Добре дошли

Потребителско име:

Парола:

Запомни ме

[ ]

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване относно Гаг (поставен от ВИП)
Редактори:Kobri, ATAKA-, Lucky, SleepWalker, ATAKA, perfektnoto savur6enstvo, Logitech_, BaDaZz, Lummox, Could I Have This Kiss Forever, SleepWalker-, Mr.DeV1l, Xfirb, StuntLife
Темата е затворена
Автор Отговор
x6tence
чт май 21 2020, 10:14
Регистриран потребител #34325
Регистриран: пт мар 13 2020, 09:10
съобщения: 1
Здравейте ппц не бих се обърнал за нещо такова тук, но тъй като е неприятно като ти изтече випа да получаваш slay - gag почти всеки ден без причини ще постна 1 оплакване към един хубавец с nick JiKTaK_MadaFaka`. Преди по малко от 15 мин. гагна 3-ма в Massive като един от тях бях аз. Качвам ви и демо, което искам да погледнете и да ми кажете къде виждате да съм обидил или да съм писал точно него.
Също така бих искал да се вземат мерки спрямо неправомерното използване на права срещу хора, които не са си платили за да играят... [натисни тук] - Линк за сваляне (това е демото от папката cstrike!!).

Нямам никакви оплаквания към екипът от Админи само към Виповете, които смятат, че са нещо повече от останалите.
Най-отгоре
{SENDPM=34325}
perfektnoto savur6enstvo
пт май 22 2020, 08:12
Staff
Регистриран потребител #18772
Регистриран: вт авг 23 2011, 09:00
съобщения: 59
Ползвай тази тема [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=18772}
ATAKA
пт май 22 2020, 08:50
HEAD AдМИН

Регистриран потребител #10615
Регистриран: нд сеп 20 2009, 08:03
съобщения: 660
В допълнение към колегата, ако си вземеш само "Защита на ника с парола в игра" = Member, ще си решиш всякакви проблеми с такива големи деца
Най-отгоре
{SENDPM=10615}

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF