Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Iztok[4]Life
сб авг 08 2020, 10:33
Регистриран потребител #31265
Регистриран: пт окт 21 2016, 10:38
съобщения: 69
Здравейте!

Наскоро се завърнах в гънгейма и си взех VIP (който ти дава броня и каска). Това което забелязах обаче е, че в момента в който направя фраг, бронята и каската моментално изчезват. Тъй като съм от по-опитните играчи, в 90% от случаите винаги убивам някого преди да бъда убит, т.е в случая на практика играя без броня и каска, макар и да съм си платил за VIP. Не ми се струва много честно и удачно. Няма ли как да се оправи това?

P.S. VIP-ът би трябвало да дава и тежест във вота на следващата карта (x5), поне спрямо страницата с екстри, но и това не е в сила. Накрая излиза въпросът, какъв е смисълът от VIP в Gungame?

[ Редактирано сб авг 08 2020, 10:36 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31265}
Kobri
ср авг 12 2020, 10:58
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Здравей,

Сигурен ли си че не изчезват само визуално от екрана?

За вота ще се опитам пак да ви сложа плъгина от класиците с номинациите и тежестта на вип гласовете, но поне преди водеше до зацикляне на сървъра след края на мапа

А колкото до смисъла, друго си е да имаш резервирано място, титла, админски команди и т.н.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Iztok[4]Life
ср авг 12 2020, 12:11
Регистриран потребител #31265
Регистриран: пт окт 21 2016, 10:38
съобщения: 69
Здравей,

Категорично съм сигурен, играя от над 10 години в гънгейма и плъгинът и сървърът са ми до болка познати. Зануляват се, това лесно може да се тества - убий някой и се остави да те целят по главата с някое от узитата да видим дали ще чуеш каската Нямаше да пиша тема и да ти губя времето, ако не бях сигурен.

За смисъла съм съгласен, но все пак сме 2020 Гънгейма вече е почти невъзможно да бъде напълно пълен, така че резервираният слот няма особен смисъл за там, админските команди не са нужни, тъй като дори да слейнеш някого (ако е нарушител), то той се ражда веднага, а да въртиш хора от другия отбор също няма особен смисъл В случая не е това въпросът, а чисто и просто каската и бронята

[ Редактирано ср авг 12 2020, 12:18 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31265}
Kobri
пт авг 14 2020, 04:43
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Имаш ли спомен този бъг с бронята в гг за който говориш дали се е появил веднага след преминаването на РЕХЛДС платформата?

Помня че оригиналния ГГ плъгин не беше съвместим и едвам го подкарахме, а тези които са пренаписаните версии за рехлдс бяха доста постни откъм функции и доста неща на които сте свикнали липсваха
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Iztok[4]Life
пт авг 14 2020, 06:01
Регистриран потребител #31265
Регистриран: пт окт 21 2016, 10:38
съобщения: 69
Здравей,

Не съм напълно сигурен, тъй като преди ъпдейта не бях ВИП в този сървър. Спомням си обаче, че всеки тръгваше с броня (без каска) в началото, без дори да е Sector Member. Това изчезна след ъпдейта и випът в действителност дава броня и каска, но след фраг се зануляват.

Като цяло в момента сървърът върви доста гладко и всичко е наред, единствено този бъг. Преди даже имах редовни проблеми с влизането, просто не ми зареждаше сървъра и не можех да се connect-на, а не бях баннат и след 4-5 рестарта на CS-а се оправяше (най-вероятно заради атаките на онези келеменца). Поне това вече го няма

[ Редактирано пт авг 14 2020, 06:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=31265}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System