Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплаквания от админи / Поставени наказания от админи !
Отиди на страница   <<        >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
bidona
сб мар 27 2021, 11:08
Регистриран потребител #34929
Регистриран: вт юни 09 2020, 03:42
съобщения: 1
ник : bidona
бан :989 часа
причина - aim
сървър: DUST2 Classic International 1
admin: Could I have This Kiss Forever

Изкарва ме хакер..

Демо: [натисни тук]
Най-отгоре
{SENDPM=34929}
p0ku*
нд мар 28 2021, 01:34
Регистриран потребител #2536
Регистриран: сб юли 11 2009, 08:18
съобщения: 26
bidona написа ...

ник : bidona
бан :989 часа
причина - aim
сървър: DUST2 Classic International 1
admin: Could I have This Kiss Forever

Изкарва ме хакер..

Демо: [натисни тук]


Е, то в демото, което си качил се вижда, че нямаш откат? На първата врътка като имаше терорист на стълбите и ти беше долу, вадиш граната и като натисна лявото копче на мишката, за да я хвърлиш, мерникът ти почна да ходи по терориста. На втората или третата врътка, в началото на рунда тръгваш към ярд и пак вадиш граната и като натиснеш лявото копче, за да я метнеш и мерникът ти пак почва да играе хоро и се залепва върху играчите през стената...:D
Най-отгоре
{SENDPM=2536}
Minib
нд мар 28 2021, 02:13
Регистриран потребител #30005
Регистриран: чт яну 14 2016, 07:35
съобщения: 89
p0ku* написа ...

bidona написа ...

ник : bidona
бан :989 часа
причина - aim
сървър: DUST2 Classic International 1
admin: Could I have This Kiss Forever

Изкарва ме хакер..

Демо: [натисни тук]


Е, то в демото, което си качил се вижда, че нямаш откат? На първата врътка като имаше терорист на стълбите и ти беше долу, вадиш граната и като натисна лявото копче на мишката, за да я хвърлиш, мерникът ти почна да ходи по терориста. На втората или третата врътка, в началото на рунда тръгваш към ярд и пак вадиш граната и като натиснеш лявото копче, за да я метнеш и мерникът ти пак почва да играе хоро и се залепва върху играчите през стената...:D

ей така от бездействие изтеглих демото да видя кво става нито айм нито но рекоил има .. просто или нисък cl_updaterate или cl_lw 1 , cl_lc 1 играе затова се създава илюзията, че има но рекоил
и роки изтрии си играта по-добре .. сорка за спама

[ Редактирано нд мар 28 2021, 02:13 ]
Най-отгоре
{SENDPM=30005}
p0ku*
пн мар 29 2021, 01:37
Регистриран потребител #2536
Регистриран: сб юли 11 2009, 08:18
съобщения: 26
А треперещия мерник точно преди да метне гранатата как го обесняваш?
По принцип мога да изтрия само мазната усмивка от грозния ти фейс.
Най-отгоре
{SENDPM=2536}
Unlimited Power | Nexus
вт мар 30 2021, 04:16
Регистриран потребител #35492
Регистриран: пт фев 12 2021, 10:20
съобщения: 4
Добър Ден !
ник : Unlimited Power | Nexus
причина : ?
сървър : Dust 2 only - International 2
админ - Tono

Коментар - Гагнал ме е без причина и ме заплаши с бан !
Дори ми каза да се радвам , че гаг-а не е и за другия сървър !
Най-отгоре
{SENDPM=35492}
Tono
ср мар 31 2021, 01:38
Регистриран потребител #33824
Регистриран: пт май 31 2019, 05:30
съобщения: 22
Unlimited Power | Nexus написа ...

Добър Ден !
ник : Unlimited Power | Nexus
причина : ?
сървър : Dust 2 only - International 2
админ - Tono

Коментар - Гагнал ме е без причина и ме заплаши с бан !
Дори ми каза да се радвам , че гаг-а не е и за другия сървър !
==========================================================
Без причина не си гагнат, нещо си измисляме май?
С бан кога съм те заплашил? И тука нещо намирисва работата?
Следното ти беше казано (и написано) и в играта, но понеже ти говориш заедно с мен, вместо да слушаш, ще ти бъде написано и тук, черно на бяло. Пиша през телефона, комисията по правопис да гледа на другата страна.
Та, от къде да почнем? Да почнеме от случая на ИНФЕРНО В ДЪСТ2 (ще стане ясно що го пиша с големи букви). В конкрегния случай, ти и още един бот оставате последни терористи в базата си. Остават 11 секунди, живи са 6 полицай. Единия (със статс 0-3 и тичайки с узи без патрони) беше директно кикнат от мен, а другия ( ти ) беше предупреден от втория админ в сървъра (0 sr.n00b.uk) да се размърдаш, за да не бъдеш в последствие слейнат или кикнат. Срещу теб реално, на момента, мерки никой не взе, просто ти се каза. На всеки се случва, то е ясно.
Ти кво направи? Взе да пишеш с големи букви как админите били СМЕШНИЦИ С ТЕХНИТЕ ПРАВИЛА?
Така ли е? И колко пъти го написа?
А в същото време си от най-гласните, като дойде момента да се реве че някой си седял в базата?
Значи хем да поддържаме темпото и да чистиме сървъра от дихатели (дето само въздух хабят), хем като ти се направи забележка, изведнъж сме смешници, дето видиш ли нищо не разбират и си правят квото искат, щото видиш ли, имали права?

