Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
SleepWalker
ср ное 04 2020, 10:32
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

[quote] [quote] Дали пиша измислици? Трия коментарите ти, защото са безсмислени и само си чешеш пръстите. Сега пускам снимки като доказателство, да видим дали пиша измислици. [/quote1604520636 далеч си от истината,но както и да е.Мисля че бях ти казал да ти го пратя.Да видим какъв хак е това?Това е цфг за ак47 да не ти се пръска патрона на посоки.Ама ти от къде да знаеш това.Понеже лага беше много голям и го махнах. [/quote1604521817]
Още ли продължаваш да се правиш на остроумен и да ми опонираш?
Започваш да газиш надълбоко, внимавай да не се удавиш и да приключиш състезателна дейност

Дали е ЦФГ? От кога .ехе файловете са цфг?
 

Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Kobri
чт ное 05 2020, 12:21
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 820
Щом има "това", без значение дали е скриптче за махане на отката или очебиен хак.ехе, значи си имал наглостта да играеш с помагало и съответно ще си понесеш наказанието.

А за това че на всичкото отгоре си позволи и мен да занимаваш, ще имаш и бонус 2х времетраене, с възможност да клони към безкрайност ако не се извиниш писмено на всички потърпевши

Хайде със здраве!
Най-отгоре
{SENDPM=45}
thev0ice!
сб ное 14 2020, 04:31
Регистриран потребител #25263
Регистриран: пн окт 07 2013, 06:35
съобщения: 37
Connection accepted by 149.202.80.215:27015
Kicked :"Bannat si na 14.11.2020 ot S1mbol, ostavashto vreme: 24 chas(a). Prichina: wall."
Ник : THEV0iCE!
classic international dust2 - 149.202.80.215:27015

В смисъл на този индивид може ли директно да му се махнат правата или да казвам,че играя със стийм.
[натисни тук]

Премахнат!

[ Редактирано вт ное 17 2020, 07:37 ]
Най-отгоре
{SENDPM=25263}
tonio
пн ное 16 2020, 07:05
Регистриран потребител #34330
Регистриран: сб мар 14 2020, 06:00
съобщения: 3
Kicked by Console: "Beshe bannat ot ADMIN Logitech_."
Kicked :"Beshe bannat ot ADMIN Logitech_."
Completed demo
Причината е, че за него съм играл с wallhack.
демо : [натисни тук] - Линк за сваляне
Давал съм "wargod" сигурно на 5 други админа и не знам си какво.

Остава!

[ Редактирано вт ное 17 2020, 07:38 ]
Най-отгоре
{SENDPM=34330}
havier
сб ное 21 2020, 12:58
Регистриран потребител #16
Регистриран: пт фев 20 2009, 12:45
съобщения: 16
Така.
Някакъв филмар, наречен "ТоННи МоННтаННа" ме банна току-що заради "wall". Откъде-накъде? Къде е доказателството??? Всеки, който играе в gungame редовно, би се изсмял, ако му кажа, че Etta James е с хак.

Имате супер жалки сървъри, пичове. Истинските хакери като Black Sheep, NOOB, Ffross и sad не ги банвате, а банвате нормални играчи.

Докога? Как искате после да ви дам пари за услугата?

ОПРАВЕТЕ СИ ГРЕШКАТА ВЕДНАГА
Най-отгоре
{SENDPM=16}
SleepWalker
сб ное 21 2020, 01:52
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

havier написа ...
Така. Някакъв филмар, наречен "ТоННи МоННтаННа" ме банна току-що заради "wall". Откъде-накъде? Къде е доказателството??? Всеки, който играе в gungame редовно, би се изсмял, ако му кажа, че Etta James е с хак. Имате супер жалки сървъри, пичове. Истинските хакери като Black Sheep, NOOB, Ffross и sad не ги банвате, а банвате нормални играчи. Докога? Как искате после да ви дам пари за услугата? ОПРАВЕТЕ СИ ГРЕШКАТА ВЕДНАГА


Предостави си демото от последната ти игра в сървъра и попълни образеца.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
havier
сб ное 21 2020, 01:58
Регистриран потребител #16
Регистриран: пт фев 20 2009, 12:45
съобщения: 16
Аз трябва да давам доказателство, че съм невинен, а не той, че съм виновен, правилно ли разбирам - "Виновен до доказване на противното"?!

