админ: Happy13

Здравейте, искам да се оплача от даденият администратор тъй като не сме длъжни всеки път да си харчим аммото при 5,6 зомбита и те като набият ретри или лефтнат те да не си вършат работата при положение, че са в сървъра. Казах му в игра, че не си върши работата и за сметка на това той взе и ме слейна защото съм му казвал какво да прави.

Снимки: [натисни тук] ; [натисни тук]
Демо: [натисни тук]

Невалидно!
Провокирането и заяждането с админ, не се допуска! Следващият път ,дай по-сериозно.

[ Редактирано пт май 08 2020, 11:31 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34747}
up
сб май 09 2020, 07:43
Регистриран потребител #34547
Регистриран: чт апр 02 2020, 05:18
съобщения: 2

Ник: up Вид наказание:BAN Сървър: Classic Админ: KOBAKA банна ме първо ВЕРОНИКА ПОСЛЕ ТОЗ КОБАКА дето няам уардок ! защото нямам уардог ето и демото ми !!!!!!

Невалидно!
Няма линк с демо.


[ Редактирано нд май 10 2020, 01:25 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34547}
up
нд май 10 2020, 03:25
Регистриран потребител #34547
Регистриран: чт апр 02 2020, 05:18
съобщения: 2
НИК : up
Вид наказание:BAN
Сървър:CLASSIC
Админ: VERIONICA

банаха ме защото искаха да изтегля уардог ето демото ми
https://dox.abv.bg/download?id=f935f09256

Най-отгоре
{SENDPM=34547}
p0ku*
ср май 13 2020, 07:06
Регистриран потребител #2536
Регистриран: сб юли 11 2009, 08:18
съобщения: 26
Ник: p0ku*
Наказание: гаг
Сървър: War3FT Respawn
Админ: belo
Снимка:
Нека гагва, но поне да напише защо, а не да се прави на интересен.


Изтекъл е и много добре знаеш причината!

Забравил съм

[ Редактирано чт май 14 2020, 12:14 ]
Най-отгоре
{SENDPM=2536}
GALAXY-S
чт май 14 2020, 02:09
Регистриран потребител #27031
Регистриран: пн юни 02 2014, 08:20
съобщения: 210
[натисни тук]


Оплакване относно неправомерен/некадърен/детски гаг от страна на zEx I Drax за думичката "kur"
Първо това,че следиш чата и на другия тийм не ти дава право да решаваш какво, кой и как е казал и защо го е казал.
Без дори да попиташ,без дори да вникнеш в смисъла на думите които са написани в какъв контекст са, да схванеш за какво иде Реч, ти гагваш независимо час два или седмица ти буквално първично решаваш е тоя ще го гагна, просто да отчетеш дейност.

В чата и по микрофона ставаше дума за Коронавируса и за тестването на хората и прочие и изразих мнението си което напълно ВЯРНО: Че "има кур зарезени." (ДЕМЕК, ЧЕ НЯМА НЯМА НЯМА ЗАРАЗЕНИ) и че всички тея са СМЕШНИЦИ>>> управляващи и щабове и т.н.

Не виждам къде аз псувам? къде? или е трябва да напиша "пенис" или "мъжки полов орган"
Някъде да се вижда да обиждам някой в сървъра? Не нали?
Да виждате неправомерен ГАГ? Да нали?
Все едно да вземем ситуация в която ръшваме мятаа се флаш и има Team Flash и по-микрофна се чува" ее да **а Ма*ка му да е** и флаша" ,нормално е случва се на всекиго....Ако и това заслужава гаг то значи гагнете всички и да се приключва с тоя Цс.

Tук виждате дори неграмотно изписана причина за Гаг от админа "spuva"? ?
[натисни тук]

Тук въпроса е,че без дори да попита или да дойде и в другия теам и да види за какво става въпрос човека гагва ей така, иначе когато има ситуации когато се псува, когато се ругае по микрофона, когато се чака до последно винаги не си видял нали така админе?
Защо тук [натисни тук] в твое присъствие този обижда и не го гагваш? А е нужно да се качва във форума? ще отговориш ли админе?

Тъй като това не му е първия път и реших,че той няма да се прави на интересен в сървъра и който не му отърва,не че го е обидил или псувал а просто защото не го е кефил да го Гагва и винаги да минава метър:

Ето въпросния админ и преди известно време как е поставял неправомерни два гага в рамките на 2дни:
[натисни тук]

Ето и с демо: [натисни тук]


П.П. След това се опитах да получа обяснение:
[натисни тук]
"Не го интересувало" не ми пиши.. няма какво да ти обяснявам"
[натисни тук]
Като го попитах да ли е вникнал в ситуацията изведнъж от "не го интересувало" премина в "запознат съм със ситуацията"
След като той подканва "давай оплачи се" - аз го разбирам така: "Да ли са ми картбланш да си правя каквото аз преценя като за обида и кое да не прецянявам като обида.

