Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
SleepWalker
чт юли 23 2020, 09:45
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

 
p0ku* написа ...
Само да кажа, че човек може да играе цял ден с wall и на демото му няма да се вижда, че го е пуснал. Да качиш демо и да кажеш "ето, нямам хак" не е аргумент. Пробвайте да играете на лан с ботове с wall или дори с cd hack, направете си демо и после го изгледайте. Админите да го имат предвид.
 
 
Ясно ни е, че на демото няма как да прозират стените. Идеята на това да се качва демо е, за да може да се прегледа цялостната игра на играча, а не само определени рундове, през които е наблюдаван от админа, и при необходимост да се преглеждат определени моменти по няколко пъти. 
 
 
 
 
oT 100 MeTpa B 0koTo написа ...
админа никнейм: Feline получавам бан за незнам кой път 20 часа 72 часа последния път даже друг играе с ника на админа и ме банна и понеже неможе да ме бане за много време после друг ми удължава наказанието е за какво и от кого да се оплача като всеки си прави квото му скимне .Оставете ме най после на мира бе вие ненормални ли сте какво. И като ви поствам демота нема нито отговор нито нищо никой не гледа нищо. На следващото демо ми написа че ме банва за : Причина не дава wargod. Къф варгод кви 5 лева бе пиленце кога го поиска искам да прегледаш демото нито има съобщение в чата на отбора нито от админ + това че има и войс комуникация ако не знаеш по дефаулт е "к" ,а ако си го написала на теам чата да забравяш нещо че сме от различни отбори и не мога да чета чата на терористите ...А ми друг е въпроста ако си говорила със себе си , извинявай ама стваш досдна пъпка §@%@ ми Заяждаш ли се какво причините ти стават все по-абсурдни и по- абсурдни то не беше аймове то не беха уалове сега какво е ? нямам нищо повече от команда hud-draw 0 за да ми е по забавно. [натисни тук]
 
Ясно е написано, че при недаване на WarGod следва бан. Изцяло твой проблем си е, че играеш на hud_draw 0 и не си видял чата. Дай доказателства, за това кога друг е играл с ника на админа, за да бъде разгледан случая. Така на думи само не става. Внимавай с епитетите.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
oT 100 MeTpa B 0koTo
чт юли 23 2020, 01:30
Регистриран потребител #33403
Регистриран: чт ное 15 2018, 09:54
съобщения: 5
SleepWalker написа ...


<div> </div>
<div>
<div>
p0ku* написа ...
Само да кажа, че човек може да играе цял ден с wall и на демото му няма да се вижда, че го е пуснал. Да качиш демо и да кажеш "ето, нямам хак" не е аргумент. Пробвайте да играете на лан с ботове с wall или дори с cd hack, направете си демо и после го изгледайте. Админите да го имат предвид.
</div>
<div> </div>
<div> </div>
<div>Ясно ни е, че на демото няма как да прозират стените. Идеята на това да се качва демо е, за да може да се прегледа цялостната игра на играча, а не само определени рундове, през които е наблюдаван от админа, и при необходимост да се преглеждат определени моменти по няколко пъти. </div>
</div>
<div> </div>
<div> </div>
<div> </div>
<div> </div>
<div>
oT 100 MeTpa B 0koTo написа ...
админа никнейм: Feline получавам бан за незнам кой път 20 часа 72 часа последния път даже друг играе с ника на админа и ме банна и понеже неможе да ме бане за много време после друг ми удължава наказанието е за какво и от кого да се оплача като всеки си прави квото му скимне .Оставете ме най после на мира бе вие ненормални ли сте какво. И като ви поствам демота нема нито отговор нито нищо никой не гледа нищо. На следващото демо ми написа че ме банва за : Причина не дава wargod. Къф варгод кви 5 лева бе пиленце кога го поиска искам да прегледаш демото нито има съобщение в чата на отбора нито от админ + това че има и войс комуникация ако не знаеш по дефаулт е "к" ,а ако си го написала на теам чата да забравяш нещо че сме от различни отбори и не мога да чета чата на терористите ...А ми друг е въпроста ако си говорила със себе си , извинявай ама стваш досдна пъпка §@%@ ми Заяждаш ли се какво причините ти стават все по-абсурдни и по- абсурдни то не беше аймове то не беха уалове сега какво е ? нямам нищо повече от команда hud-draw 0 за да ми е по забавно. [натисни тук]
</div>
<div> </div>
<div>Ясно е написано, че при недаване на WarGod следва бан. Изцяло твой проблем си е, че играеш на hud_draw 0 и не си видял чата. Дай доказателства, за това кога друг е играл с ника на админа, за да бъде разгледан случая. Така на думи само не става. Внимавай с епитетите. </div>



Ама ти сериозен ли си бре няма искане на уаргод а има бан . И на демото ясно се вижда ама няма кой да ги преглежда и си изсмуквате некви наказания от пръстите всеки път. Ето така си вършите работата с преднамерени действия спрямо някой хора .Всъщност за да си вършите работата трябва да умеете да го правите а 90 процента даже не знаят че са си пуснали ЦС ... админи са само с присъствие по картите. И какво означава да внимавам се епитетите "ЧЕП ЗА ЗЕлийе не става от ВАС" 90 процента от случаите
Проблема е че моя reaction time e 0.211сек а нейния е 2.999 сек и със авп-то и пръснах тиквата няколко пъти те това е ,ето ти една снимка със резултат който далеч не най силният ми защото не се зимам на сериозно
[натисни тук]
[натисни тук]

