Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
[Spewn!]
пн мар 22 2021, 05:32
Регистриран потребител #28848
Регистриран: вт мар 24 2015, 10:35
съобщения: 94
Има някаква логика в думите ти за доствчика. Спийд тест на Виваком ми дава 91 даунлоадас, а пинг 25-30, но на А1 при 23 даунлоадс пинга ми е 10-12. И двете са на обикновен кабел. В същото време като пусна Апекс и хвана сървър от Франкфурт, пинга на Виваком е 50-52, а на А1 над 70.
Най-отгоре
{SENDPM=28848}
Thug Life
пн мар 22 2021, 07:57
Регистриран потребител #300
Регистриран: пт апр 17 2009, 04:31
съобщения: 179
Kobri написа ...

Ако в играта имаш 20% загуба на пакети това наистина е кошмарно, но не пиши "сървъра е много зле", патрона не влиза и т.н. глупости с които разни хора обожават да се оправдават когато не им е ден и се психират едни други, а напиши свързаността ми към сървърите ви е много зле, ето ви МТР, моля помогнете

Винаги колегите проверяват и ако от страна на нетера може да се направи нещо, се прави, но когато просто доставчика ви е насран и имате загуби някъде по трасето преди изобщо да стигне дейта центъра, сам се сещаш че са с вързани ръце

Сменяй доставчика най-добре

Проблема винаги ми е към netix.net,или имам 20 % лосс или имам среден пинг 15-20.Затова пускам винаги МТР дал съм сиг. 10 за 3 месеца,а преди това за 11 години нито 1.Лосс в играта нямам,казах ти тия неща за ЕЛО и тия работи за да видиш,че си имам напредстава от играта не съм толкова "бос".Ето днес например няма грам лосс към netix.net.Пиша винаги когато имам проблем,дори и винаги съм казвал,че патрона влиза,но нз дали проблема е в netix или от това,че има постояни атаки към сървара.Разбирате ме погрешно не хеитвам, а се опитвам да намерия решение на това.

[ Редактирано пн мар 22 2021, 08:00 ]
Най-отгоре
{SENDPM=300}
CRYSIS
вт мар 23 2021, 08:40
Регистриран потребител #554
Регистриран: чт май 14 2009, 12:26
съобщения: 6
водиш безсмислен спор , за тях проблема винаги е в нашият доставчик.
имам комуникация с А1 относно връзката ми към сървъра им ,опитаха всичко хората ! и се оказа ,че проблема съвсем не е е това ,че ползвам мобилни данни и прочие . проблема си е в техния сървър, но за тях проблема винаги ще е при нас ! няма смисъл да се напрягаш
Най-отгоре
{SENDPM=554}
Kobri
вт мар 23 2021, 11:56
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

Thug Life написа ...
Kobri написа ...
Ако в играта имаш 20% загуба на пакети това наистина е кошмарно, но не пиши "сървъра е много зле", патрона не влиза и т.н. глупости с които разни хора обожават да се оправдават когато не им е ден и се психират едни други, а напиши свързаността ми към сървърите ви е много зле, ето ви МТР, моля помогнете Винаги колегите проверяват и ако от страна на нетера може да се направи нещо, се прави, но когато просто доставчика ви е насран и имате загуби някъде по трасето преди изобщо да стигне дейта центъра, сам се сещаш че са с вързани ръце Сменяй доставчика най-добре
Проблема винаги ми е към netix.net,или имам 20 % лосс или имам среден пинг 15-20.Затова пускам винаги МТР дал съм сиг. 10 за 3 месеца,а преди това за 11 години нито 1.Лосс в играта нямам,казах ти тия неща за ЕЛО и тия работи за да видиш,че си имам напредстава от играта не съм толкова "бос".Ето днес например няма грам лосс към netix.net.Пиша винаги когато имам проблем,дори и винаги съм казвал,че патрона влиза,но нз дали проблема е в netix или от това,че има постояни атаки към сървара.Разбирате ме погрешно не хеитвам, а се опитвам да намерия решение на това.
 
Важното е да нямаш лос в играта, загубата на пакети в МТР-а не е толкова меродавна защото някои хостове винаги си филтрират тестовите пакети над определен размер/честота, но щом казваш че понякога има, понякога няма, значи може и да се препълва канала на доставчика ти към нетикс, ще натиснем нетера отново да разследват.
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Kobri
вт мар 23 2021, 11:57
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818

CRYSIS написа ...
водиш безсмислен спор , за тях проблема винаги е в нашият доставчик. имам комуникация с А1 относно връзката ми към сървъра им ,опитаха всичко хората ! и се оказа ,че проблема съвсем не е е това ,че ползвам мобилни данни и прочие . проблема си е в техния сървър, но за тях проблема винаги ще е при нас ! няма смисъл да се напрягаш
 
Чакай, чакай, ти през мобилен интернет ли играеш?
Най-отгоре
{SENDPM=45}
CRYSIS
вт мар 23 2021, 02:32
Регистриран потребител #554
Регистриран: чт май 14 2009, 12:26
съобщения: 6
аз и мн други , с рутер съм към а1 ,именно защото са мобилни данни се свързах с тех.отдел за да видят дали могат да направят нещо.
само ,че греда ! не може
Най-отгоре
{SENDPM=554}
CRYSIS
вт мар 23 2021, 02:35
Регистриран потребител #554
Регистриран: чт май 14 2009, 12:26
съобщения: 6
[натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=554}
Kobri
вт мар 23 2021, 05:57
SECTOR Founder

Регистриран потребител #45
Регистриран: ср фев 25 2009, 04:39
съобщения: 818
Знам че на повечето хора не им се занимава да си свържат лаптопа директно с кабел и си цъкат през вифито на рутерчетата предоставени от доставчиците им, но чак да играете през изцяло мобилен интернет и да очаквате нисък пинг и стабилна връзка...

Въпреки това виждам че на МТР-а ти рутирането до сектора нещо минава през съмнително засукани хостове, ще проверят колегите
Най-отгоре
{SENDPM=45}
Robbie
нд сеп 26 2021, 06:24
Регистриран потребител #27589
Регистриран: вт сеп 16 2014, 03:50
съобщения: 122
Да не отварям нова тема
Та да питам малко за масака нови мапчета за зимата така да цъкаме че ми писна тия вече превъртяхме ги
Най-отгоре
{SENDPM=27589}
SleepWalker
нд сеп 26 2021, 10:01
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571
Съвсем скоро ще има
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System