Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Unlimited Power Paladine
чт май 28 2020, 12:10
Регистриран потребител #25402
Регистриран: нд окт 27 2013, 04:45
съобщения: 39
Здравейте, не знам дали пиша на правилното място, но исках да питам(или предлоѫа) дали моѫе да се скрие "/calladmin" в глобал сървърите когато го пишеш в чата, така че да не виѫда "хакерат"..
Благодаря за вниманието,
Paladine
Най-отгоре
{SENDPM=25402}
nAk yMpEx
чт май 28 2020, 12:46
Classic Admin
Регистриран потребител #31178
Регистриран: вт сеп 27 2016, 10:00
съобщения: 44
Не съм напълно сигурен, че е възможно, но и, каква точно би била целта на това? Ако не го види и остане в сървъра или ако го види, но все пак остане, ще влезе някои от нас и ще го банне. Ако го види и напусне сървъра, винаги можеш да качиш, направеното демо в темата (както правиш винаги до сега) и нарушителят ще бъде санкциониран (както го правим винаги до сега)

[ Редактирано чт май 28 2020, 12:46 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31178}
Unlimited Power Paladine
чт май 28 2020, 05:50
Регистриран потребител #25402
Регистриран: нд окт 27 2013, 04:45
съобщения: 39
nAk yMpEx написа ...

Не съм напълно сигурен, че е възможно, но и, каква точно би била целта на това? Ако не го види и остане в сървъра или ако го види, но все пак остане, ще влезе някои от нас и ще го банне. Ако го види и напусне сървъра, винаги можеш да качиш, направеното демо в темата (както правиш винаги до сега) и нарушителят ще бъде санкциониран (както го правим винаги до сега)

Здравей, не винаги мога да направя демо, ако няма място в неговият отбор, опитвам се винаги но..Вчера ми писаха едни приятели и аз влезнах да направя демо, през това време някой бе написал опцията и хакерат е избягал..
Най-отгоре
{SENDPM=25402}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System