Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
.S!ckBoY^
нд апр 19 2020, 09:46
Регистриран потребител #34611
Регистриран: ср апр 08 2020, 01:22
съобщения: 3

Ник в игра:.S!ckBoY
Сървър в който искате да сте админ: zombie.sector.bg:27015
Вашето име: Георги
Актуална снимка:
Години:18
Време, което може да отделите за игра: 5-8часа,сега по време на карантината и повече.
Град: Гоце Делчев.
С какво се занимавате: Ученик,кикб
С какво бихте допринесли за развитието на сървара:Мога да помагам на останалите newbieta за информация относно всичко което е свързано със сървара и за ставането на Вип,както и на виповете ако имат някои затруднения!Обичам да чета и говоря,затова говоренето и четенето на проблемите на останалите няма да е пречка за мене!Ще наказвам и премахвам хора които обиждат или пречат на останалите да се забавляват,но първо ще се уверявам че са предупредени поне веднъж,защото ако си правя своеволието да премахвам без предупреждение,няма да има кой да играе в сървара!Дори без админ аз съм казал на доста мои приятели да влизат в сървара,чрез това пак съм допринесъл на сървара поне малко!Ако има някой въпроси от сървара и не иска да пише в чата на цс,ще му дам скайп в който може да пише на лично без никакъв проблем да правя!Играя цс от 1 клас,И съм доста опитен играч!Мога да помагам и на другите да научат нещо от мене!Ще допринасям само добри и положителни емоции в сървара,за да може хората които играят да се връщат в сървара и да играят всеки ден!За хакерите,ще има бан на Ip,аз имам опит в някой програми за търсенето на Ip адресите!Ще давам помощ на новите играчи,дори и ако трябва да ощетявам себе си.Малки или големи за мене няма значение,ще помагам колкото мога и ще се старая винаги да има позитивизъм винаги когато съм в играта!😀
Най-отгоре
{SENDPM=34611}
Lud li si be `
ср апр 22 2020, 03:32
Регистриран потребител #31536
Регистриран: ср яну 04 2017, 01:18
съобщения: 9
Ник в игра: Lud li si be `
Сървър в който искате да сте админ: Normal, Massive, GunGame
Вашето име: Иван
Актуална снимка:
Години: 29
Време,което мога да отделям - 4 часа и повече всеки ден !
Град: Кюстендил
С какво се занимавате: Работя - Оперативен Дежурен
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Ред , спокойна и забавна игра без напрежение. Поздрави!

[ Редактирано сб май 23 2020, 09:34 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31536}
Ka6kaval*Turist
чт апр 23 2020, 12:54
Регистриран потребител #34507
Регистриран: пн мар 30 2020, 02:24
съобщения: 1
Ник в игра:.Ka6kaval*Turist
Сървър в който искате да сте админ: Dust 2 Only #7
Вашето име: Маноел
Актуална снимка:
Години: 29
Време, което може да отделите за игра: 2-3часа,сега по време на карантината и повече.
Град: София
С какво се занимавате: Собственик на консултантска и инвестиционна компания
С какво бихте допринесли за развитието на сървара: Играя тази игра от самото и създаване 1999г. мисля че за толкова години съм успял да развия ценни качества и добър опит. От позицията на човек на потчти 30г. семеен с дете и от опита ми в решаването на проблеми в реалния бизнес имам добра преценка за ситуациите и държанието на хората. Мога да наблюдавам безпристрастно играчите и при необходимост да ги предупреждавам и сътветно наказвам в краен случай. На този етап мога да съм основно полезен по време на карантината, след това зависи как ще върви икономиката.