В единия случай Обиждат пред очите му няма проблем, аз трябваше да кача снимка във форума за да го гагнат sls.sonq, в другия случай без да има конкретна обида към някого от сървъра отнасям няколко часов гаг.

Админ който влиза само за да си прави фраговете и да не го интересува какво се случва в 95% от случаите и в останалите 5% да гагва за най-детското просто защото явно му е криво и да не те попита аджеба какво/защо/как...за мен не трябва да е админ!


Lummox: Ти сериозно ли? Съвсем нормално е да те гагне за цинизъм. И като си говорил по микрофона за какво ти е трябвало да го пишеш?!?!?! Напълно е нормално да те накаже , просто се заяждаш с Админа.

Пак повтарям той не от нашия тийм и не знае ситуациата, а изважда от контекста една думичка и решава да гагне без да попита или пък да предопреди, да каже просто: е приятел виж какво не е приятно да пишеш такива неща или просто е забранено. За първи път виждам някой да е гагнат за конкретната дума. Нито съм опитал да го провокирам нито нищо...

И изобщо не се заяждам с никого тук въпроса е принципен, защо едни гагва за едното нищо при това ме знае как играя знае че не съм от лекетата влизащи да избиват комплекси... други ги помилва в негово присъствие докато обиждат и псуват, прикачил съм скрийшота.


[ Редактирано чт май 14 2020, 08:13 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27031}
MAXIPOOL
чт май 14 2020, 09:45
Регистриран потребител #32892
Регистриран: нд мар 25 2018, 05:14
съобщения: 5
бях гагнат без причина

от админ: BLAADE7777
Prichina: Reklama.
[GAG INFO] Gagnat si na 14.05.2020 ot BLADE777, ostavashto vreme:
168 chas(a). Prichina: Reklama.

Демо няма нито снимка, не съм рекламирал абсолютно нищо !


Остава!
Демото е автоматичо и го представяш ти. Намира се в инсталационната ти папка.
И още ли си тука? => [натисни тук]



[ Редактирано пт май 15 2020, 02:51 ]
Най-отгоре
{SENDPM=32892}
Niklaus
нд май 17 2020, 12:43
Регистриран потребител #33026
Регистриран: пн май 21 2018, 05:50
съобщения: 7
ник: Niklaus
сървър: dust2
причина: крашна ми цс-а на ларгод вижда се и на демото
админ: veronica / quattro
[натисни тук]
[натисни тук] на тази снимка долу вляво се вижда снимка която бях направил когато ми крашна цс-а но запазих тази на нейно място по погрешка.
снимките на Вероника
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]

Компромисен вариант - банът ще си изтече (24 часа), без да се удължава на 5 или 10 дни! Постарай се при следваща проверка да не крашне. Успех

[ Редактирано нд май 17 2020, 03:01 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33026}
sno0oze
ср май 20 2020, 09:21
Регистриран потребител #19053
Регистриран: вт окт 04 2011, 03:10
съобщения: 1
KO
dust2
[натисни тук]

Mr.DeV1l: Моля да ни обясниш , каква е програмата (Found CDHack Loader (Forensics) която ти излиза в wargode. Линк: [натисни тук]

[ Редактирано ср май 20 2020, 10:38 ]
Най-отгоре
{SENDPM=19053}
Nix
чт май 21 2020, 01:44
Регистриран потребител #24547
Регистриран: вт юни 18 2013, 09:50
съобщения: 120
Ник на админа: Kris_9087.
Причина за оплакването.aim...
Сървър. DM
Доказателство. [натисни тук]

Премахнат!

[ Редактирано чт май 21 2020, 02:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=24547}
Nobody94
пт май 22 2020, 05:58
Регистриран потребител #34872
Регистриран: пт май 22 2020, 05:42
съобщения: 1
Моя ник: Nobody

Сървър: Jailbreak

Ник на админа: BLADE777

Причина за оплакването: Не съм напълно сигурен за причината, поради която бях баннат за цяла седмица, но има две възможни. Първата е, че споменах, че един от играчите не е добър надзирател, което си е лично мое мнение и по никакъв начин не съм обидил играча. Втората по-вероятна причина е, че съм бил баннат за използване на непозволени средства. По време на последния си дуел, който в края на демото може да се види, нарочно бях започнал да следя съперника си през моста, върху който стоях, за да видя дали админът ще има някакви подозрения относно начина ми на игра. Ако точно заради това съм бил баннат, тогава очакванията ми са били оправдани. Очевидно е, че въпросният админ не е способен да различава wall хакери от нормални играчи, които умеят да използват звука на стъпките в играта. Моля демото да бъде прегледано от по-компетентен член на екипа.

Доказателство: [натисни тук]

Премахнат!

[ Редактирано нд май 24 2020, 01:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34872}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System