Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
whattttttttt
вт дек 08 2020, 10:08
Регистриран потребител #25774
Регистриран: сб дек 14 2013, 06:40
съобщения: 25

SleepWalker написа ...
Какво е това демо от 2.12.2020, ти ташак ли си правиш с мен? Даваш ми и уаргод пуснат днес на LAN сървър. Бана остава, темата по твоя бан е приключена.
и това е фалшив май а ? [натисни тук]

Престани да спамиш и да ме дразниш, защото вече си прекалено нагъл. Даваш ми тоя уаргод и ми пишеш - поискано от Feline. Поискала ти го е вчера в 21ч, а ти даваш някакъв измислен от локал сървър, направен днес в 11 и 30.


линкът тук сочи именно, към измисления ти уаргод


[ Редактирано вт дек 08 2020, 10:19 ]
Най-отгоре
{SENDPM=25774}
whattttttttt
вт дек 08 2020, 10:38
Регистриран потребител #25774
Регистриран: сб дек 14 2013, 06:40
съобщения: 25

whattttttttt написа ...
whattttttttt написа ...
SleepWalker написа ...
Какво е това демо от 2.12.2020, ти ташак ли си правиш с мен? Даваш ми и уаргод пуснат днес на LAN сървър. Бана остава, темата по твоя бан е приключена.
и това е фалшив май а ? [натисни тук]

Престани да спамиш и да ме дразниш, защото вече си прекалено нагъл. Даваш ми тоя уаргод и ми пишеш - поискано от Feline. Поискала ти го е вчера в 21ч, а ти даваш някакъв измислен от локал сървър, направен днес в 11 и 30.


линкът тук сочи именно, към измисления ти уаргод
не съм си спорил по прост човек от тебе, досега в живота ми честно пич ! първия път кат ме баннаха качих в форума демото,което виждам че никой не е погледнало. и ти обясних че заради резолюцията като натискам alt_tab десктопа ми става 640x480 и за това е трудно да си намериш иконите на десктопа.сега си промених резолюцията на по висок мога без проблем да пусна wg to ама си говоря на въздуха от два часа
[натисни тук]



БАННАТ СИ ЗАРАДИ ТОВА, ЧЕ НЕ СИ ДАЛ ПЪРВИЯ ПЪТ WARGOD, КОЕ НЕ РАЗБРА?


[ Редактирано вт дек 08 2020, 10:55 ]
Най-отгоре
{SENDPM=25774}
wow.bravo.na.tebe
вт дек 08 2020, 10:40
Регистриран потребител #29945
Регистриран: чт яну 07 2016, 11:55
съобщения: 24
Админ Stuntlife отново ме гагва без основателна причина.Явно е доста комплексиран от това че убивам в играта доста и си намира причини да ме гагва,слейва и т.н.Вчера например ме заплашва с slay защото съм бил останал последен а имаше оставащи 50 секунди от рунда. На демото се вижда че am!n използва квалификаций от типа "урод" Аз без да използвам подобни съм гагнат. Единствено го питах дали е циганин, което не е обида а етнос ..не е основателна причина за гаг. Та въпросният админ явно е доста комплексиран и демонстрира ограничения си умствен капацитет чрез гагове, слей, заплахи за слей и т.н. Жалко че такива некомпетентни като stuntlife са админи. [натисни тук] - Линк за сваляне

[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]
[натисни тук]

SuntLife-Oще ли се интересувш защо си гагнат?




[ Редактирано вт дек 08 2020, 10:58 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29945}
SleepWalker
вт дек 08 2020, 10:46
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571
[html]
[quote] [натисни тук] [/quote1607460262]
Внимавай с тона, с който ми говориш Поискан ти е уаргод вчера от админ, ти не си дал - следоветелно получаваш бан - изобщо не е наш проблем как ти става десктопа, в какъв зодиакален знак е слънцето, в ква фаза е луната и т.н. моя и на останалите защо не става така? След това пускаш някакъв уаргод на ланка, който разбира се е чист.

А за този какво ще ми кажеш? 


Това ти е последно предупреждение, ако нямаш адекватни доказателства и не предоставиш демо от последната ти игра ( от вчера ) наказанието остава,а продължиш ли да спамиш, ще бъдеш баннат и от тук. Просто си изтърпи наказанието - 5 дни е от дъст2. През това време може да играеш в останалите класици.