Най-отгоре
{SENDPM=34507}
Blood_tonkata245
нд апр 26 2020, 05:57
Регистриран потребител #34745
Регистриран: нд апр 26 2020, 01:30
съобщения: 2
Ник в играта:Blood_tonkata245
Сървър в който искате да сте админ:jailbreak extreme
Актуална снимка:
Години: 13
Време което може да отделите за игра: 5 до 11часа
Град:София
С какво се занимавате: Учене
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Добра игра, разбирателство и ще помагам, и ще помагна на най-добрият cs 1.6 сървър с каквото мога
Пиша го отнова защото обърках регистраците ми
Най-отгоре
{SENDPM=34745}
*SkuLL
нд май 10 2020, 09:06
Регистриран потребител #34762
Регистриран: вт апр 28 2020, 12:26
съобщения: 4
Ник в игра:*SkuLL
Сървър в който искате да сте админ:SECTOR.BG JailBreak Extreme
Вашето име:Ерик
Актуална снимка:
Години:17
Време, което може да отделите за игра:Над 5-6 часа
Град:Смолян
С какво се занимавате:Уча
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра:Добра игра , разбирателство и винаги бих помогнал на играчите ако имат проблеми.
Най-отгоре
{SENDPM=34762}
zZenom
пн май 18 2020, 01:32
Регистриран потребител #34291
Регистриран: пн мар 02 2020, 04:14
съобщения: 24
Ник в игра: zZenom

Сървър в който искате да сте админ: Jailbreak Extreme.

Вашето име: Александър.

Актуална снимка: Предпочитам да е на лично.

Години: На 16 години съм.

Време, което може да отделите за игра: През делничните дни 4-5 часа , а през почивните дни повече.

Град: Бургас.

С какво се занимавате: Занимавам се с учене.

С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: За развитието на сървъра общо казано, бих внесъл повече ред, баланс и забава. Играя в Jailbreak-a от 6 години, запознат съм с правилата и мисля , че имам достатъчно . Ще направя така че, да имат комфорт играчите. Знам, че това е голяма отговорност, ще се постарая да запазя добро отношение и да оправдая оказаното доверие. Също така и ще помагам на новите играчи и на тези , които имат оплаквания. Ще наказвам играчите провалящи удоволствието на останалите ( особено сутрин ) чрез нарушаване на правилата - фк , ретри и т.н.

Най-отгоре
{SENDPM=34291}
Night Lovell
пн май 18 2020, 03:34
Регистриран потребител #32221
Регистриран: нд авг 20 2017, 12:36
съобщения: 9
Ник в игра: Night Lovell

Сървър в който искате да сте админ: Jailbreak Extreme.

Вашето име: Христо

Актуална снимка: [натисни тук]

Години: На 25 години съм.

Време, което може да отделите за игра: През делничните дни около 3-5 часа най-много, през почивните, предполагам, че повече

Град: Бургас.

С какво се занимавате: Работя

С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: За първоначално бих гледал да има разбирателство между играчите, да се спазват съответните правила на сървъра, да наблюдавам за спазването на добрия тон и като цяло общо казано да помагам за развитието на самия сървър..
Най-отгоре
{SENDPM=32221}
simona izz back
ср май 20 2020, 11:34
Регистриран потребител #34276
Регистриран: нд фев 23 2020, 08:04
съобщения: 3
Ник в игра:simona izz back
Сървър в който искате да сте админ: classic
Вашето име: Simona
Актуална снимка:
Години:19
Време, което може да отделите за игра: ежедневно
Град: nürnberg(Германия)
С какво се занимавате: Фризьор
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: намалявяне на недоволни играчи и допринясяне за по приятната игра на играчите
Най-отгоре
{SENDPM=34276}
Samarov
пт май 22 2020, 12:07
Регистриран потребител #28137
Регистриран: сб дек 13 2014, 09:15
съобщения: 4
Ник в игра: Sweet Valute , LilMercyGOD
Сървър в който искате да сте админ: Zombie
Вашето име: Росен
Актуална снимка: давам на лс
Години: 16
Време, което може да отделите за игра: 3-4 часа на ден
Град: Велинград
С какво се занимавате: Все още уча
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Приятни условия, наказване на заслужилите, имам опит от мода - разбирам достатъчно. Напоследък имам лична работа и не съм много активен във въпросния сървър, но това е поправимо(разбира се)

Поздрави!


[ Редактирано пт май 22 2020, 12:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28137}
Benz-a
пт май 22 2020, 05:11
Регистриран потребител #34712
Регистриран: нд апр 19 2020, 08:34
съобщения: 1
Ник в игра: Benz-a
Сървър в който искате да сте админ: War3FT
Вашето име: Мартин
Години: 27
Време,което мога да отделям - 2 часа и повече всеки ден !
Град: София
С какво се занимавате: Работя
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Ред , спокойна и забавна игра без напрежение. Поздрави!
Най-отгоре
{SENDPM=34712}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System