Добре дошли

Потребителско име:

Парола:


Запомни ме

[ ]

Свържи се с нас

Форуми

SECTOR.BG Counter-Strike Community - The Best CS 1.6 Servers in the World! :: Форуми :: Администрация :: Администрация
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Доволни ли сте от админите в сървърите?
Отиди на страница       >>  
Редактори:Kobri, Lucky, SleepWalker, perfektnoto savur6enstvo, Lummox, -ThugLife-, Xfirb, pochti perfekten*, Keep Hope Alive
Автор Отговор
SleepWalker
пн юли 05 2021, 10:32
Head Admin

Регистриран потребител #10270
Регистриран: чт сеп 17 2009, 04:11
съобщения: 571

Доволни ли сте от админите в сървърите?

Could I Have This Kiss Forever – Да

Could I Have This Kiss Forever – Не

Lummox – Да

Lummox – Не

Logitech_ – Да

Logitech_ – Не

Xfirb – Да

Xfirb – Не

trey – Да

trey – Не

Lucky – Да

Lucky – Не

StuntLife – Да

StuntLife – Не

C0rpsemaker – Да

C0rpsemaker – Не

PA – Да

PA – Не

zEx | Drax – Да

zEx | Drax – Не

Veronica – Да

Veronica - He

DavidofF – Да

DavidofF - He

Dark Execution3R – Да

Dark Execution3R - He

Veselqka – Да

Veselqka - He

BuguMo_HeBuguM – Да

BuguMo_HeBuguM - He

S1mbol – Да

S1mbol - He

quattro – Да

quattro - He

ToHHu MoHHTaHHa – Да

ToHHu MoHHTaHHa - He

bellissimo – Да

bellissimo - He

nAk yMpEx – Да

nAk yMpEx - He

polqrnata mechka- – Да

polqrnata mechka- - He

freak on a leash – Да

freak on a leash - He

_@_N_T_R_@_C_S_@_ – Да

_@_N_T_R_@_C_S_@_ - He

g0dL!ke – Да

g0dL!ke - He

0sR.n00b.uk – Да

0sR.n00b.uk - He

Lud li si be` – Да

Lud li si be` - He

*VP* – Да

*VP* - He

BEO – Да

BEO - He

necessarypain – Да

necessarypain - He

NoK – Да

NoK- He

BLADE777 – Да

BLADE777 - He

zZenom - Да

zZenom - He

Dr.DeaTH – Да

Dr.DeaTH - He

Shroud – Да

Shroud - He

Hapko – Да

Hapko - He

Las Vegas – Да

Las Vegas - He

Happy13 – Да

Happy13 - He

PERFECTO – Да

PERFECTO - He

`ThugLife – Да

`ThugLife - He

BeLo – Дa

BeLo - He

Tono – Да

Tono - He

Gazeto_007 – Да

Gazeto_007 - He

FireFighter – Да

FireFighter - He

npax – Да

npax - He

Deathstroke – Да

Deathstroke - He

baio – Да

baio - He

u.6.6.k. - Optimal – Да

u.6.6.k. - Optimal - He

fT*KasKaTa – Да

fT*KasKaTa - He

Kris_9087 – Да

Kris_9087 - He

iM THE MACHiNE [X] – Да

iM THE MACHiNE [X] - He

Нямате права да гласувате в тази анкета

гласувания: 1108

Имате право на повече от едно гласуване и ще помоля да гласувате само за тези админи от сървърите, в които играете. Ако имате критики и предложения към конкретен админ, моля да споделите тук. 
 
Анкетата нарочно е достъпна само за играчите с активни абонаменти, като по този начин нито админите, нито тарикатите с многото никове ще могат да манипулират вота!


[ Редактирано пн юли 05 2021, 11:13 ]
Най-отгоре
{SENDPM=10270}
SweetB
пн юли 05 2021, 11:42
Регистриран потребител #33260
Регистриран: пт сеп 07 2018, 06:34
съобщения: 240
rebellion e BOT