[ Редактирано вт дек 08 2020, 11:02 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
whattttttttt
вт дек 08 2020, 11:04
Регистриран потребител #25774
Регистриран: сб дек 14 2013, 06:40
съобщения: 25

направен преди два часа в другия сървър на д2. и това е фалшиво според теб .разбирам те !

Пич, уаргод се дава на момента, когато ти го искат, а не след 100 часа. Искан ти е вчера, ти го правиш днес.. Изтърпи си наказанието 5 дни и по-кротко. 


Темата с твоя бан е приключена и всяко следващо мнение ще се счита за спам.


[ Редактирано вт дек 08 2020, 11:10 ]
Най-отгоре
{SENDPM=25774}
wow.bravo.na.tebe
вт дек 08 2020, 11:09
Регистриран потребител #29945
Регистриран: чт яну 07 2016, 11:55
съобщения: 24
Да още се интересувам. Демото показва той какви думи използва . Аз го наричам циганин/мангал което е етнос не би трябвало да е обида, поне той като ме нарече циганин аз не се чувствам обиден. И другото на шега питам да не би да съм правил нещо с майка му че е толко агресивен и ме обижда с урод и т.н. Пак не виждам къде е основателната причина за гаг при положение че той ме обижда с а аз го иронизирам? Явно доста сте комплексирани всички.. поне да се спазваха правилата найстина а не като ме обиждат 5 човека и аз отвръщам мен да гагвате.Всъщност по-добре да съм гаг нека се вижда "компетентността" ви.

Stunt life разбрах комплексиран си защото те мачкам в играта. Избиваш комплексите си с малкото власт която имаш като админ. Гаг или не пак ще те мачкам така че по-добре се постарай да задобрееш щом се ядосваш като те бият а не да си избиваш комплексите.
Още със заплахите за slay при оставащо време 50 секунди от рунда те разбрах какъв си.
Както казах разбрах ти проблема.. жалка работа жив и здрав дано се научиш

S- Тук бъркаш! Aз следя за спазването на правилата в сървъра.Което ти не правиш !
Аз играя за удоволствие не ме интересува ще бия ли или ще падна !

Няма как когато 2 ма се хранят да приема такъв въпрос за шега ! * 1./ Забранено е обиждането. Няма "ама той почна...".

П.П - И двамата сте гагнати да не мислиш че си само ти ?

П.П 2- 1.3 - Потребител няма право да post-ва второ мнение, веднага след предишното си! За тази цел си има бутон "редактирай".
Stunt life със slay докато се бия за бомбата, заплахи за slay при оставащо време 50 секунди от рунда, гагване без основателни причини, толериране на обиди към мен както беше на nuke 6-7 човека ме обиждат и те питам защо нищо не правиш ти ми каза че съм се бил оплаквал.А аз ако им отвърна ме гагваш. Какъв админ си?С тези действия на колко се оценяваш от 1-6? Кръгла 0 си !

S-Няма човек който да ми е писал нещо,и да не съм му обърнал внимание !
Такива лъжи не отиват на възрастен човек съвземи се. От тук на татък,всичко без доказателство ще се счита за спам и ще бъде ИЗТРИТО!



[ Редактирано ср дек 09 2020, 12:19 ]
Най-отгоре
{SENDPM=29945}
kristiyan5566
нд дек 13 2020, 09:36
Регистриран потребител #33096
Регистриран: ср юни 20 2018, 03:06
съобщения: 1
Ник: -->Kr1`[S]`s<--
Вид наказание: Wall
Сървър: SECTOR_BG_Classic_Normal
Админ: quattro
Доказателство: [натисни тук] [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=33096}
puskai_preslava
чт дек 17 2020, 03:14
Регистриран потребител #35288
Регистриран: чт дек 17 2020, 02:32
съобщения: 4
Ник: puskai_preslava
Вид наказание : "ekstri ala bala " - посмях се
Сървър : Classic / Dust2 Only #1
Ник на админ : StuntLife
Link към демо : [натисни тук]
Време : Между 15:00 - 15:05 сложи бан

Всякакви банове за стреляне приемам като комплимент, ама даже не играя със звук в последните мапове. Пичът съм сигурен, че не ме е гледал и 10 минути, а ако ме е гледал - още по-лошо говори за него.