Ти сериозен ли си?

Хем си противоречиш сам, хем влизаш тука да се оплакваш и да се праиш на невинен? Пак питам, ти сериозен ли си?

По повод главните букви за инферно по-горе.
Понеже ти и от мапа си винаги недоволен, да си поговориме и на тея тема? Тъй като винаги и там имаш мнение и търсиш конфронтация, да почнеме от името на сървъра - DUST 2 INTERNATIONAL.
Дъст2, сещаш ли се? Жокер трябва ли ти?
Понеже не ти се угажда, ти какво заяви?
'Админите са страхливци'
Страх ни било от Кобри да сменяме мапа.

Той Кобри да не е триглав змей?

Мапа може (и се сменя) при определени обстоятелства, ПРИ УСМОТРЕНИЕ НА АДМИНА.
Понеже и това ти е обяснявано, но подозирам че не помниш, ще ти го напиша пак.
На сървър, пълен с такива дето знаят само как да си купят помпа, къв мап да им се пуска, при положение че те дъст2 не знаят? Когато е пълно с познати лица, хора дето се знае че не са от вчера и знаят маповете, може да се пусне вот и да се разнообрази.
Нима не се играе всичко от нюк до ацтек и мираж?
Само че се прави при определени условия и участници, а не като ти скимне на тебе.

И кой си ти, да храниш за тва че не ти се угажда?
Кой си ти да влизаш и да раздаваш заповеди?
Кой си ти да раздаваш квалификации?

Проблема с тебе тръгна от момента в който се задавих по микрофона като заяви че не си искал, не си станал админ.
След това беше недоволен от мапа.
След това от това че (забележи) нито беше кикнат, нито слейнат (а трябваше).

Накрая, след многократни предупреждения да спреш да ми пишеш (поради простата причина че в твойте думи нема грам мисъл), отнесе гаг в във втория международен, където се играят 5ците.
Снощи (или оная вечер, не помня), се направи на изненадан че си гагнат, и моя коментар беше че трябва да се радваш че не си гагнат и в единицата.

Нима нямам основание?

Та гага ти остава!

НО, понеже се правиш на невинен, на жертва на лошо отношение, от админа дето нищо не разбира и се заяжда, като се прибера тая вечер, ше ти забия и така или иначе заслужения гаг в единицата.

Не си познал къде и на кой ше се правиш на интересен, и в последствие на жертва, след като отнесе шамарите.

Наказанието ти остава, ще бъде добавено и в 1цата, и запомни ми думата - само по-лошо ще става!

Су здраве!

ПП Кобри и да беше триглав змей, аз имам едно малко брадва, дето с него спя...



[ Редактирано ср мар 31 2021, 04:52 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33824}
Unlimited Power | Nexus
ср мар 31 2021, 04:16
Регистриран потребител #35492
Регистриран: пт фев 12 2021, 10:20
съобщения: 4
Tono написа ...

Unlimited Power | Nexus написа ...

Добър Ден !
ник : Unlimited Power | Nexus
причина : ?
сървър : Dust 2 only - International 2
админ - Tono

Коментар - Гагнал ме е без причина и ме заплаши с бан !
Дори ми каза да се радвам , че гаг-а не е и за другия сървър !
==========================================================
Без причина не си гагнат, нещо си измисляме май?
С бан кога съм те заплашил? И тука нещо намирисва работата?
Следното ти беше казано (и написано) и в играта, но понеже ти говориш заедно с мен, вместо да слушаш, ще ти бъде написано и тук, черно на бяло. Пиша през телефона, комисията по правопис да гледа на другата страна.
Та, от къде да почнем? Да почнеме от случая на ИНФЕРНО В ДЪСТ2 (ще стане ясно що го пиша с големи букви). В конкрегния случай, ти и още един бот оставате последни терористи в базата си. Остават 11 секунди, живи са 6 полицай. Единия (със статс 0-3 и тичайки с узи без патрони) беше директно кикнат от мен, а другия ( ти ) беше предупреден от втория админ в сървъра (0 sr.n00b.uk) да се размърдаш, за да не бъдеш в последствие слейнат или кикнат. Срещу теб реално, на момента, мерки никой не взе, просто ти се каза. На всеки се случва, то е ясно.
Ти кво направи? Взе да пишеш с големи букви как админите били СМЕШНИЦИ С ТЕХНИТЕ ПРАВИЛА?
Така ли е? И колко пъти го написа?
А в същото време си от най-гласните, като дойде момента да се реве че някой си седял в базата?
Значи хем да поддържаме темпото и да чистиме сървъра от дихатели (дето само въздух хабят), хем като ти се направи забележка, изведнъж сме смешници, дето видиш ли нищо не разбират и си правят квото искат, щото видиш ли, имали права?

