Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Сървъри :: Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Премахване на безплатното получване на AWP при SuperVIP
Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
KOLIO CIGANINA
пн дек 07 2020, 03:30
Регистриран потребител #35149
Регистриран: вт окт 13 2020, 07:28
съобщения: 16
goshko написа ...

Със сигурност.
Даже напоследък лобирам за идеята да се ограничат awp-тата с мод до няколко в отбор, защото става 10-12 човека в отбор чакат със снайпер, 4-5 тичат напред да се стрелят.



Кажи ми, че не си ял нещо развалено и да си загубил разсъдъка? Ще си плащам аз и няма да мога да играя с АВП, защото някой дето не си е платил може? Или да имат предимство ВИП и Супер ВИП пред това обикновения юзър да не може да си купи АВП защото не си е платил на сектор? Серизно ли?

Brokera написа ...

Не, не съм.
Не виждам смисъл вече да плащам за супер вип екстри



Съгласен съм с казаното. Супер ВИП се плаща най-вече заради оръжия и АВП и Дийгъл 3-та врътка. Иначе ги получаваш по към 4-5, ами те тогава и другите ги имат с по 1 убийство на рунд.

И се връщаме на ВИП само и с 10лв караме 2 месеца със слот и пари при загубени рундове. Голям прас, че няма тиймфлаш - така или иначе след 3 пъти ти забранява да мяташ, ако флашкаш съотборниците.


SleepWalker написа ...


Brokera написа ...
Не, не съм. Не виждам смисъл вече да плащам за супер вип екстри
Като си взимаш безплатни оръжия и не харчиш пари, пак спестяваш и имаш предостатъчно за авп


Спестявам, ще харча двойно по-малко към сектор Добра идея.





[ Редактирано пн дек 07 2020, 03:36 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35149}
goshko
пн дек 07 2020, 07:54
Регистриран потребител #14543
Регистриран: пт яну 15 2010, 08:43
съобщения: 81
Теб какво те бърка с какво може да играеш и с какво не, като си еднакво неадекватен с всяко оръжие и основно влизаш да дразниш
Даваш там 33 стотинки на ден и големото плащане

[ Редактирано пн дек 07 2020, 07:56 ]
Най-отгоре
{SENDPM=14543}
Thug Life
пн дек 07 2020, 09:15
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
KOLIO CIGANINA написа ...

goshko написа ...

Със сигурност.
Даже напоследък лобирам за идеята да се ограничат awp-тата с мод до няколко в отбор, защото става 10-12 човека в отбор чакат със снайпер, 4-5 тичат напред да се стрелят.



Кажи ми, че не си ял нещо развалено и да си загубил разсъдъка? Ще си плащам аз и няма да мога да играя с АВП, защото някой дето не си е платил може? Или да имат предимство ВИП и Супер ВИП пред това обикновения юзър да не може да си купи АВП защото не си е платил на сектор? Серизно ли?

Brokera написа ...

Не, не съм.
Не виждам смисъл вече да плащам за супер вип екстри



Съгласен съм с казаното. Супер ВИП се плаща най-вече заради оръжия и АВП и Дийгъл 3-та врътка. Иначе ги получаваш по към 4-5, ами те тогава и другите ги имат с по 1 убийство на рунд.

И се връщаме на ВИП само и с 10лв караме 2 месеца със слот и пари при загубени рундове. Голям прас, че няма тиймфлаш - така или иначе след 3 пъти ти забранява да мяташ, ако флашкаш съотборниците.


SleepWalker написа ...


Brokera написа ...
Не, не съм. Не виждам смисъл вече да плащам за супер вип екстри
Като си взимаш безплатни оръжия и не харчиш пари, пак спестяваш и имаш предостатъчно за авп


Спестявам, ще харча двойно по-малко към сектор Добра идея.





Дайте направод да махнем pistol runda като си плащаме и да почваме от авп,за кво да го играем тоя пистолет.Играта е станала такава си тия бонуси,че 2ри рунд загублите имат повече пари от другия отбор.Кобри много свобода ви дава с тия випове.Цял живот се мрънка в тези сървари вместо да се гледа да се направи по приятна играта и да се помогне за това.За мен дори и комадата gag и die трябва да се доплаща,слот и swap са напълно достатачни както си беше едно време

[ Редактирано пн дек 07 2020, 09:18 ]
Най-отгоре
{SENDPM=300}
XX99
вт дек 08 2020, 01:00
Регистриран потребител #10466
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:37
съобщения: 132
А защо никой не се сеща да се махне пролуката на вратите на хикса на dust2, тъй като в началото на рунда 4-5 терориста със снайпер се нареждат един зад друг в базата и свалят противници още преди да са тръгнали за Б. Изключитлено неприятно е. Това е всяка игра.

Сигурно ви прави впечатление, че много малко хора тръгват за Б началото на рунда и всеки отива на А за да пази с AWP.

Не сме 2002-ра, и много играчи вече са достатъчно напредали за да се възползват от тази пролука.

