Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
[cs.sector.bg]LuCky
вт дек 01 2020, 05:41
Регистриран потребител #35215
Регистриран: пт ное 20 2020, 06:02
съобщения: 2
Аз не се правя никои на тъп просто не помислих че ще се махне демото и ти ми говориш глупости за който нищо не знаеш. Аз не крия нищо, а ти защо не ми направи тест? Аз нямам претенции направи ми тест тои показва всичко нужно. Не си мисли, че ти с това демо ще направиш повече от теста.
Просто ще спестиш глурпостите който правиш.

Всеки знае, че теста показва всичките лаина мен не ме е страх пикога не съм бил хакер и никога няма да бъда!
Аз се заклевам в децата си ака съм играл с хак тъпото е че ти си мислиш че си хванал хакер. Просто не си прекаляваи с правата и не садваи като те целят през смоке и стени.

И държа да ми се махне безмисления бан който е за 20 дена и ако искаш ме тестваи всеки час.

[ Редактирано вт дек 01 2020, 05:58 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35215}
SleepWalker
вт дек 01 2020, 06:22
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

1. В първия пост на тази тема е ясно написано:

написа ...
При оплакване от БАН, трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да предоставите автоматичния демо запис (auto-demo) който се намира във вашата cstrike папка на играта!


при теб автоматичният демо запис липсва.

2. След като си баннат, влизаш от друго ип под предтекст да търсиш обяснение от админа защо те е баннал, вместо да пишеш тук.

3. Много добре, знаеш че записът се презаписва с всяко влизане в сървъра и съвсем съзнателно си го направил, под предтекст че уж търсиш искаш да търсиш обяснение от админа.

4. WarGods не е задължителен и се прави по преценка на админ, никъде не е написано, че трябва задължително да бъде направен тест.

5. Никъде не е написано, че трябва да бъдеш предупреден и някъде да ти се напише, че трябва да си качиш демото - това трябва да го знаеш след като играеш в тези сървъри, а още повече си бил и админ в тях.

6. Преди няколко месеца в общ чат с мен и Кобри не си ли призна, че си тествал разни добавки към играта? 

7. Наказанието ти остава поради нарушаване на точката за демото. Ако желаеш дискусията да продължи, то това ще стане след като качиш демото, заради което си баннат, а не презаписаното. В противен случай ще считам останалото за спам, а наказанието ти ще бъде увеличено.


8.Никога не се кълни в децата си.



[ Редактирано вт дек 01 2020, 06:25 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
whattttttttt
ср дек 02 2020, 10:08
Регистриран потребител #25774
Регистриран: сб дек 14 2013, 06:40
съобщения: 25
Ник: TRIBALISM
Вид наказание: ban
Сървър: classic d2 only
Админ: PA [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=25774}
SleepWalker
ср дек 02 2020, 10:12
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

whattttttttt написа ...
Ник: TRIBALISM
 Вид наказание: ban 
Сървър: classic d2 only 
Админ: PA 
https://dox.abv.bg/download?id=b5c82965fc
 
написа ...
1. Най-важно нещо е - ДА НЕ ИЗЛИЗАТЕ ОТ СЪРВЪРА! 
Ако откажете WarGods или напуснете играта - получавате бан за следното време:
- VIP играч = 5 дни;
- newbie = 10 дни!
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
casapa
пт дек 04 2020, 08:16
Регистриран потребител #30072
Регистриран: чт яну 21 2016, 10:15
съобщения: 53
тоя Stun нормален ли е 240 часа гаг,ти си плащаш всеки месец по 20 лв и шапки и тем подобни тоя да не казвам ми сложил 240 часа,такива админи незнам каква работа вършат пълен хаус админите да не трият ми да гледат демото да не го пратя на КОБРИ да го гледа и по колко часа гаг ще слага тоя.......

[натисни тук]
Че и какви работи ми пише на личен,гагва без причина и нагъл....

Няма право да слага 10 дена гаг на вип играч ида ми излиза със тъпизма от по рано трупали се,колко смешно

На мен слага без причина пинчера,няма как стафф да го прави и то 10 дена на супервипове..даваме пари да ги храним,на какво от горе???

Използвай бутона редактирай не спами !

[ Редактирано сб дек 05 2020, 12:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30072}
KOLIO CIGANINA
пт дек 04 2020, 11:34
Регистриран потребител #35149
Регистриран: вт окт 13 2020, 07:28
съобщения: 16
casapa написа ...

тоя Stun нормален ли е 240 часа гаг,ти си плащаш всеки месец по 20 лв и шапки и тем подобни тоя да не казвам ми сложил 240 часа,такива админи незнам каква работа вършат пълен хаус админите да не трият ми да гледат демото да не го пратя на КОБРИ да го гледа и по колко часа гаг ще слага тоя.......

[натисни тук]
Че и какви работи ми пише на личен,гагва без причина и нагъл....

Няма право да слага 10 дена гаг на вип играч ида ми излиза със тъпизма от по рано трупали се,колко смешно


Използвай бутона редактирай не спами !


