Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
pencheloti
пт май 22 2020, 07:26
Регистриран потребител #16868
Регистриран: нд яну 16 2011, 07:50
съобщения: 6
Ник в игра: pencheloti
Сървър в който искате да сте админ: WAR3FT [10LVL] [SaveXP]
Вашето име: Пенчо Радковски
Актуална снимка: качена на линка предоставен от форума
- качвайте тук - [натисни тук]
Години: 37
Време, което може да отделите за игра: 5-6 часа на ден
Град: София
С какво се занимавате: Предприемач - Собственик на Ескейп стаи
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: В ежедневието, в което желая средно по 20 човека да убия на ден точно този сървар ми дава утехата от която имам нужда. Играя CS от повече от 20 години но точно този mode ме върна в играта преди четири пет години. Винаги гледам да съм VIP потребител и да подпомагам този сървар, защото не мога да си представя живота без него. Като потребител често се дразня на играчи, които развалят играта и не познават правилата на сървара. Винаги искам отборите да са равностойни така че да се получава забавна игра. Не понасям обидите и не ги толерирам. Винаги съм справедлив и следвам пдословно правилата на играта, защото вярвам в законите и тяхното значение. Имам си и минуси, за съжаление не разбирам от хакове, не знам как се ползват и съответно как да ги хващам. Не познавам командите на сървара, но ако някои ми посочи четиво, не ми е проблем да се науча, стига да не е свързано с програмиране, тъй като това ми е изключително неприятна дейност.
Ще се радвам да стана част от екипа.
Благодаря ви за отделеното време за разглеждане на молбата ми.

Най-отгоре
{SENDPM=16868}
Str82DHeaD
сб май 23 2020, 12:55
Регистриран потребител #33157
Регистриран: ср юли 18 2018, 02:46
съобщения: 28
Вашето име: Ивайло
Актуална снимка: профилната
Години:34
Време, което може да отделите за игра: Предимно вечер към момента - 3-5 часа.
Град: София
С какво се занимавате: Linux System Administrator
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Коректно отношение към потребителите, както и съпорт на сървърите, ако е необходимо А и късно през нощта често няма админи и се усеща липсата тогава.

[ Редактирано ср май 27 2020, 09:57 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33157}
Waffen-SS DDeMoH
сб май 30 2020, 11:53
Регистриран потребител #34747
Регистриран: нд апр 26 2020, 05:10
съобщения: 10
Ник в игра: foK
Сървър в който искате да сте админ: GunGame [Combos] 18+
Вашето име: Стоян
Актуална снимка: Ще я дам при поискване от главен на лично.
Години: След няколко дни 18
Време, което може да отделите за игра: 4-5 часа на ден.
Град: Бургас
С какво се занимавате: Предимно с учене за сега.
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: По-спокойна и приятна игра.Съдействие на играчите при затруднения във връзка с играта.Разрешаване на спорове и конфликти между играчи!

[ Редактирано сб май 30 2020, 11:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34747}
Unlimited Power Paladine
пн юни 08 2020, 11:46
Регистриран потребител #25402
Регистриран: нд окт 27 2013, 04:45
съобщения: 39
Ник в игра: Unlimited Power | Paladine
Сървър в който искате да сте админ: Global Dust2 Classic
Вашето име: Иван
Години: 24
Време, което може да отделите за игра: 3-4 часа/ден
Град: Pescara, Italy
С какво се занимавате: Web System Developer
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Този сървър е много хубав, от както го има нон-стоп играя там..За ѫалост често има хакери (въпреки опцията да повикаш админ, демо в форум и т.н...) и не моѫем да се насладим на играта както трябва..Бих искал да помогна с следене за спазване на правилата, наказания за тези,които не ги спазват и с всичко друго,което е необходимо и което ми е по силите. Бил съм админ в много вериги и за много време (пример cs.man1a.bg) и знам за какво става въпрос.
Най-отгоре
{SENDPM=25402}
simona izz back
вт юни 09 2020, 09:07
Регистриран потребител #34276
Регистриран: нд фев 23 2020, 08:04
съобщения: 3
Ник в игра:simona izz back
Сървър в който искате да сте админ: Classics
Вашето име: Simona
Актуална снимка:
Години:19
Време, което може да отделите за игра: ежедневно
Град: Nürnberg(Germany)
С какво се занимавате: фризьор
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Решаване на проблеми,помощ на новите играчи,намаляване на пречещите играчи,предотвратяване на конфликти,честна игра,+всеки месец ВИП.Поздрави Симона!