Ти сериозен ли си?

Хем си противоречиш сам, хем влизаш тука да се оплакваш и да се праиш на невинен? Пак питам, ти сериозен ли си?

По повод главните букви за инферно по-горе.
Понеже ти и от мапа си винаги недоволен, да си поговориме и на тея тема? Тъй като винаги и там имаш мнение и търсиш конфронтация, да почнеме от името на сървъра - DUST 2 INTERNATIONAL.
Дъст2, сещаш ли се? Жокер трябва ли ти?
Понеже не ти се угажда, ти какво заяви?
'Админите са страхливци'
Страх ни било от Кобри да сменяме мапа.

Той Кобри да не е триглав змей?

Мапа може (и се сменя) при определени обстоятелства, ПРИ УСМОТРЕНИЕ НА АДМИНА.
Понеже и това ти е обяснявано, но подозирам че не помниш, ще ти го напиша пак.
На сървър, пълен с такива дето знаят само как да си купят помпа, къв мап да им се пуска, при положение че те дъст2 не знаят? Когато е пълно с познати лица, хора дето се знае че не са от вчера и знаят маповете, може да се пусне вот и да се разнообрази.
Нима не се играе всичко от нюк до ацтек и мираж?
Само че се прави при определени условия и участници, а не като ти скимне на тебе.

И кой си ти, да храниш за тва че не ти се угажда?
Кой си ти да влизаш и да раздаваш заповеди?
Кой си ти да раздаваш квалификации?

Проблема с тебе тръгна от момента в който се задавих по микрофона като заяви че не си искал, не си станал админ.
След това беше недоволен от мапа.
След това от това че (забележи) нито беше кикнат, нито слейнат (а трябваше).

Накрая, след многократни предупреждения да спреш да ми пишеш (поради простата причина че в твойте думи нема грам мисъл), отнесе гаг в във втория международен, където се играят 5ците.
Снощи (или оная вечер, не помня), се направи на изненадан че си гагнат, и моя коментар беше че трябва да се радваш че не си гагнат и в единицата.

Нима нямам основание?

Та гага ти остава!

НО, понеже се правиш на невинен, на жертва на лошо отношение, от админа дето нищо не разбира и се заяжда, като се прибера тая вечер, ше ти забия и така или иначе заслужения гаг в единицата.

Не си познал къде и на кой ше се правиш на интересен, и в последствие на жертва, след като отнесе шамарите.

Наказанието ти остава, ще бъде добавено и в 1цата, и запомни ми думата - само по-лошо ще става!

Су здраве!

ПП Кобри и да беше триглав змей, аз имам едно малко брадва, дето с него спя...



Да , точно с бан ме заплаши !
Няма никакви ботове , пак си измисляш нещо , бяхме тръгнали за малка обаче бомбата падна и аз отидох да я взема , убих 7 души , но не остана време да заложа бомбата защото нямаше време.
Казах че е смешно да и си измисляте правила !
За мапа съм ти казвал , факт е но никога не съм ти заповядвал или лъжа?
Изобщо кобри не съм го споменавал , да не би да халиционираш приятелче?
Никога не съм ви хранил , че не сменяте мапа хахаха
А относно дето казваш , че съм казал не съм решил , не съм станал админ ( дори не съм писал кандитатура ) беше с ирония , защото както винаги ти се правеше на големец .
Стой зад думите си !


[ Редактирано ср мар 31 2021, 04:34 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35492}
SleepWalker
ср мар 31 2021, 04:47
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

Ако имате доказателства, с които да подкрепите оплакването си - то приложете ги, но ако нямате доказателства - то няма смисъл да пишете, защото се получава моята дума срещу твоята и ходи разбери къде е истината. А колкото до клана, това е публичен сървър, всеки може да се пише с какъвто си клан иска. Ако не сте го "приели" в клана и след това след ваша молба не го е премахнал от ника си, то не може нищо да се направи.
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
Tono
ср мар 31 2021, 05:40
Регистриран потребител #33824
Регистриран: пт май 31 2019, 05:30
съобщения: 22
[натисни тук] - Линк за сваляне

Демото, на което отнесе гага в 2ката.

Нещо не виждам заплахи аз, гледай и ти.

Провокативно и арогантно поведение от тебе да, но заплахи от мене не.

Вместо да ме псуваш по разни групички и да си търсиш хора дето да ти "подкрепят" думите, вземи се дръж възпитано. Или поне си докажи думите.

Аре пали!

[ Редактирано ср мар 31 2021, 06:08 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33824}
elif
ср мар 31 2021, 10:20
Регистриран потребител #30521
Регистриран: ср мар 30 2016, 02:28
съобщения: 85
Здрасти,баннат съм от 15 години,ще може ли да се направи нещо по въпроса? мерси
Най-отгоре
{SENDPM=30521}
Отиди на страница   <<        >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System