Съгласен, и на мен сложи 240 часа гаг заради това което направи ти. Провокира ме, теглих ти една майна, ти отвърна, после той е гледал демото и видял, че не съм само аз за бой 240 часа обаче са много!
Най-отгоре
{SENDPM=35149}
casapa
нд дек 06 2020, 05:20
Регистриран потребител #30072
Регистриран: чт яну 21 2016, 10:15
съобщения: 53

<div>BEZ PRIÌNA GAG ETO DEMOTO [натисни тук] - Линк за сваляне <span style="font-size: xx-small;">VSEKI ADMIN SI PRAVI KAKVTO ISKA VUV CS-A I FORUMA,,,,BEZ DA TRIETE CHE IMAM SNIMKI NA VSICHKI KAKTRO TRIHTE NAPRAVENI STE ADMINI NE DA TRITE I ZASHTITAVATE )))) KOBRI ISKA NORMALNA IGRA NE DA SE ZASHTITAWATE ВСЕКИ АДМИН СИ ПРАВИ КАКВОТО ИСКА ВЪВ ТИЯ СЪРВЪРИ,БЕЗ ПРИЧИНА ГАГ ЧЕ СИ ПЛАЩАШ 20 ЛВ,ТРИЯТ И ТЕМ ПОДОБНИ СЕ ПАК БЕ ГАГ СТАФ БИЛ УГРИЖЕН ЗА ЦС-А ,ДАЖЕ НЕЗАЯТ КЪДЕ СЕ НАМИРАТ ПРАВА ИМАТ VSEKI ADMIN SI PRAVI KAKVTO ISKA VUV CS-A I FORUMA,,,,BEZ DA TRIETE CHE IMAM SNIMKI NA VSICHKI KAKTRO TRIHTE NAPRAVENI STE ADMINI NE DA TRITE I ZASHTITAVATE )))) KOBRI ISKA NORMALNA IGRA NE DA SE ZASHTITAWATE ТРЯБВАШЕ НЯКОЙ ДА ВИ РАЗКРИЕ БАКЙИТЕ,НЕ ДА МИНАВАТЕ ПО ЛАСЙНАТА..ХЕАД ИМА МУЛЧИ СТАФФ ИМА ПРАЙ СИ КВО СИ ИСКА...МИ СЕГА ЩЕ ВИ РАЗКАЖА
ИМА НЯМА НЯМА ДА СЕ ЗАЩИТАВАТЕ АДМИНИТЕ ЕДИН НА ДРУГ ИМА ДЕМО И ТЕМ ПОДОБНО,ГАГ МЕ БЕЗ ПРИЧИНА И ОЩЕ ЗНАЕТЕ СЕГА ЩЕ ВИ РАЗКАЖА ИГАР5АТА СЛАДУРИ ТУК ВСЕКИ СИ ПЛАЩА ДА ИГРАЕ НЕ ДА СЕ ЗААЩИТАВАТЕ НАЛИ ВИ Е ЯСНО!!!!!!
Обединявайте си постовете! Имате бутона "Редактирай" няма нужда да публикувате три поредни поста - излишен спам!
</span></div>

[ Редактирано нд дек 06 2020, 05:45 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30072}
SleepWalker
нд дек 06 2020, 05:43
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

Какво точно се опитваш да докажеш с това демо от цели 8 секунди? Нима смяташ, че когато реснеш рутера ще заобиколиш наказанието ли? С това си действие рискуваш за доста по-голямо наказание, включително и до перманентни гагове. Наказанието ти е по-дълго и причината за това е натрупване на издънките с времето. Да не мислиш, че всеки път гага ще е по 1-2 дни? И само да ти припомня следните правила

/1.3/ Спама е недопустим, безсмисления флууд също. Кое е спам решават модераторите.
Допълнение към 1.3 - Потребител няма право да post-ва второ мнение, веднага след предишното си! За тази цел си има бутон "редактирай".

Също така не си спазил и образеца, който е даден на 1вата страница. 

п.п. А и да ти кажа, преди време имаше един хубавец с динамично ип и след няколко мейла с доставчика му, динамичните му адреси бяха спряни и остана само с постоянен ип адрес. 

Ние пък всички знаем, че ги храниш по микрофона с цел да не може да бъдеш записан и посе ги снимаш, когато ти отговорят на чат.




За последен път ти казвам да спреш да спамиш, това не е чат. Ако нямаш доказателства по-добре не пиши, защото мненията ти ще се трият, а в 1 момент ще бъдеш баннат и от тук.

Това че си плащаш, не означава, че може да правиш каквото си поискаш. Няма как всеки път за едно и също нещо да получаваш по 1-2 дни гаг, нещата се натрупват с времето.
 
 
п.п. Получаваш и 1 ден почивка от форума.


[ Редактирано нд дек 06 2020, 05:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
whattttttttt
вт дек 08 2020, 08:26
Регистриран потребител #25774
Регистриран: сб дек 14 2013, 06:40
съобщения: 25

става въпрос за тази дата което ме баннаха,а демо стоеше в форума 1 седмица което не сте си погледнали ! а за wargoda е ми е трудно да пусна на резолюция 640x480 щото на alt_tab нищо не може да се вижда,сега съм на по голяма резолюция ела ти там на кой сървър да е !

Ако още 1 път ми изтриеш написаното, ще бъдеш баннат и от тук. Резолюцията няма нищо общо със УарГод. Предния ти бан е поставен поради отказ да дадеш уаргод. Отново те питам защо изтри фалшивия уаргод, който си пуснал днес сутринта в локален сървър и защо за вчерашния бан даваш старо демо?


[ Редактирано вт дек 08 2020, 09:48 ]
Най-отгоре
{SENDPM=25774}
SleepWalker
вт дек 08 2020, 09:02
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571
Какво е това демо от 2.12.2020, ти ташак ли си правиш с мен? Даваш ми и уаргод пуснат днес на LAN сървър. Бана остава, темата по твоя бан е приключена.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System