Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
Thug Life
вт окт 27 2020, 08:12
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Сървара отново е много зле от 2-3 дена,лагва,насича има висок мс.Патроните си отиват където си поискат,стрелям 15 патрона от 1 метар 1 хит (и не,не е проблема в мен,не е играя тая игра от вчера :Д :Д).Повечето хора се оплакват,но не влизат във форума,за това качва снимка от сървара,правена е в 19:40.Това нормален пинг ли е за БГ сървар ?

Най-отгоре
{SENDPM=300}
don soti
сб окт 31 2020, 12:21
Регистриран потребител #34442
Регистриран: ср мар 25 2020, 07:58
съобщения: 11
Също така кажете и подходящите rate настройки защото явно има значение.
Най-отгоре
{SENDPM=34442}
SleepWalker
сб окт 31 2020, 10:29
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

don soti написа ...
Също така кажете и подходящите rate настройки защото явно има значение.


rate между 25000 и 50000
 
ако имате choke, сваляйте updaterate, например сложете на 
cl_updaterate 70-80
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Thug Life
сб мар 20 2021, 05:02
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
[натисни тук]
тоя път не е АФК...къде отиват патроните
Най-отгоре
{SENDPM=300}
Kobri
нд мар 21 2021, 10:07
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Първият ти патрон ясно се вижда че отиде в стената дясно от главата на тоя спрелия защото беше изстрелян прекалено скоро след ходене, следващите го хитват в тялото защото хитбоксовете са правоъгълни кутии стърчащи извън това което виждаш като модел на играча и закриват част от хитбокса на главата под този ъгъл като си отдолу.

Можеш да видиш колко са големи и бъгави реално хитбоксовете на това видео: [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Kobri
нд мар 21 2021, 10:09
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

Thug Life написа ...
Сървара отново е много зле от 2-3 дена,лагва,насича има висок мс.Патроните си отиват където си поискат,стрелям 15 патрона от 1 метар 1 хит (и не,не е проблема в мен,не е играя тая игра от вчера :Д :Д).Повечето хора се оплакват,но не влизат във форума,за това качва снимка от сървара,правена е в 19:40.Това нормален пинг ли е за БГ сървар ?

 
Ако лага беше от сървъра, пинга на абсолютно всички щеше да е висок, а на скрийна се виждат доста хора с едноцифрен, това означава че е или е нещо мрежово или просто болшинството играчи не са от София
 
Моля предоставете МТР-и за да проверят колегите
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Thug Life
нд мар 21 2021, 03:11
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Kobri написа ...

Първият ти патрон ясно се вижда че отиде в стената дясно от главата на тоя спрелия защото беше изстрелян прекалено скоро след ходене, следващите го хитват в тялото защото хитбоксовете са правоъгълни кутии стърчащи извън това което виждаш като модел на играча и закриват част от хитбокса на главата под този ъгъл като си отдолу.

Можеш да видиш колко са големи и бъгави реално хитбоксовете на това видео: [натисни тук]

За мен това от клипа не е реално да стреляш в главата и да не хитваш,играл съм е тая игра доста и смятам,че си имам на представа.Интресувал съм се доста стигал съм високо ELO в другите и верси не само в 1.6.Така че си имам доста представа от играта и това в гръб с 11 патрона да не хитва е доста зле. :Д
[натисни тук] за мен паторна трябва да си влиза така на 1,6 тук показват другата ти теория за АФК с която съм съгласен,но не и с това.
Най-отгоре
{SENDPM=300}
Kobri
пн мар 22 2021, 12:27
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Абе пич стига си се правил на интересен, разгледай си внимателно видеото, още след първият ти изстрел, който ясно се вижда че отиде в стената горе дясно от главата на играча, мерника си го свали още по-надолу и почна да помпаш в ръката държаща оръжието и после гърба.

Руското видео съм го дал не за да разбереш за бъговете с лагавите и афк-тата, а за да зацепиш че хитбоксовете са правоъгълни кутии стърчащи около това което виждате като модел на играча, и когато стреляте някой в гръб, особено ако се намирате по ниско от него, трябва да се целите от средата на черепа нагоре, иначе кутията на гърба или дясната ръка ще поемат изстрела и пак ще пискате че не е реално.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Thug Life
пн мар 22 2021, 02:55
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Никой не се прави на интересен,когато има дискусия има и решение.Не съм от тия който мръкат винаги а не драскат един ред тук,а иначе плюят по цяла вечер.Пратил съм и МТР,проблем поне вчера нито с лоос нито с хита нямах но качили се на 20 лоос става ужас.Все тая решението за мен е доста лесно,трия играта и съм ок.Живи и здрави.
Най-отгоре
{SENDPM=300}
Kobri
пн мар 22 2021, 03:24
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Ако в играта имаш 20% загуба на пакети това наистина е кошмарно, но не пиши "сървъра е много зле", патрона не влиза и т.н. глупости с които разни хора обожават да се оправдават когато не им е ден и се психират едни други, а напиши свързаността ми към сървърите ви е много зле, ето ви МТР, моля помогнете

Винаги колегите проверяват и ако от страна на нетера може да се направи нещо, се прави, но когато просто доставчика ви е насран и имате загуби някъде по трасето преди изобщо да стигне дейта центъра, сам се сещаш че са с вързани ръце

Сменяй доставчика най-добре
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System