[ Редактирано сб окт 24 2020, 05:24 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34276}
Pukejoy
ср юни 10 2020, 12:53
Регистриран потребител #34930
Регистриран: вт юни 09 2020, 07:04
съобщения: 16
Ник в игра:Pukejoy
Сървър в който искате да сте админ:SECTOR.BG JailBreak Extreme
Вашето име:Тони
Актуална снимка:бих дал на лично
Години:13
Време, което може да отделите за игра:Над 6-7 часа
Град:София
С какво се занимавате: Занимавам се с учене
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра:Винаги бих помогнал на играчите ако имат проблеми, добра игра и разбиране
Най-отгоре
{SENDPM=34930}
Ivancho
пт юни 12 2020, 12:17
Регистриран потребител #34843
Регистриран: чт май 14 2020, 03:20
съобщения: 2
Ник в игра: Ivancho
Сървър в който искате да сте админ: SECTOR.BG JailBreak Extreme
Вашето име: Иван
Актуална снимка: бих дал на лично
Години: 14
Време, което може да отделите за игра: По 4-5 часа, но не всеки ден
Град: София
С какво се занимавате: Занимавам се с учене
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Ако има нов в сървъра да му помагам, и да следя за обиди и псувни.
Най-отгоре
{SENDPM=34843}
Nike-Original
нд юни 14 2020, 05:29
Регистриран потребител #33934
Регистриран: вт сеп 10 2019, 03:40
съобщения: 1
ик в игра: `Nike-Original
Сървър в който искате да сте админ: Zombie Plague
Вашето име: Dancho
Години: 18
Време, което може да отделите за игра: 5-6 (През почивните дни повече)
Град: Carevo
С какво се занимавате: уча
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: Спокойна игра за всички в сървъра.Помагам на новодошлите играчи, и притежавам всички изисквания и качества да заема поста.
Най-отгоре
{SENDPM=33934}
shroud
чт юни 18 2020, 02:51
Fun Admin
Регистриран потребител #34187
Регистриран: вт яну 28 2020, 11:28
съобщения: 18
Ник в игра: Shroud

Сървър в който искате да сте админ: Jailbreak Extremе
Актуална снимка: на лично
Вашето име: Христо

Години: 15

Време,което може да отделите за игра: Всеки ден 4,6 часа

Град: София

С какво се занимавате: Уча

С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: С кандидатурата си искам да осигуря една приятна игра за всеки един играч. По този начин ще, оползотворя собственото си свободно време, подпомагайки на новодошлите играчи, които имат желание за развиване в дадения сървър. Имам 3 годишен опит и притежавам всички изисквания и качества да заема поста, както много идеи за качественото му развитие.
Най-отгоре
{SENDPM=34187}
EneMieSAllEyez0nMe
нд юни 21 2020, 09:11
Регистриран потребител #34181
Регистриран: пт яну 24 2020, 12:28
съобщения: 3
Ник в игра: EneMieSAllEyez0nMe
Сървър в който искате да сте админ:Normal
Вашето име: Ивайло
Актуална снимка:
- качвайте тук - [натисни тук]
Години: 22
Време, което може да отделите за игра: 5-6 часа
Град: София
С какво се занимавате: Уча и работя
С какво бихте допринесли за развитието на сървъра: От доста време забелязвам , че има недостиг на админи... Повечето са големи хора , които имат семейства и лични ангажименти , явно това ги възпрепятства да влизат и да следят за реда и дисциплината в сървъра! Вечер , когато играя повече в сървъра е само Дракс , той смогва да запази добрата игра , но не мисля , че той може да държи всичко под контрол, защото преди да влезе той в сървъра е анархия! Псува се , летят майки и полови органи на килограм , когато той влезе повечето се покриват и мълчат! Играя ЦС от доста години! В сектора играя вече толкова време , че познавам всички играчи! Бих направил всичко необходимо за развитието на сървъра , защото обичам играта , а и в нормал сървъра влизат доста мой приятелчета от преди години! Бил съм админ в доста вериги , но в последствие спрях да играя за доста дълго време.Бил съм админ в BLOODFIRE ,CS-bg-info , веригата от която познавам повечето играчи в сървъра - ма3х и още други , които не мога да се сетя! Пуснах кандиатура преди месеци , но тя не беше одобрена , може би защото нямах достатъчно игра в сървъра! Както казах горе - познавам играчите , нямам конфликти с никого , запознат съм с правилата на сървъра и мисля че бих бил полезен , и то доста! Още един човек в екипа би бил от ползва предвид многото играчи ,все различни и естествено ВИП , които не могат да бъдат гагнати от мен , защото и аз самият съм такъв! Админите ме познават , знаят , че съм редовен и комуникативен! Надявам се този път молбата ми да бъде удовлетворена и заедно да запазим веригата , за да може и децата ни да играят нашата любима игра , за да не бъде поредната играя , която остава в историята! Благодаря за вниманието ! Бъдете здрави!

Най-отгоре
{SENDPM=34181}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System