[натисни тук] - Линк за сваляне

Премахнат!

[ Редактирано сб ное 21 2020, 02:53 ]
Най-отгоре
{SENDPM=16}
wow.bravo.na.tebe
вт ное 24 2020, 04:17
Регистриран потребител #29945
Регистриран: чт яну 07 2016, 11:55
съобщения: 24

Некоммпетентен админ Stunt life ме слейва при оставащ round time и при положение че се стрелям до c4. При пойскано обяснение ме гагва моля подобни некъдърни и комплексирани индивиди да не ги правите админи ето демо [натисни тук] - Линк за сваляне За това ли плащаме комплексарите да ни пречат, моля за адекватни мерки и по точно отнемане на правата на подобни субекти. А и след това tosheca както се вижда на демото прави заядлив коментар админа не предприема нищо и ме гагва за 5 часа. Такива жалки хорица не би трябвало да са админи.
 
perfektnoto savur6enstvo: във връзка с оплакването от дадения админ , няма да му се махат чак правата за 1 слей, получава предупреждение за неправомерната реакция.Относно гага ти той се покачва на 2 дена , 1во https://cs.sector.bg/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?9306, 1.15 Забранено е писането тип Caps-Lock и 2ро можеш да видиш в темата за нарушители преди това другите ти красоти които си писал,гага е по-скоро предупредителен.


[ Редактирано вт ное 24 2020, 05:01 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29945}
[cs.sector.bg]LuCky
вт дек 01 2020, 03:44
Регистриран потребител #35215
Регистриран: пт ное 20 2020, 06:02
съобщения: 2
Бях баннат от StuntLife без причина и без да ми се направи wargods test.
По негово мислене съм бил с хак понеже на bruteforce на X мятаме като Терористи смоук и нападаме M бомба.След като метнахме смоук с няколко играча набихме на X и почнахме да стреляме към базата на CT през смоке и аз го ударих с калашника в главата след което него го е хванало яд или нещо такова и ме баннва директно, след баннването аз влезнах в играта пак да го попитам защо ме банна , а той ми търси демо което вече е изтрито и заместено от новото след като влезнах да го попитам защо съм баннат.

[натисни тук]

Това е последното демо което е записано от Массива и след като ме баннваш поне сложи причина в банна и напиши че трябва да си кача демото в сайта за преглеждане.

Значи другите админи могат да пускат по един тест на хората и всичко да е ок , а ти понеже си стафф да баннваш хората както си знаеш.
Лично ти си нпаравил тази тема [натисни тук]
и не я спазваш при положение, че теста ще реши всички проблеми и много добре знаеш,че от него измъкване няма.

Сега понеже ти не спазваш собствените си правила аз трябва да чакам 20 дена да ми мине малоумния ти банн и тези 10 лева отиват на вятъра който съм ги пуснал

Ако имаш нещо лично ми го кажи, а не прави курвенски номера и следващия път пускаи тест да не хабип времето и нервите на хората.

[ Редактирано вт дек 01 2020, 04:56 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35215}
StuntLife
вт дек 01 2020, 05:29
Регистриран потребител #33504
Регистриран: сб дек 22 2018, 10:56
съобщения: 14
Невинен човек БАННАТ С ПРИЧИНА : качи си демото в сайта не би направил всички тия заобиколни лайна !!!!
Да не говорим че беше и админ и знаеш как стоят нещата при бановете просто си мислиш че си по умен от нас
Най-отгоре
{SENDPM=33504}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System