[ Редактирано вт дек 08 2020, 01:03 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10466}
Mr.DeV1l
вт дек 08 2020, 09:44
Регистриран потребител #29364
Регистриран: пн окт 19 2015, 05:30
съобщения: 63
XX99 написа ...

А защо никой не се сеща да се махне пролуката на вратите на хикса на dust2, тъй като в началото на рунда 4-5 терориста със снайпер се нареждат един зад друг в базата и свалят противници още преди да са тръгнали за Б. Изключитлено неприятно е. Това е всяка игра.

Сигурно ви прави впечатление, че много малко хора тръгват за Б началото на рунда и всеки отива на А за да пази с AWP.

Не сме 2002-ра, и много играчи вече са достатъчно напредали за да се възползват от тази пролука.

По тъпо нещо не бех чел :Д , Кобри, направо да угаси сърварите и да не играем повече, 2020 сме, не сме 2002 .
Най-отгоре
{SENDPM=29364}
KOLIO CIGANINA
вт дек 08 2020, 10:24
Регистриран потребител #35149
Регистриран: вт окт 13 2020, 07:28
съобщения: 16
goshko написа ...

Теб какво те бърка с какво може да играеш и с какво не, като си еднакво неадекватен с всяко оръжие и основно влизаш да дразниш
Даваш там 33 стотинки на ден и големото плащане


Ти явно си малоумен и не си схванал какво ти написах като отговор? Прочети го пак, може и да го разбереш.


Спрете да спамите темата !!!!!!!!

[ Редактирано вт дек 08 2020, 03:00 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35149}
goshko
вт дек 08 2020, 02:34
Регистриран потребител #14543
Регистриран: пт яну 15 2010, 08:43
съобщения: 81
То е ясно кой е малоумния, само че както забраниха автоматика защото дразни играчите и е забранен щита, сэвсем спокойно може да се ограничи колко awpта да са в отбор. Има мод за тва. Ама лимитирания ти гладък мозък нема как да го схване, даже не знам защо ти отговарям


Спрете да спамите темата !!!!!!!!

[ Редактирано вт дек 08 2020, 02:59 ]
Най-отгоре
{SENDPM=14543}
XX99
ср дек 09 2020, 11:16
Регистриран потребител #10466
Регистриран: сб сеп 19 2009, 03:37
съобщения: 132
Mr.DeV1l написа ...

XX99 написа ...

А защо никой не се сеща да се махне пролуката на вратите на хикса на dust2, тъй като в началото на рунда 4-5 терориста със снайпер се нареждат един зад друг в базата и свалят противници още преди да са тръгнали за Б. Изключитлено неприятно е. Това е всяка игра.

Сигурно ви прави впечатление, че много малко хора тръгват за Б началото на рунда и всеки отива на А за да пази с AWP.

Не сме 2002-ра, и много играчи вече са достатъчно напредали за да се възползват от тази пролука.

По тъпо нещо не бех чел :Д , Кобри, направо да угаси сърварите и да не играем повече, 2020 сме, не сме 2002 .


Браво мамин сладур, искаш и ти да си забавен и остроумен. Аз казвам че за мен тази пролука е адски тъпа и ми е писнало като тръгвам за Б да ме свалят всеки път, и то не само мен, винаги падат играчи.

[ Редактирано ср дек 09 2020, 11:24 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10466}
SleepWalker
чт дек 10 2020, 08:51
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

XX99 написа ...
Mr.DeV1l написа ...
XX99 написа ...
А защо никой не се сеща да се махне пролуката на вратите на хикса на dust2, тъй като в началото на рунда 4-5 терориста със снайпер се нареждат един зад друг в базата и свалят противници още преди да са тръгнали за Б. Изключитлено неприятно е. Това е всяка игра. Сигурно ви прави впечатление, че много малко хора тръгват за Б началото на рунда и всеки отива на А за да пази с AWP. Не сме 2002-ра, и много играчи вече са достатъчно напредали за да се възползват от тази пролука.
По тъпо нещо не бех чел :Д , Кобри, направо да угаси сърварите и да не играем повече, 2020 сме, не сме 2002 .
Браво мамин сладур, искаш и ти да си забавен и остроумен. Аз казвам че за мен тази пролука е адски тъпа и ми е писнало като тръгвам за Б да ме свалят всеки път, и то не само мен, винаги падат играчи.
 
 
Като не знаете как да минавате и тичате към В като коне с капаци, ще ви убиват.  Аз пък предлагам да махнем изцяло бомба В, тъй като когато терористите заложат на нея, а полицаите са на А, то не могат да стигнат от А до В и да спечелят. 
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
SiXARA
вт фев 02 2021, 03:28
Регистриран потребител #28625
Регистриран: пт фев 13 2015, 08:20
съобщения: 91
Бахти циркаджиите! Хахах! 🙀🤣🤣🤣

[ Редактирано вт фев 02 2021, 03:32 ]
Най-отгоре
{SENDPM=28625}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System