[ Редактирано чт юли 23 2020, 01:49 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33403}
zzuu
сб юли 25 2020, 07:06
Регистриран потребител #20685
Регистриран: сб фев 25 2012, 08:45
съобщения: 1
zEx | Drax
гаг
класик нормал
[натисни тук]

[ Редактирано сб юли 25 2020, 07:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=20685}
Brokera
пн авг 03 2020, 09:44
Регистриран потребител #34539
Регистриран: ср апр 01 2020, 09:20
съобщения: 7
Здравейте, снощи Админ : Feline ме гагна защото съм бил псувал - реално ситуацията е такава, че влизам аз в сървара и почвам да тропам един авер ( ние сме си приятелчета и така си говорим просто ) и ме гагнаха за псувня, да по-груб тон имах, но все пак не мисля, че е нормално да ме гагват за 3 дена, в крайна сметка не съм псувал админа?

И сега след като съм гагнат не мога да ползвам командите за които съм си платил като /swap,die,rs и най-вече MUTE - поне туй да мога да правя.

Айде малко по-сериозно, Felini?

ПС - Това се случи снощи по това време, а сега като влезнах е 72 часа и е променено на обижда админ? ХАХАХАХА , абе Вие серионо ли?!
Кога съм те обидил пък тебе???

Feline.: Гагът съм го поставила по повод на това ти изказване -
[натисни тук]
[натисни тук]
Относно командите - amx_die/swap/gag "nick" в конзолата.





Аве това са пълни глупости, сега се чудиш как да се оправдаеш, това е друга вечер, а повода е че Банна wanko0y + при положение, че сумати пъти те питах какво точно е туй wargods, понеже нито аз нито той сме запознати, пък ти ми написа ОМГ - и някви такива глупости, естественно, че ще се ядосам?!

Като цяло изобщо не ставаш за админ, не си вършиш работата коректно - ТОВА Е МНЕНИЕ, А НЕ ОБИДА - ДА НЕ МЕ ГАГНЕШ и във ФОРУМА.

И ПАК ПОВТАРЯМ, ТОВА Е ДРУГА ВЕЧЕР, ДИРЕКТНО СИ МЕ ГАГНА СНОЩИ ПОРАДИ ТЪПА ПРИЧИНА,А СЕГА Е ОЩЕ ПО-ТЪПА?!

Ти излена от сървара, нито съм писал директно към теб, нито нищо.
Мога да изказвам мнение колкото желая, все едно да кажа, че Бойко Борисов е тъп гъз, и да ме вкарат в затвора, аре по сериозно админчета

[ Редактирано пн авг 03 2020, 11:28 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34539}
SleepWalker
пн авг 03 2020, 11:31
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

Без значение е дали админът е в сървъра или не, обидата е факт. Командите можеш да си ги използваш чрез конзолата, както ти е написано по-горе. Във форума има тема за WarGods, ако се поразровиш малко ще я откриеш, не е трудно откриването ѝ. Относно работата на админа - предостави доказателство, за това че не се върши коректно. 
 
Наказанието остава.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Brokera
вт авг 04 2020, 05:02
Регистриран потребител #34539
Регистриран: ср апр 01 2020, 09:20
съобщения: 7
Абе няма да се занимавам с глупости, чакам си гага да мине и толкоз.
Живи и здрави
Най-отгоре
{SENDPM=34539}
slake
чт авг 13 2020, 09:11
Регистриран потребител #3969
Регистриран: сб авг 01 2009, 05:37
съобщения: 17
Ник на админа: ToHHu MoHHTaHHa
Причина за оплакването: Бан
Доказателство: [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=3969}
KOP - NEWPLAY
пт авг 21 2020, 10:36
Регистриран потребител #28757
Регистриран: нд мар 08 2015, 11:35
съобщения: 21
Ник: KOP - NEWPLAY
Вид наказание: бан ( не знам за колко време, остават около 130 часа )
Сървър: класик нормал
Админ: Lummox
Причина за оплакването: баннат съм явно на 16.08. Причината Е искане на уаргод и аз съм бил лефтнал. Не знам как е станало това , след като аз от 15.08 до 18.08 включително съм бил плътно на работа и не съм поглеждал цс-а. С lummox даже не съм се засичал по сървърите за час даже, камоли да е раЗговарял с мене по някаква тема.

SleepWalker: Lummox единствено е удължил вече поставеното, от друг админ, наказание.

[ Редактирано пт авг 21 2020, 11:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28757}
SpenaziC
пн окт 05 2020, 08:23
Регистриран потребител #35134
Регистриран: нд окт 04 2020, 03:08
съобщения: 1

Kicked :"Bannat si na 05.10.2020 ot Firefighter, ostavashto vreme: 23 chas(a) na war3 serveri i zasto pastavil ban mozici pazalusta snac ban
Най-отгоре
{SENDPM=35134}
-ThugLife-
вт окт 06 2020, 04:49
Staff & Forum Administrator

Регистриран потребител #27238
Регистриран: чт юли 17 2014, 06:35
съобщения: 237
Пиши по образец! Има го на първата страница - ще ти се обърне по-бързо внимание

There is a sample on the first page. Write on it to get your attention.
Най-отгоре
{SENDPM=27238}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System