[ Редактирано ср юли 14 2021, 01:21 ]
Най-отгоре
{SENDPM=33260}
Renan Lodi
вт юли 06 2021, 12:02
Регистриран потребител #35636
Регистриран: ср апр 07 2021, 05:24
съобщения: 59
Bellissimo в момента е най в час , и се е отзовавал на мой сигнали в сървъра като съм писал в чата.
Най-отгоре
{SENDPM=35636}
talasym
вт юли 06 2021, 12:28
Регистриран потребител #33871
Регистриран: чт юли 04 2019, 07:18
съобщения: 7
Logitech, davidof и quattro си вършат "работата" (ако може да се нарече работа това да си админ). Всички други са статисти, да пострелят и малко мухабет и тва е.
Най-отгоре
{SENDPM=33871}
rebellion
вт юли 06 2021, 12:48
Регистриран потребител #35372
Регистриран: нд яну 10 2021, 01:58
съобщения: 11
Госпожице SweetB админ съм, много ме харесват хората и нямаше смисъл да участвам.
Най-отгоре
{SENDPM=35372}
Tono
вт юли 06 2021, 07:11
Регистриран потребител #33824
Регистриран: пт май 31 2019, 05:30
съобщения: 22
Не админ, злато!
Най-отгоре
{SENDPM=33824}
ibiza*
чт юли 08 2021, 12:41
Регистриран потребител #26933
Регистриран: нд май 18 2014, 08:35
съобщения: 10
ужас
Най-отгоре
{SENDPM=26933}
Ivailooo98
чт юли 08 2021, 01:14
Регистриран потребител #35676
Регистриран: ср апр 21 2021, 10:00
съобщения: 10
Dr.DeaTH - не съм доволен, защото е показвал липса на знания относно правилата в jail-a и има съществени пропуски, както и липса на адекватност в заплетени ситуации - нито веднъж не съм видял да помогне на нито един играч с каквото и да е, а дори напротив - игнорира ги и си играе играта. Също така е фармил точки с убийства и ме е обиждал и заплашвал с флоод, а накрая ме гагна за 3 дни без причина, като дори се оплаках и за щастие ми махнаха гага, а след това ИНДИВИДУАЛНО ме пускаше на най-възможните трудни игри, особено на онзи мап, на който има мега трудни игри [jail_kakao_beta), a в същото време на другите даваше бхоп, цветове, не знам си какво (явно на лична основа срещу мен, след като го хванах, че има пропуски относно мода и че ме обиждаше), да не говорим, че активността му е пълен минус и под всякаква критика, а като е в сървъра все едно го няма.
Could I Have This Kiss Forever - не съм доволен, защото ме гагна без причина днес, без да съм обиждал, провокирал никого, нито дори да съм се заяждал като всеки, който е играл някога с мен знае, че аз не съм от конфликтните и заядливи играчи, а и също така слага изключително високи наказания (за гага става въпрос), като за елементарни обиди гагва за 3-4 дни, днес например за думата ”кучка” гагна човек за 3 дни, а аз без да съм обиждал също имам гаг, но 3 часа - явно 3 е любимото му число 😂😂😂 аз съм напълно наясно, че гага е по преценка на админа, но понякога и гаг в рамките на 10-30 минути са достатъчни, особено пък за някакви обиди, които не са кой знае какво.

BLADE777, zZenom, Shroud и Hapko - Вършат си работата перфектно и със сигурност това не го мисля само аз. Много съм доволен от тях, наистина много добри админи и като цяло добри играчи, поставят интереса и мнението на играчите на първо място, владеят jail-a до съвършенство и не изпускат никога нищо, като винаги поясняват какво трябва да стане, винаги дават правилните съвети, точните указания и обяснения дори на най-малките и слабите, трудно нещо им убягва, а дори понякога предвиждат и какво ще се случи, като избягват бъдещи грешки на надзирателите., мислят и действат с 2 хода напред.

[ Редактирано чт юли 08 2021, 05:20 ]
Най-отгоре
{SENDPM=35676}
[420] SHMEKERA1948
ср юли 14 2021, 11:51
Регистриран потребител #35751
Регистриран: пт юни 04 2021, 07:58
съобщения: 12
Could I Have This Kiss Forever - Изобщо не съм доволен от този когото вие наричате "админ" ли е къв е дето се прави на най-големия, че има права гагна ме за 3 дни понеже написах на SweetB ,че е кучка мисля , че заради такава обида стигат 30 минути, 1 час дори и 2 часа разбираемо ще бъде но 3 дни това е пълна излагация със 2 ръце да му се махнат правата на тоя.


Shroud - един от малкото админи който е на топ ниво сред останалите попринцип винаги говори със хората разбира от нещата дори хората те също останаха доволни също така даже направи няколко човека VIP понеже те не знаеха,как общо взето помага за абсолютно всичко и винаги забавлява хората по сървърите, без него JailBreak,Ghost сървърите нямаше да са пълни всеки ден ! Поздрави, SHMEKERA1948!
Най-отгоре
{SENDPM=35751}
yoshimitsuQQ
чт юли 15 2021, 06:15
Регистриран потребител #35816
Регистриран: сб юли 10 2021, 02:08
съобщения: 2
Не съм доволен от Shroud.В момента съм баннат понеже той не е един от най-добрите на гоуст мод и ми иска уаргод.
Най-отгоре
{SENDPM=35816}
Отиди на страница       >>   

Иди:     Най-отгоре

Colour Key:
Главен Администратор, Администратор, Support, Екип, CS Админ, VIP, Miss Sector.BG, Потребител

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System