Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Темата е затворена
Автор Отговор
Br1ce
сб мар 27 2021, 08:14
Регистриран потребител #34202
Регистриран: сб фев 01 2020, 04:42
съобщения: 46
Опроваргавам твърденията, че слайвам без причина или гагвам. Първо причина да слаънеш или гагеш Anodonov, винаги има и 99% от играчите могат да го потвърдят. Второ, когато някой използва чужд клан, е редно да бъде санкциониран, когато му се каже да си смени ника и той не го изпълни. Въпросният АНдонов не само, че не си сменя ника, но и накара alexiev да се напише също с Unlimited Power, което смятам за супер недостойно и детинско. Също така админ му казва поне 3 минути да си смени ника и той не го прави а му се обяснява, че имало правила. Да правали има - писани и не писани, защо трябва да занимавам Вас да четете това, когато е елементарно да се изпълни молбата ми (в начлото беше молба, после ескалираха нещата).Сега или този човек да не играе повече в този сървер или, което з амен е по редно, вкарайте още един анекс към Вашите правила, че е забранено да се копира КЛАН. Аз също си знам правата и знам, че готато еземесечно плащам випове не само за моя ник, но и за почти всички от клана ми имам право да изисквам неграмотни хора като Андонов, да не използват този клан!
Считам, че написаното ще бъде взето бот внимание и ще се вземат мерки.
Най-отгоре
{SENDPM=34202}
Br1ce
сб мар 27 2021, 08:18
Регистриран потребител #34202
Регистриран: сб фев 01 2020, 04:42
съобщения: 46
И двамата се правят на много правни, а ми нарушават най-важното право в този сървър, а именно да се забавлявам. Лишават ме от тази възможноист, като целенасочено ме провокират с техните абсурдни и недопостими детинщини.
Най-отгоре
{SENDPM=34202}
alexiev
сб мар 27 2021, 08:25
Регистриран потребител #35109
Регистриран: пн сеп 07 2020, 10:16
съобщения: 14
Br1ce aka Unlimited Power | Ned, аз изобщо не съм ти нарушил правото да се забавляваш, а съм нарушил "правото ти" да слайваш и гагваш без причина. Споко, качил съм демо и обяснение в темата за нарушители там се вижда много добре и как обясняваш, че SleepWalker ти дал правото да слайваш и гагваш, което е против правилата на този сървър!

Единственото, което съм направил аз е да ти поискам обяснение защо постъпваш така с другите играчи и постъпи спрямо мен вчера като ме слайна

Опитах да комуникирам с теб, но ти не пожела да изясним нещата, а се фръцна тънкообиден, щото разбираш ли някой ти ползвал част от името.

Жив и здрав!
Най-отгоре
{SENDPM=35109}
Unlimited Power Paladine
сб мар 27 2021, 08:58
Регистриран потребител #25402
Регистриран: нд окт 27 2013, 04:45
съобщения: 39
alexiev написа ...

Единственото, което съм направил аз е да ти поискам обяснение защо постъпваш така с другите играчи и постъпи спрямо мен вчера като ме слайна

Опитах да комуникирам с теб, но ти не пожела да изясним нещата, а се фръцна тънкообиден, щото разбираш ли някой ти ползвал част от името.

Жив и здрав!


Хайде сега не се прави на ѫертва, моѫе ли? До там би трябвало да ти стигне акъла. Влизаш с нашият клан с цел подигравка. ОК. Направихте си шегата ти и ония другия, но след това аз ЛИЧНО ви писах да го смените, а вие двамата отговаряте и се правите на интересни, на мен, на нед, дори и на админите.

B чата ти самият пишеш "ок извинявам се ако съм обидил някой", има няма 5 минути и пак започна При полоѫение че и админите ти казаха да се спреш, а ние не ти отговаряхме
Да не говорим за тоз Андонов дето всеки път обиѫда Не ме питай за доказателства, знаем го всички.

Сега ми се правиш тука на невинната кукла.

Влизай да си правиш кефа, а не да разваляш кефа на другите защото и на теб не ти е приятно
Най-отгоре
{SENDPM=25402}
alexiev
сб мар 27 2021, 09:14
Регистриран потребител #35109
Регистриран: пн сеп 07 2020, 10:16
съобщения: 14
Paladine, не съм влизал да обиждам никого с този ник, това го казах и снощи и затова се извиних!
Да, влязох в пререкание с админа mnmnmnm, защото го попитах съвсем нормално дали има право твоя приятел да ме слайва А той взе страна против правилата написани тук! И даже ме кикна, без да съм нарушил каквито и да е правила!

Влязал съм и аз за кеф и не се правя на невинна кукла, и моля те не ми казвай акъла до къде ми стига и докъде не, защото ти не си човека, който ще ми прави квалификации.

Няма смисъл да защитаваш приятелчето си, защото има качено демо, имам и от снощното и мога да го кача и него като толкова знаете и двамата!

Приятна игра!
Най-отгоре
{SENDPM=35109}
Br1ce
сб мар 27 2021, 09:19
Регистриран потребител #34202
Регистриран: сб фев 01 2020, 04:42
съобщения: 46
Можеш да качиш всичко, за да видят хората, как ми образувате нерви и колко пъти ви се обяснява да не се заниамвате с нас, Качвай смело! Нашият живот не е ИГРА, но играта ни дараява с малко забавление, а вие ни пречите на забавлението. КАЧВАЙ СМЕЛО, ПРОГРАМИСТЕ и дано успееш да станеш админ, че да не се налага да викаме админи с различен от седенето пред компютъра живот.
Най-отгоре
{SENDPM=34202}
alexiev
сб мар 27 2021, 11:18
Регистриран потребител #35109
Регистриран: пн сеп 07 2020, 10:16
съобщения: 14
Айде стига с това все "Аз, АЗ, АЗ" ....
Нямаш право да слейваш и гагваш без причина.
Извиних се ако сте се почувствали обидени.
Най-отгоре
{SENDPM=35109}
SleepWalker
ср мар 31 2021, 05:00
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 572

Моля, използвайте темата за нарушители. Такъв тип теми като тази са безсмислени и няма да доведат до нищо.
 
п.п. На никой не съм дал право да слейва/гагва когато си поиска и то без причина.


[ Редактирано ср мар 31 2021, 05:04 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
 

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System