Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<      
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
SleepWalker
пн фев 01 2021, 12:03
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571
Асистенциите са добавени точно заради чакалещите, с идеята да се размърдат и да се пробват да убият някой друг, а не да висят на 1 място. Съвсем скоро ще има плъгин който след определено време висене в база ще слапва базистите.

Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Kobri
пн фев 01 2021, 04:55
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Галакси ти на загрявката ли се притесняваш че някой ще те заколи в база?

Роки след рестарта си имате цели 3 секунди в които да напазарувате, за 20 години игра не се ли научихте вече кое къде е в менюто
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Thug Life
пн фев 01 2021, 05:19
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
GALAXY-S написа ...

Каква е логиката, fr.time да се намали? дори първия рунд на всеки мап започва без фр. тайм в момента

(досегашните 5сек противопоставяха отборите еднакво, щото има някой играчи, които пазаруват по-бавно и така всички тръгват заедно)

Това с асистенцийте е в полза на "фрагерите и статистите", които дори няма да има нужда да мърдат от поцията си,а а само да метнат гранатка и да стрелнат(дупчат) 1-2 пълнителя през стена/билд/врата/мост.. и да направят 40-50дмг +
и хоп фрагчетата им се трупат, това не е в полза на играещите по-правилата(да се спечели рунда).
Явно е,че пиша напразно, но както и да е човек да изкаже мнението си, поздрави!


Вчера си направих екперимент,за 3 сек. дропвам 4 мк и то без да си давам зор,уш е играте тая игра от 1.3.....Относно асисите давам ти простия пример,играем азтек ти взимаш авп и стоиш до моста и чакаш за врати(любимо място на много хора от сървара)аз си взимам мк и ръшвам врата.Влизам убивам 3ма и правия на двама 60 дмг ,ти стоиш врати убиваш 2ма за 1 мин киснене.Резулатата 5 кила за мен и 2 за теб,дмг се прави като се играе агресивно ,а не като се стои по кашоните.Колкото по напред по мапа играеш,толкова повече дмг ще правиш и повече килове.Хората от valve са го разбрали доста отдавна и са го въвели в CS:GO.А и ти сам каза в една друга тема,че сме 2021 година.

[ Редактирано пн фев 01 2021, 05:22 ]
Най-отгоре
{SENDPM=300}
GALAXY-S
вт фев 02 2021, 12:44
Регистриран потребител #27031
Регистриран: пн юни 02 2014, 08:20
съобщения: 210
Kobri, не се притеснявам от това, а това, че когато трябваше да се правят промени преди 9-10години не се правеше нищо, а сега когато що годе има някакви хора, които все още разцъкваме заради ковида и се пуска нещо което не допринася с нищо към играта.

"Завръщането на Kill Assist - Против!" Така зададен въпроса малко подвеждащ? какво по-точно се връща? Кога го е имало? в опти-лана играех от 2002/3г, след това в манията и тук от 2011г и kill assist не съм срещнал.


thug, знаеш как играя винаги на r6 и отборно, така описано потвърждаващ моята теза за това, че той(чакала/фрагера/статиста) ще продължи да се се мотае по-мапа и пак няма да го накараш да се размърда, дори ако случайно уцели някого ще му дойде в бонус от твоя r6!
Ти сам каза,че е пълно с хора които не мърдат от базата и не ходят за C4 и това ще е в тяхна полза тези асистенции, за какво да тича за ц4, той ще си разцъква от 100-120метра с м-ката и ще прави им прави по 40дмг( на 36дмг също отчиата асистенция от днес) а ти тичай за c4 ХА-ХА.

Според мен каквито и да било промени ще развалят удоволствието от CLASSIC играта. Преди години искахме колкото се може по-изчистена игра и сървърите бяха пълни, сега с един куп глезотийки и пак не става.
Достатъчно е да има хора да следят 10-на идивида които Бавят: Xtreme, secon day, brainiac... и компания

Бях спрял да играя за 3г, (2017до 2020април) и тогава също имаше дилема какви мапове, какво да се прави с масива.....в крайна сметка сървъра до колкото разбрах в последствие за малко не си го премахнал напълно.

Сървъра се пълнеше през 2016/17г когато влизахме да играем стари играчи, обаче на нас никой не ни обръщаше внимание. Сега имаше този късмет отново играта да се донякъде възроди, никога не съм очаквал пак да седна да играя и видя толкос стари пушки: Drax, Passion, Iztreshtel, Pekcu, m0nty, Storm, Am_Am, SIr cTuBu...Якоб стакларя i др.. и повечето отново спряха да влизат малко-малко..
Вместо да се придържаш към класическата игра се правят промени които развалят удоволствието от играта,

Кобри защо спря да влизаш с твоя ник?за да им всяваш респект??, защо спря изобщо да влизаш в класика? На теб също не те кефи това подобие на 1.6 нали



[ Редактирано вт фев 02 2021, 01:07 ]
Най-отгоре
{SENDPM=27031}
SleepWalker
вт фев 02 2021, 08:07
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

GALAXY-S написа ...
"Завръщането на Kill Assist - Против!" Така зададен въпроса малко подвеждащ? какво по-точно се връща? Кога го е имало? в опти-лана играех от 2002/3г, след това в манията и тук от 2011г и kill assist не съм срещнал. 
 
Нямало е и как да срещнеш,  като това е измислено за 1.6 преди 3-4 години, като идеята е взета от CS:GO. Написано е "завръщането", защото плъгинът го имаше преди 1 година за период от 7-8 месеца, но беше премахнат поради бъг. 
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Отиди на страница   <<       

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System