P.S. - ако той изгледа демото, ще се радвам да ми каже в кой момент се убеди, че съм с хак, понеже съм бил 8 години админ в Мания и горе-долу 4 в Ankh-Morpork (старите кучета знаят за втората верига) - чисто от любопитство.

P.S. 2 - държа някой от "по-добрите" админи да прегледа демото, най-културно да го кажа от въпросния господин не съм много впечатлен игрово и ми е ясно защо му се струва, че съм с хак.


SleepWalker: Kaкъв ти е бил админският ник в Мания?


Аз бях админ по IP, де факто имах права с всякакви никове, което беше практика за мен и още няколко тогава момчета, сега дърти кочове. Нещата между мен и Мания приключиха с тъпия flex, който имаха като някаква света-светия и много хакерчета се измъкваха. После позамряха и залите и аз почти не влизах. Не искам да се обяснявам за минали неща, в Морпорк ако си играл - там предимно играех с broken, 4upenia, 4upenoto, е такива лиготии, макар че и там имах права по IP и си щраках както искам.

По демото ако има някакви въпроси - дерзай

Остава !

[ Редактирано пн дек 21 2020, 09:29 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35288}
2cool4school
пт дек 18 2020, 08:30
Регистриран потребител #33649
Регистриран: пн фев 18 2019, 09:00
съобщения: 7
ник :2cool4school
вид наказание :wall
сървър :SECTOR_BG_Classic_Massive
ник на админ :StuntLife
линк на демо :https://dox.abv.bg/download?id=1bfec9b0c5#%20-%3E%20%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BA%20%D0%B7%D0%B0%20%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B5
Остава !

[ Редактирано ср дек 30 2020, 04:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33649}
puskai_preslava
пн дек 21 2020, 10:34
Регистриран потребител #35288
Регистриран: чт дек 17 2020, 02:32
съобщения: 4
Изрично ви помолих да се аргументирате (който го гледа там) демото в който момент точно мислите че съм с хак, щото аз по-слаб мап от тоя трудно мога да направя - както казах даже със звук не играя да е по-интересно. Явно в тоя сървър трябва да си играете само познатите - Кольо, Иван и Тошо, и всеки който не го интересува какво си говорите е някакъв "disposable" - сиреч някакъв непознат тука. Koмай да дойде някой дето може да играе - на кладата веднага. На мен ми е ясно, че никой не обича да яде шамари всеки мап от непознат - псува ме целият сървър.

Понеже за демото със сигурност няма кой да ми отговори, защото съм убеден, че това е бан тип "тоя пич не ме кефи", а не тип "тоя е 100% хакер", ще ви задам една логическа загадка, която ми изскочи днес:

Всеки мап с лекота си правя по 100 фрага ако напъна минимално докато Тони Стораро ми гали космясалите уши, и по 150 ги правя, не е дерт. Позволява ми се да играя в двойката и другите сървъри, където висшестоящите разбира се не ги интересува нищо - в двойката админ не влиза по 2 седмици. Днес 15 минути преди края на мапа вече бях 90, пак без звук, разбира се, и влизате и ми искате УарГод. А, да, УарГод. Няма проблеми, давам и е чист, ЕСТЕСТВЕНО. (Не знам какви хора гледат демота, на тоя етап не искам да знам щом по това демо съм с хак)

Може ли да ми кажете една логична причина тоя админ да не ми иска УарГод ако де-факто е искал да провери дали чийтвам? Отказал ли съм някога на някого УарГод? Защо админът не ми иска УарГод? Със спийдхак ли съм та ме банва такъв сигурен? Значи днес с чист УарГод аз пак си ги правя по 100 + фрага всеки втори мап, да не казвам 2 от 3, обаче има някакъв сериозен проблем когато това го правя в единицата - 'щото там си цъкаме аверчетата и нещо не ни кефиш, пич. Някой от вас може ли да обясни каква ви е логиката? На мен ми е много лесно да си сменя айпито, просто не вярвам че хора с поне малко над средното ниво някъде ще видят хак. Тогава ми дойде на акъла, че всъщност тоя бан на 99% не е въобще за игра с хак, а за "не ни кефиш, ако си някой добър щяхме да те знаем".

И не, логическата задачка не е "Защо админът не ми иска УарГод?" - това е ясно, той ме банва от хейт, логическата задача, която искам да ми разгдаете, е защо толерирате посредствеността така яко?



[ Редактирано вт дек 22 2020, 01:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35288}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System